Курси англійської мови для дорослих в Києві

Освоюйте англійську в Києві з курсами для дорослих! Наші програми гнучкі, підлаштовані під ваш графік і цілі, відкриваючи шляхи для кар'єри та подорожей без мовних бар'єрів.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
 • Для дорослих
English Prime
3549Бали English PrimeЗагальний рейтинг з платформ4.5Відгуків 3549
Особливості курсів English Prime Головна мета школи Інгліш Прайм – навчити вас розмовляти англійською. Щоб навіть люди, які ніколи не вивчали англійську мову, оволоділи нею, як другою рідною. Процес проходить природним шляхом, як у дитинстві, без зубріння. Унікальність курсів: Відмінне співвідношення ціни та якості: одне заняття в English Prime обійдеться за вартістю, як чашка гарної кави; Заняття проводяться офлайн у школі чи онлайн (на платформі Zoom); Гарантії: якщо під час навчання учень виконував усі умови, але не освоїв рівень, школа гарантує безкоштовне повторне проходження рівня; Реальний досвід: тисячі студентів, які пройшли курси та успішно застосовують свої знання в роботі, подорожах та повсякденному житті; Визнання: English Prime вже 5 років отримує звання найкращої школи, яка працює за методикою прикладної освіти; Гнучкий графік дозволяє студентам вибирати зручний розклад; Інтенсивне навчання, що імітує мовне середовище: тривалість одного рівня становить лише 7 тижнів, тоді як в інших школах цей процес може зайняти від 3 до 6 місяців. Методика школи English Pri У школи є своя унікальна методика навчання, завдяки якій студенти швидко та ефективно засвоюють знання: Зосередженість розмовною англійською: 80% уроку - практика спілкування з одногрупниками та носіями мови, і лише 20% уроку - теоретичний матеріал. За допомогою цього методу студент швидко набуде навичок вільного спілкування англійською за короткий термін; Матеріал представлений простою та зрозумілою мовою, без використання складної термінології. Інформація надається поступово: новий матеріал завжди базується на попередньому. Мета – не заплутати студентів, а поступово все пояснити. Відгуки про English Prime Навчання проходить у виключно приємній та надихаючій англомовній атмосфері, де працюють досвідчені викладачі, які мають розуміння потреб студентів та створюють умови, що сприяють подоланню мовних бар'єрів та розвитку навичок спілкування. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Englishdom
0Бали EnglishdomЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Englishdom Онлайн-школа англійської ІнглішДом проводить заняття з використанням комунікативної методики Оксфорда та Кембриджа: Заняття англійської проводяться з використанням інтерактивної онлайн-платформи ED Class (по відеозв'язку з персональним викладачем); Платформа відстежує ваш прогрес та показує, що потрібно підтягнути; Компетентні та досвідчені викладачі, які мають здатність ясно та захоплююче вести заняття з англійської мови; Програма навчання створюється індивідуально з огляду на ваші навчальні цілі. Інтенсивність занять – 2-3 рази на тиждень, тривалість – 50 хв; Безкоштовне перенесення занять на зручний для вас час; Можливість безкоштовно замінити свого викладача будь-якої миті. Методика школи Englishdom Навчання проходить лише онлайн. У школі використовується комунікативна методика викладання – розвиток навичок спілкування з першого заняття: Вивчення граматики та словникового запасу здійснюється через конкретні приклади та практикується у розмові з викладачем; Всі матеріали для вивчення мови підбираються індивідуально, залежно від ваших цілей; Граматика та словниковий запас, вивчаються використовуючи конкретні практичні приклади та закріплюються через спілкування з викладачем; Після кожного уроку вам потрібно виконати домашнє завдання; Можна займатися як з локальними викладачами, так і носіями мови. Відгуки про Englishdom Кожному студенту приділяється достатньо уваги для досягнення найкращих результатів. Викладачі підлаштовують заняття під цілі та інтереси учнів. Школа гарантує результат, за відповідального ставлення студентів до навчання. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Speak Well
