Курси розмовної англійської мови в Києві

Оволодійте розмовною англійською в Києві! На наших курсах ви отримаєте практичні навички спілкування як у повсякденному житті, так і на роботі.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
 • Розмовна англійська
EnglishOffice
0Бали EnglishOfficeЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів EnglishOffice Онлайн школа “Інгліш Офіс” спеціалізується на підготовці до міжнародних іспитів та проводить онлайн навчання за міжнародними стандартами CEFR Навчання проходить на Оnline платформі також по Skype або Zoom Є можливість вибору навчання в групах або індивідуально Навчаємо дорослих і дітей з 12 років Методика школи EnglishOffice У своїй методиці школа містить наступні основні принципи: Применяет методику навчання граматики, відому як "Грамматика в таблицах". Це ефективний метод систематизації основних правил і структури англійської граматики; Лексика. Визначення вашого основного типу пам'яті (аудіальний, візуальний або кінестет) має важливе значення для вибору найбільш ефективних методів роботи словами (асоціативних методик, карток, списков, онлайн-тренажерів, регулярних повторень) Speaking. Главная цель - обучение студентов свободному разговорному английскому языку. Крайне важливо виробити привичку - говорити. Студенти починають розмовляти на англійському з першого уроку.Также для студентів проводять «Speaking Clubs» з викладачами і носіями мови. Відгуки про EnglishOffice Використовують сучасні та результативні методи та підходи в навчанні англійської мови. Це не просто отримання знань по книгам, а креативний і методичний підхід до кожного учня. Курси від “Англійський Офіс” забезпечують відмінну вартість і якість навчання, гарантуючи доступні ціни для всіх бажаючих, покращуючи свої мовні навики. Додаткові відомості про школу можна отримати, посетив офіційний сайт.
British Skylines
0Бали British SkylinesЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів British Skylines Школа British Skylines входить до топ-шкіл України. Безкоштовний пробний урок; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва (м. Хрещатик) та на Позняках; Усі навчальні матеріали надаються у електронному форматі абсолютно безкоштовно; Заняття проходять у Skype; Індивідуальні чи групові заняття; Студенти від 13 років та вище; 5 уроків на тиждень, тривалість уроку – 80 хвилин. Методика школи British Skylines Застосовується унікальний метод навчання, розроблений під науковим керівництвом Аллена Батлера та Стіва Мессю; Розроблено британський курс ”Англійська розмовна + Англійська ділова”; До рівня Pre-intermediate - заняття проходять з українським викладачем англійської мови, починаючи з рівня Pre-intermediate, до навчання підключається носій мови. Викладачі працюють у режимі team-teaching (заняття проводять по черзі два педагоги); Підбір методики навчання індивідуально під кожного учня, з урахуванням рівня англійської. Відгуки про British Skylines “Зе Брітіш Клаб” на постійній основі влаштовує тематичні вечори та майстер-класи, професійні викладачі, цікаві методи та ефективні навчальні матеріали створюють стимулююче середовище. Навчальні класи оснащені найсучаснішим обладнанням. У школі панує атмосфера, що сприяє вивченню мови. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
BUKI School
0Бали BUKI SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів BUKI School BUKI School (Easy School) - це глобальний сервіс для пошуку репетиторів, що діє з 2014 року та охоплює 7 країн світу. Ви можете знайти репетитора з кількох напрямків: англійська, українська, німецька, польська мови та математика. Навчання для дорослих та дітей; Заняття проходять за допомогою унікальної онлайн-платформи BUKI School для ефективного вивчення матеріалу; Індивідуальні уроки; До кожного студента застосовується індивідуальний підхід викладача; Безкоштовне пробне заняття; Можливість вибору комфортного графіка занять (вранці, вдень чи ввечері), у будній день чи у вихідні. Методика школи BUKI School "Букі Скул" об'єднує тисячі досвідчених викладачів англійської мови зі студентами, надаючи широкий вибір фахівців. Зручний пошук дозволяє легко знайти репетитора, який відповідає всім вимогам студента, будь то рівень мови, спеціалізація або розклад. Що робить BUKI School особливим? Репетитори не тільки майстра мови, але й наставники, які готові підлаштуватися під ваші унікальні потреби. Адже навчання англійської має бути цікавим та надихаючим досвідом. Відгуки про BUKI School З BUKI School ви отримуєте не тільки уроки, але й можливість гнучкого навчання відповідно до вашого графіку та у зручному для вас середовищі. Репетитори готові допомогти подолати мовні бар'єри, розширити словниковий запас та досягти лінгвістичного успіху. Почніть свій мовний шлях з BUKI School – де кожен урок стає кроком до володіння англійською мовою.
