Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
  • Дарницький район
English Prime
3549Бали English PrimeЗагальний рейтинг з платформ4.5Відгуків 3549
Особливості курсів English Prime Головна мета школи Інгліш Прайм – навчити вас розмовляти англійською. Щоб навіть люди, які ніколи не вивчали англійську мову, оволоділи нею, як другою рідною. Процес проходить природним шляхом, як у дитинстві, без зубріння. Унікальність курсів: Відмінне співвідношення ціни та якості: одне заняття в English Prime обійдеться за вартістю, як чашка гарної кави; Заняття проводяться офлайн у школі чи онлайн (на платформі Zoom); Гарантії: якщо під час навчання учень виконував усі умови, але не освоїв рівень, школа гарантує безкоштовне повторне проходження рівня; Реальний досвід: тисячі студентів, які пройшли курси та успішно застосовують свої знання в роботі, подорожах та повсякденному житті; Визнання: English Prime вже 5 років отримує звання найкращої школи, яка працює за методикою прикладної освіти; Гнучкий графік дозволяє студентам вибирати зручний розклад; Інтенсивне навчання, що імітує мовне середовище: тривалість одного рівня становить лише 7 тижнів, тоді як в інших школах цей процес може зайняти від 3 до 6 місяців. Методика школи English Pri У школи є своя унікальна методика навчання, завдяки якій студенти швидко та ефективно засвоюють знання: Зосередженість розмовною англійською: 80% уроку - практика спілкування з одногрупниками та носіями мови, і лише 20% уроку - теоретичний матеріал. За допомогою цього методу студент швидко набуде навичок вільного спілкування англійською за короткий термін; Матеріал представлений простою та зрозумілою мовою, без використання складної термінології. Інформація надається поступово: новий матеріал завжди базується на попередньому. Мета – не заплутати студентів, а поступово все пояснити. Відгуки про English Prime Навчання проходить у виключно приємній та надихаючій англомовній атмосфері, де працюють досвідчені викладачі, які мають розуміння потреб студентів та створюють умови, що сприяють подоланню мовних бар'єрів та розвитку навичок спілкування. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Speak Well
0Бали Speak WellЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Well Назва школи говорить сама за себе та акцентує увагу на основній місії – навчити вас розмовляти англійською мовою! Використовується 8-рівнева програма, що відповідає стандартам CEFR; Навчатися можна у маленьких групах (6-8 осіб) або на індивідуальних заняттях; Заняття офлайн у школі чи онлайн (проводяться на платформі Pearson); Комфортні умови навчання – навчальні аудиторії обладнані всім необхідним для роботи з аудіо-, відео- та візуальними матеріалами; Доступні ціни та опція щомісячної оплати; Постійні знижки та програма лояльності, яка допоможе заощадити до 15% вартості навчання. Методика школи Speak Well Школа “Спік Велл” дотримується комунікативної методики - головне завдання якої допомогти вам опанувати розмовну англійську. Комунікативна методика підходить тим, хто роками намагається вивчити англійську, але постійно зазнає поразки. Основний принцип комунікативного методу у тому, що учень відразу починає спілкуватися англійською з початку навчання, на заняттях заборонено використання рідної мови учня. Школа підтримує повне занурення в англійську мову та пропонує безкоштовні додаткові напрямки: участь у розмовних клубах із носіями (Speaking Clubs); кіноклубах (Cinema Clubs); граматичних клубах (Grammar Clubs); ігрових клубах з настільними іграми (Game Clubs). Відгуки про Speak Well Підхід до навчання унікальний: це не просто передача знань із книг, а творчий та методичний процес, індивідуально налаштований під кожного учня. Під час навчання створюється приємна атмосфера, а досвідчені викладачі допомагають студентам досягати своєї мети. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Green Country