0Бали Speak WellЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Well Назва школи говорить сама за себе та акцентує увагу на основній місії – навчити вас розмовляти англійською мовою! Використовується 8-рівнева програма, що відповідає стандартам CEFR; Навчатися можна у маленьких групах (6-8 осіб) або на індивідуальних заняттях; Заняття офлайн у школі чи онлайн (проводяться на платформі Pearson); Комфортні умови навчання – навчальні аудиторії обладнані всім необхідним для роботи з аудіо-, відео- та візуальними матеріалами; Доступні ціни та опція щомісячної оплати; Постійні знижки та програма лояльності, яка допоможе заощадити до 15% вартості навчання. Методика школи Speak Well Школа “Спік Велл” дотримується комунікативної методики - головне завдання якої допомогти вам опанувати розмовну англійську. Комунікативна методика підходить тим, хто роками намагається вивчити англійську, але постійно зазнає поразки. Основний принцип комунікативного методу у тому, що учень відразу починає спілкуватися англійською з початку навчання, на заняттях заборонено використання рідної мови учня. Школа підтримує повне занурення в англійську мову та пропонує безкоштовні додаткові напрямки: участь у розмовних клубах із носіями (Speaking Clubs); кіноклубах (Cinema Clubs); граматичних клубах (Grammar Clubs); ігрових клубах з настільними іграми (Game Clubs). Відгуки про Speak Well Підхід до навчання унікальний: це не просто передача знань із книг, а творчий та методичний процес, індивідуально налаштований під кожного учня. Під час навчання створюється приємна атмосфера, а досвідчені викладачі допомагають студентам досягати своєї мети. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Bambook Academy
0Бали Bambook AcademyЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Bambook Academy Бамбук Академі - школа англійської, чеської та польської мови. Яка приділяє особливу увагу розмовній практиці, що дозволяє швидко засвоювати необхідні навички та застосовувати їх ефективно у майбутньому: Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Безкоштовний пробний урок; Безкоштовне тестування та підбір відповідного курсу, з урахуванням рівня, віку та мети у вивченні мови; Надається знижка при записі трьох або більше осіб одночасно; Видається сертифікат після кожного рівня. Методика школи Bambook Academy Якщо Ви станете учнем школи, на вас чекає: Комунікативний метод навчання: більшу частину заняття практикується розмовна мова з використанням аудіозаписів, відео, текстів і навіть різноманітних ігор; Спілкування: головна мета – навчити учнів говорити та розуміти англійську мову в реальних суспільних та комунікативних ситуаціях; Навчання у реальних ситуаціях: навчальні матеріали та сценарії уроків створюються так, щоб відображати реальні ситуації, з якими учні можуть зіткнутися у повсякденному житті. Це допоможе навчитися застосовувати вивчений матеріал на практиці; Акцент на комунікативних навичках: розробляються навички спілкування, такі як слухання, говоріння, читання та письмо. Учнів навчають як говорити, а й розуміти співрозмовника. Відгуки про Bambook Academy Школа наголошує на розмовній практиці, і завдяки цьому, учні впевнено висловлюють свої думки англійською та легко розуміють співрозмовників. Клієнти зазначають лояльні ціни на курси. Вся інформація про вартість, тривалість та цілі курсів прозоро представлена. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Grade Education Centre
0Бали Grade Education CentreЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Grade Education Centre Grade Education Centre - це найбільший центр міжнародних іспитів з англійської мови, він є єдиним платиновим центром Cambridge Assessment English в Україні та має ліцензію UA 007. З 2008 року - центр став офіційним партнером з Кембриджським університетом і суворо дотримується міжнародних стандартів у галузі навчання та проведення іспитів. За розробку навчальних програм відповідає академічний відділ, який забезпечує суворий моніторинг якості навчання. Методика школи Grade Education Centre Навчання в процесі спілкування: використовується комунікативна методика - усі уроки проводяться виключно англійською мовою, навіть для початкових рівнів та дитячих курсів. Таким чином мовні страхи зникають і студенти вчаться говорити та сприймати мову на слух; Граматика в контексті: не треба зубрити правила, а треба розуміти, як і навіщо використовувати граматичні конструкції; Різноманітна практика: у програмі передбачені різноманітні методи навчання - робота індивідуально, у парах чи групі. Студенти використовують не лише підручники, а й онлайн-ресурси; Відстеження прогресу: тестування проводиться після кожного модуля, для того, щоб розуміти, як студенти просуваються у вивченні мови. Навчання офлайн та онлайн (на платформі Zoom), для всіх напрямів та рівнів англійської. Відгуки про Grade Education Centre Викладачі Грейд Едюкейшн Центру - включаючи носіїв мови та українських фахівців, мають міжнародні сертифікати та великий досвід навчання мов. Також центр проводить курси з підвищення кваліфікації для вчителів. У навчальному процесі використовується комунікативна методика та контролюється процес засвоєння знань. Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