My English World
0Бали My English WorldЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів My English World My English World – ваш унікальний шлях у світ англійської мови! Школа пропонує захоплюючі та персоналізовані програми навчання, які не лише розвивають ваші мовні навички, а й занурюють у автентичну атмосферу англомовного світу. Що робить школу My English World особливою? Досвідчені викладачі – це не тільки експерти з англійської мови, але й ваші гіди в подорожі до мовного світу. Усі уроки, насичені інтерактивними іграми. Методика школи My English World Школа “Май Інгліш Ворлд” використовує комунікативний підхід, в рамках якого кожен урок – це можливість не лише заглибитись у граматику та лексику, а й поринути у мовну практику. Викладачі мають міжнародні сертифікати CELTA, TESOL, TEFL. Вони надають студентам реальні сценарії спілкування, де студенти розвивають свій словниковий запас та покращують навички англійської мови. Особлива увага приділяється практичному застосуванню набутих знань у реальних ситуаціях. Школа підтримує студентів у створенні проектів, проведенні обговорень та участі у культурних та мовних заходах. Відгуки про My English World Величезним плюсом школи є гарантії. Якщо студент відвідував 90% занять, але склав тест менше ніж на 60%, школа безкоштовно надасть повторний курс навчання на цьому рівні. Більше інформації про школу є на офіційному сайті.
Manhattan School
0Бали Manhattan SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Manhattan School Manhattan School дарує ключі до світу ресурсів та можливостей в англійській мові. Групи до 4-х студентів; Online або offline заняття; Безкоштовні розмовні клуби; Можливість обрати зручний графік занять; Різноманітні освітні програми, призначені для різних рівнів складності, інтенсивності та спеціалізації. Методика школи Manhattan School У “Манхеттен скул” спеціально розроблені уроки та ігри, які зосереджуються на розвитку усного та писемного мовлення, а також на слуховому сприйнятті мови. Методика викладання створена з метою зробити вивчення мови динамічним, ефективним та надихаючим. У школі є курси для дорослих і для дітей, школярів та підлітків. Якщо потрібен спеціальний курс – для бухгалтерів, медиків, юристів чи IT фахівців, тоді вам точно до Manhattan School. Школа також готує до іспитів IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE, ЗНО. Відгуки про Manhattan School Вчитися в Manhattan School - це не просто процес, це подорож, яка перетворює вивчення англійської на захоплюючу пригоду, де кожен крок наближає вас до мовної компетентності та культурного збагачення. Підніміть ваші мовні навички на новий рівень! Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
Trinity Education Group
0Бали Trinity Education GroupЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Trinity Education Group Trinity Education Group – бізнес-школа іноземних мов. Спеціалізується на підготовці до Міжнародних іспитів. Місія центру – надати можливість усім бажаючим освоїти професійні знання у галузі іноземних мов, особливо у складних та спеціалізованих сферах. Переваги курсів: Навчання індивідуально або у міні-групах – від 4 до 6 осіб; 85% часу під час уроків приділяється розмовній практиці; Заняття з носіями мови для глибшого занурення у мовне середовище. Досвідчені викладачі із сертифікатами Кембриджу (CAE, CPE, BEC, TOEFL, IELTS, TKT, CELTA); Підготовка до широкого спектру іспитів, включаючи SAT, ACT, GMAT, GRE, IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE, BEC, PET, KET; Розмовний дебатний клуб допомагає практикувати мову. Методика школи Trinity Education Group Центр Trinity Education Group має особливий підхід до навчання та поєднує лінгвістичну підготовку з практичним застосуванням знань у конкретних професійних галузях. Школа “Трініті Едюкейшн Груп” викладає за класичною комунікативною методикою, яка орієнтована на розвиток навичок спілкування. Вона акцентує увагу на використанні мови у реальних ситуаціях та взаємодії між учнями. Цей метод передбачає активну участь студентів у комунікативних завданнях, сприяючи розвитку говоріння, розуміння усного та писемного мовлення. Відгуки про Trinity Education Group Професійні викладачі, індивідуальний підхід до кожного студента та інноваційні методики викладання зробили процес вивчення англійської не лише ефективним, а й захоплюючим.
Розмовна англійська