0Бали Green CountryЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Green Country Green Country надає найкращі курси англійської для дітей віком 6-16 років. Онлайн-платформа з безкоштовними навчальними матеріалами; 100% заняття відбувається англійською мовою; Навчання понад 20 000 студентів щорічно; Безкоштовне тестування дитини, підбір відповідного курсу; Розроблено авторські інтерактивні підручники "24 Easy Steps" та "Notes" by GC для ефективного вивчення англійської мови; 6 шкіл-хабів, які можуть відвідувати студенти; Вправи-тренажери (Self Study). Методика школи Green Country Age + Level – підбір навчальної групи та відповідного курсу з урахуванням рівня англійської мови, мети навчання та віку дитини; На курсі англійської дитині потрібно брати участь у групових заняттях з ровесниками, що сприятливо позначається на вивченні мови; Навчання проходить онлайн та оффлайн (Змішане навчання) - учні ознайомлюються з матеріалом на онлайн платформі та закріплюють його у класі з іншими учнями; Для заохочення учнів використовується система мотивації "Success", яка базується на шкільній валюті – кантриках, які можна витратити в сувенірному магазині Yellow Shop. Також діти можуть організувати захід “піца-вечірки” або витратити гроші на благодійність. Відгуки про Грін Кантрі Якщо ваша дитина ходить в Green Country - значить вам можна розслабитися, вся доступна інформація про успішність та навчання вашої дитини є в особистому кабінеті. За допомогою системи мотивації діти самі хочуть вчитися і мотивовані. Батьки виділяють, що діти швидко вивчають англійську і хочуть продовжувати навчання та відвідувати школу. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
British Skylines
0Бали British SkylinesЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів British Skylines Школа British Skylines входить до топ-шкіл України. Безкоштовний пробний урок; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва (м. Хрещатик) та на Позняках; Усі навчальні матеріали надаються у електронному форматі абсолютно безкоштовно; Заняття проходять у Skype; Індивідуальні чи групові заняття; Студенти від 13 років та вище; 5 уроків на тиждень, тривалість уроку – 80 хвилин. Методика школи British Skylines Застосовується унікальний метод навчання, розроблений під науковим керівництвом Аллена Батлера та Стіва Мессю; Розроблено британський курс ”Англійська розмовна + Англійська ділова”; До рівня Pre-intermediate - заняття проходять з українським викладачем англійської мови, починаючи з рівня Pre-intermediate, до навчання підключається носій мови. Викладачі працюють у режимі team-teaching (заняття проводять по черзі два педагоги); Підбір методики навчання індивідуально під кожного учня, з урахуванням рівня англійської. Відгуки про British Skylines “Зе Брітіш Клаб” на постійній основі влаштовує тематичні вечори та майстер-класи, професійні викладачі, цікаві методи та ефективні навчальні матеріали створюють стимулююче середовище. Навчальні класи оснащені найсучаснішим обладнанням. У школі панує атмосфера, що сприяє вивченню мови. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Speak Up
0Бали Speak UpЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Up Школа англійської Спік Ап позиціонує себе як платформа, де студент неодмінно заговорить англійською. За допомогою інноваційних програм навчання, вчителі подають інформацію учнями максимально коротко, без зайвої води, але водночас максимально повноцінно та ґрунтовно. Студент може вибрати місцевого викладача з досвідом роботи більше 7 років, або носія мови, щоб опрацювати акценти та швидкість мови так, як це є насправді. Методика школи Speak Up Особливості методики та підходу школи: Максимум розмовної практики, оскільки Speaking – головна навичка англійської мови; Відсутність підручників та домашнього завдання - студент не прив'язується до вивчення англійської у весь вільний час, а виділяє на це час, відведений на урок з викладачем; Навчання онлайн з будь-якої точки України з можливістю налаштування персоналізованого графіка; Зручні умови розстрочення навчання: платіть так, як вам зручно, не асоціюйте процес навчання з чеками з банків. Відгуки про Speak Up Школа для тих, хто не хоче віддавати англійській весь вільний час, а бажає вивчати мову в кайф. Онлайн навчання індивідуальне та в групах, що дозволяє займатися в компанії з друзями чи родичами. Також у школі можна підготуватися до складання іспитів на рівень мови, будь то TOEFL, IELTS або інші поширені іспити. Більше інформації – на сайті школи.