London School of English
0Бали London School of EnglishЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів London School of English (LSE) Перша Лондонська школа англійської мови (LSE) розпочала свою діяльність у 1996 році. Вона була створена спільними зусиллями британських та українських партнерів, серед яких Шон Харті, викладач із Лондона. Школа надає різноманітність освітніх програм, зручний розклад та можливість вивчення англійської мови для людей різного віку. Заняття можуть бути як очними, так і онлайн (для дітей дошкільного віку лише очні). Методика школи London School of English LSE викладає спираючись на комунікативну методику навчання: Повне занурення в англомовне середовище. Для швидшого розуміння та освоєння мови всі уроки, незалежно від рівня, проводяться виключно англійською мовою; Міжнародна команда викладачів. У LSE працюють носії мови (з Великобританії, Австралії, Ірландії, США). Викладачі з України, які працюють у школі, професіонали, які мають сертифікати CELTA/DELTA, які підтверджують високу компетенцію володіння мовою. Більшість є екзаменаторами під час проведення іспитів від Pearson та Cambridge; Англійська доступна для всіх вікових груп і рівнів. Є курси для дорослих, підлітків, дітей із 4 років. Усі групи формуються залежно від віку та рівня знань учнів; Різноманітність освітніх програм. Курси на будь-який запит - будь це розмовна англійська, підготовка до іспитів або спеціалізований курс. Відгуки про London School of English LSE застосовують у своїй роботі сучасні та ефективні методики та підходи до викладання англійської мови. Вартість навчання доступна і відповідає високій якості освіти, що робить ціну курсів дуже привабливою для студентів. Більше інформації можна знайти на офіційному сайті.
Project 12
0Бали Project 12Загальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Project 12 Project 12 – найкращі дистанційні курси англійської. Вчись без зайвого стресу і перенось заняття хоч за 5 хвилин до початку. Переваги школи: Задоволені студенти: Тисячі студентів залишаються задоволеними навчанням, досягаючи своїх мовних цілей; Ефективні методики: Навчання ґрунтується на ефективних методиках, що відповідають міжнародній системі CEFR; Онлайн платформа 12 Track: доступ до платформи забезпечується через особистий кабінет, мобільний додаток; Технологія «Перевернутий клас»: (2 заняття у групі з викладачем у ZOOM + 2 самостійно на онлайн платформі); Гнучкий графік: Вчитися можна в будь-який зручний час, можна змінити розклад при необхідності в особистому кабінеті. Кількість переносів необмежена. Сертифіковані викладачі: Навчають висококваліфіковані викладачі, які мають сертифікати та пройшли суворий відбір; Перше заняття: Перш ніж прийняти рішення, ви можете безкоштовно протестувати методики викладання на першому занятті; Різноманітні програми: Школа пропонує різні програми та онлайн ресурси, щоб зробити ваше навчання максимально продуктивним. Методика школи "Проджект 12" Комунікативний підхід: Методика навчання будується на комунікативному підході, наголошуючи на розмовній практиці. Навчання проводиться лише англійською мовою; Індивідуальний підхід: Кожен студент отримує уважне ставлення та підтримку, а також можливість брати участь у розмовних клубах; Інтенсивність на вибір: Студент може вибрати інтенсивність навчання в залежності від своїх цілей, будь то підвищення рівня або підготовка до іспитів. Відгуки про Project 12 Перевага дистанційних курсів у Project 12 полягає у гнучкому графіку та можливості навчатися в будь-якому місці, де є інтернет. Матеріали, надані школою, структуровані та легко сприймаються. Особливий плюс – можливість пройти різноманітні розмовні клуби та додаткові спецкурси, що доповнить досвід навчання.