Розмовна англійська використовується в повсякденному спілкуванні на неформальні теми з друзями, колективом, родичами, сусідами та знайомими. Вона відрізняється відсутністю суворої лексики, складних фраз і може прощати деякі граматичні неточності. Важливість розмовної англійської не можна недооцінити. Адже завдяки їй ми вчимося говорити не шаблонними фразами, щоб для носія наша мова звучала більш природно. Такі навички важливі для людей, які:

 • хочуть у майбутньому працювати в іноземній компанії або вже проходять стажування;
 • ведуть міжнародний бізнес і хочуть підвищити свій професіоналізм;
 • хочуть комфортно подорожувати або мріють переїхати за кордон.

Під час вивчення або підвищення рівня розмовної мови наголос робиться на розвиток комунікаційних навичок. Особлива увага приділяється вимові та сленгу. Освоювати іноземну розмовну мову можна самостійно з використанням підручників, аудіо- та відеоматеріалів, додатків. Однак краще записатися на курси розмовної англійської мови. Їхня перевага полягає в можливості практикуватися в живому спілкуванні з викладачем та іншими студентами. Заняття часто включають інтерактивні вправи, рольові ігри, дискусії на різні теми. Така методика дає змогу застосовувати вивчені фрази та вирази в реальних ситуаціях.

Кому і для чого потрібна розмовна англійська?

Володіння мовою відкриває нові можливості для спілкування, подорожей і роботи. Знання англійської на розмовному рівні особливо важливе для:

 • Людей, які проходять стажування в іноземних компаніях.
 • Мандрівників, які хочуть спілкуватися в поїздках, вільно вирішувати побутові питання і заводити знайомства з новими людьми.
 • Студентів, які навчаються за кордоном, для кращого засвоєння навчального матеріалу.
 • Підприємців і бізнесменів для комунікації з іноземними партнерами, клієнтами та постачальниками.
 • Працівників сфери обслуговування для спілкування з клієнтами з різних країн.
 • Іммігрантів, які хочуть знайти роботу та успішно інтегруватися в нове середовище.
 • Поціновувачів англомовної культури, які бажають дивитися фільми, слухати музику та читати літературу в оригіналі.
 • Співробітників, яким потрібно підвищити свій професіоналізм.

Розмовна англійська буває трьох рівнів: початковий (A1-A2), середній (B1-B2) і просунутий (C1-C2). На початковому рівні ви вчите основи мови для простого спілкування. Середній допомагає краще спілкуватися в різних ситуаціях, збільшує словник і покращує розуміння мови на слух. На просунутому можна вести складні бесіди та чітко висловлювати свої думки.

Як вибрати курси розмовної англійської?

Щоб швидко освоїти іноземну розмовну мову, потрібно підійти до вибору курсів відповідально. Рекомендується звернути увагу на такі аспекти:

 • Визначте, для чого вам потрібна розмовна англійська: подорожі, робота, навчання, спілкування.
 • Обирайте курс, який відповідатиме поточному рівню знання мови.
 • Переконайтеся, що заняття веде вчитель із досвідом.
 • Почитайте відгуки учнів про курси та викладачів.
 • Підберіть варіант, який відповідають бюджету.

Також потрібно вирішити, який формат навчання вам найбільше підходить: онлайн, офлайн, групові або індивідуальні заняття. Онлайн-курси пропонують зручний розклад уроків і можливість навчання з будь-якої точки світу. Офлайн-формат передбачає відвідування занять у навчальному закладі. Групові курси сприяють розвитку комунікативних навичок через спілкування з однокурсниками. Індивідуальні надають персоналізований підхід до навчання. У них програма і темп уроків адаптуються під конкретного студента.

Щоб підібрати розмовні курси англійської, можна скористатися сервісом School Guide. На сайті представлений широкий спектр освітніх програм. Тут легко відфільтрувати курси за напрямками. Також можна вибрати школу з урахуванням її місця розташування та вартості навчання. Просто задайте критерії пошуку відповідно до вподобань і виберіть відповідний варіант.