Extra Education
0Бали Extra EducationЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів ExtraEducation У всіх студентів Екстра Ед'юкейшн є можливість не лише вивчити англійську швидко та якісно, ​​але й отримати офіційний сертифікат, який підтверджує рівень володіння англійською. Cambridge University Press в Україні проводить тренінги для учителів школи. Враховуючи це, викладачі сертифіковані для проведення підготовки студентів до міжнародних іспитів на знання англійської мови, таких як IELTS, FCE, CAE та ін. ExtraEducation пропонує учням вивчати англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську та польську мови. Уроки проходять для дорослих та дітей, в індивідуальному та груповому форматі. Методика школи ExtraEducation Особливості методики школи: Комунікативний підхід до вивчення англійської – перевірений спосіб для досягнення високих та стабільних результатів за короткий час! Індивідуальні та групові заняття до 8 учасників на уроці допоможуть розвинути потенціал студента на 100% та навчать розмовляти з людьми з різним рівнем володіння мовою; Розмовні та тематичні клуби (відео, граматика, театральний клуб, подорожі) на будь-який смак дозволяють вивчати англійську, згідно з перевагами студента; Канікули за кордоном: Компанія ExtraEducation проводить курси вивчення мови в Англії, Німеччині, Франції та Чехії. Вивчати іноземну мову можна в кампусах, де ніхто не відволікатиме вас від занурення в мовне середовище, або в мегаполісах, де життя вирує струмком і головне завдання - швидко і правильно реагувати на мовне навантаження. Відгуки про ExtraEducation Наявність курсів інтенсивного вивчення мови якнайкраще підходить людям, у яких немає часу на англійську, а необхідний швидкий результат. Заняття 3 рази на тиждень по 120 хвилин - своєрідне навчання non stop. Крім того, наявність на YouTube безкоштовного курсу “Граматика англійської мови” є доказом того, наскільки правильно та структуровано подається інформація вчителями школи. Щоб отримати більше інформації, зверніться на сайт школи.
English Group
0Бали English GroupЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів English Group Професійна команда школи English Group працює на благо найвищих результатів студентів. Вони дбають про якісне вивчення англійської мови, тому створили сучасний додаток із власною програмою. Програма містить інтерактивні домашні завдання, статистику успіхів, постійний доступ для повторення класної роботи, відео та аудіоматеріали, цікаві завдання в ігровій формі. Тепер все необхідне завжди під рукою у смартфоні студента. Офіси Інгліш Груп розташовані у загальноосвітніх школах. Це означає, що учні можуть продовжувати навчання без зайвих переходів і втрати часу. Методика школи English Group Методика, яку застосовує школа: Більше 80% уроку студент розмовляє. Це дає можливість розкрити його потенціал та прищепити йому легкість у розмові англійською. Викладачі школи роблять все, щоб студенту було комфортно розкривати свої знання та вдосконалюватись; Інтерактивний додаток для навчання став відмінною рисою школи. Діджиталізація та індивідуальні матеріали не лише полегшують фізичне навантаження для студента, забираючи необхідність носитися з матеріалами, а й додають психологічного комфорту. Тепер все, що потрібно для навчання - смартфон і вільний час; Кастомізовані матеріали, такі як "Англійська за мультфільмами", курс підготовки до школи, дитячий курс "Кругосвітня подорож", а також безліч матеріалів для дорослих. Така кількість завдань не дасть нудьгувати студентам школи та різнобічно підготує учнів до реального світу англійської мови. Відгуки про English Group Можливість вивчати англійську онлайн без прив'язки до паперових носіїв, використання онлайн-додатоку та легкість у спілкуванні з викладачами – ось основні кити, на яких тримається школа. Якщо ви шукайте школу, в якій зможете навчитися самі та навчати дитину – ви її знайшли. Також є функція корпоративного вивчення мови разом з колегами. Детальна інформація на сайті школи.
Oxford School
0Бали Oxford SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Oxford School Оксфордська школа понад 20 років на ринку викладання іноземної мови. В школі діє змішана система: робота в групах та онлайн навчання. Групові уроки також забезпечують спілкування з носіями мови. У навчання входить можливість відвідувати офлайн заняття, безкоштовна граматична база, всі правила якої зібрані в електронному вигляді. Також студенти можуть скористатися безкоштовним інтерактивним онлайн курсом. Курси поділяються на розмовний, інтенсивний та повний. Методика школи Oxford School Особливості підходу Oxford School: Онлайн-підручники з безкоштовним доступом після реєстрації на курс. Більше жодних паперових ресурсів - все лише в електронному вигляді; Спеціалізовані курси, такі як англійська для медиків та юристів, IT та HR-англійська, англійська в маркетингу, курси для пілотів, маркетологів тощо. Школа надає тренінги з бізнес-англійської мови; Індивідуальний творчий підхід до кожного студента, простота та ясність у викладі нового матеріалу – лексики, граматики та фонетики, легкість та успішність в усній та письмовій практиці англійської мови. Крім цього, основний акцент у навчанні на розмовну практику; Онлайн-бібліотека: найбільше українське онлайн сховище тисяч відео занять з вчителями, аудіофайлів, караоке симуляторів, книг та підручників; Розмовні, grammar та відео-клуби, які проходять щотижня по п'ятницях та суботах. Якщо ви хочете більше спілкування зі студентами, то вільні відвідувати усі додаткові активності. Відгуки про Oxford School Покрокова подача інформації та участь носіїв мови у навчальному процесі дають дуже хороші плоди. Вся інформація подається весело, з гумором, уроки не змусять студента нудьгувати, і водночас залишать за собою значний багаж знань. Наявність спеціалізованих корпоративних курсів для представників різних сфер значно розширює спектр послуг школи, що робить її цікавою для широкого кола студентів. Відкривайте сайт школи та дізнавайтесь докладну інформацію.
Логос
0Бали ЛогосЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Логос Центр іноземних мов Логос - місце, де школяр може підготуватися до всіх іспитів, і йдеться не тільки про англійську. Навчання проходить онлайн або офлайн, у центрах Логосу у Києві. Навчання проводиться у двох форматах: усно та індивідуально. Оптимально рекомендуються 2 усні знання та 1 індивідуальне заняття на тиждень. Усні уроки відбуваються у міні-групах (2-3 особи). Тут учні навчаються вести діалоги англійською, грають у ігри, влаштовують міні-дебати. Індивідуальні уроки передбачають роботу кожного учня над власною програмою, згідно з контрольним листом. Незважаючи на те, що такий формат занять проходить не один на один, кожен учень отримує достатньо уваги з боку викладача і якісно прокачує англійську. Методика школи Логос Чому варто йти до школи Логос: Вчитель працює з конкретним учнем, а не пояснює матеріал усім учням у класі. Якщо студент потребує допомоги, вчитель допомагає кожному окремому учневі і повторно роз'яснює нюанси граматики. Після пройденої теми викладач перевіряє знання учня, вносить корекцію у разі неправильного виконання завдань та допомагає розібратися з тяжкими моментами. Завдання школи - навчити дитину вчитися самостійно, не залучаючи батьків до процесу виконання домашніх завдань та перевірки Перевага школи - можливість вивчити не один предмет, підготується до іспитів з кількох предметів та підтягнути не лише англійську, а й математику, фізику, хімію, географію та інші предмети. Відгуки про Логос Школа, в якій дитина може покращити свої знання з усіх предметів, підготується до здачі ЗНО та НМТ, знайти друзів та навчитись вивчати матеріал. Навчання англійської в Логосі допомагає школяру знайти впевненість, легко розмовляти за кордоном, із задоволенням відвідувати уроки англійської у державній школі та отримувати позитивні емоції від іноземної мови. Злагоджена робота викладачів, їхня залученість до процесу та готовність допомогти школяру на етапі його знайомства з англійською - те, що змушує батьків охоче віддавати дитину до школи Логос.
AntiSchool Online
0Бали AntiSchool OnlineЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів AntiSchool Online Антишкола Онлайн - унікальна платформа, де студент вибирає як вивчати мову, і де ви ніколи не зустрінете заїжджених сюжетів, діалогів чи відео. У школі навчають англійську дорослі та діти, доступні індивідуальні, групові програми та уроки з носіями мови. Усі матеріали школи зібрані на інтерактивній платформі, а інтенсивні експрес-курси дають можливість швидко здобути нову посаду, підвищити зарплату або отримати роботу в міжнародній компанії завдяки навичкам володіння англійською мовою. Методика школи AntiSchool Online Що відрізняє AntiSchool від конкурентів: Онлайн платформа для повного занурення в англійську: більше жодних друкованих видань та сторонніх додатків для зв'язку, все необхідне в одному місці Літні інтенсивні для дітей: вашій дитині потрібно підтягнути англійську за літо, або планується переїзд всією сім'єю, тоді цей курс для вас. На уроках вчителя та учні практикують розмовний англійський та емоційний інтелект, обговорюють теми та приклади, цікаві дитині Спеціалізовані курси для юристів, працівників готельного та ресторанного бізнесу, сфери інформаційних технологій, пілотів та стюардів Прискорені курси для дорослих-початківців, який потрібен швидкий і ефективний результат Відгуки про AntiSchool Online Після курсів, можна сказати, що АнтиШкола змінює ставлення англійської мови і, безсумнівно, займає заслужене місце у серці студентів. Формат навчання, який цікавий для студентів, допомагає перестати боятися говорити та дозволяє перестати думати про проблеми з граматикою. Після закінчення курсу студенту доступна розмова з носієм мови. Після уроку native speaker пише відгук про розмову, що допомагає дізнатися свої сильні та слабкі сторони, та опрацювати деякі елементи. Проста і зрозуміла мова, грамотний підхід викладача та приємна атмосфера на уроці – те, що так подобається студентам школи.