Green Forest
1Бали Green ForestЗагальний рейтинг з платформ5Відгуків 1
Особливості курсів Грін Форест Green Forest – одна із найбільших шкіл англійської в Україні. Слоган – велика школа, великі можливості: Має 14 філій у 5 містах України (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса); Навчання понад 20 000 студентів щорічно; Можливе онлайн навчання; Освіта на передовій гібридній онлайн-платформі; Щомісяця виробляється набір у групи всіх рівнів; Кожен семестр школа надає безкоштовні розмовні клуби з носіями мови, а також 650 авторських, граматичних та лексичних спецкурсів. Методика школи Green Forest Гібридний підхід у навчанні англійської мови; Використовується комунікативна методика, яка ґрунтується на 9 сучасних методах викладання англійської мови (Suggestopedia, CA, TBL, Dogme, TTT, ESA, GTM, GDA, ALA); Школа має свою програму "My Green Forest". У кожного студента є особистий кабінет, з доступом до домашніх завдань, онлайн-тестуванням для визначення рівня, зміною графіка, відстеженням успішності, тестів, новин, онлайн-версією підручників та записами на курси та додаткові заняття. Відгуки про Green Forest Грін Форест вважається однією з найкращих шкіл англійської мови в Україні, оскільки на постійній основі досягає найвищих показників випуску студентів найвищих рівнів.
Talk it easy School
0Бали Talk it easy SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Talk it easy School Комбінація інтерактивної онлайн платформи та досвідчених викладачів є гарантією вашого успіху при вивченні англійської мови зі школою Talk it easy School: Онлайн-платформа з інтерактивним підручником – найкращий спосіб оволодіти англійською на відстані; 9-річний досвід у викладанні англійської мови; Досвід викладання англійської мови дітям від 7 років, підліткам та дорослим, з урахуванням особливостей навчання та індивідуальних програм для кожної вікової групи; Індивідуальні уроки чи навчання у міні групах; Використання сучасних та ефективних методів навчання англійської; Уроки цікаві, різноманітні та захоплюючі. Методика школи Talk it easy School В основі викладання “Талк іт ізі Скул” лежить комунікативна методика навчання англійської мови. Вона акцентує увагу на розвитку навичок спілкування з першого уроку, ставить взаємодію та розмову в центр навчання, сприяючи розумінню та використанню мови в реальних ситуаціях. Замість акценту на граматиці та теорії, цей метод сприяє участі студентів в активних розмовах, обміні думками та вирішенні реальних комунікативних завдань. Це дозволяє студентам швидше освоїти мову та використовувати її у повсякденних ситуаціях. Відгуки про Talk it easy School Школа ставить акцент на розмовній практиці, що робить процес навчання цікавим та наочним. Інтерактивні заняття та практичні вправи допомагають легко засвоювати новий матеріал. Навчання онлайн справді зручне, особливо для тих, хто веде активний спосіб життя. Більше інформації про школу є на офіційному сайті.
4STEPS
0Бали 4STEPSЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів 4STEPS 4STEPS – це чотири кроки до успіху у вивченні мов. Успіх у навчанні залежить від чотирьох основних етапів, що лежать в основі методики навчання: 1-й крок – я хочу (I want) 2-й крок – я роблю (I do) 3-й крок – я знаю (I know) 4-й крок – я можу (I can) Методика школи 4STEPS Системність: Мова – це складна система звуків та символів, об'єднаних правилами. У школі не наполягають на завчанні цих правил, а пояснюють їх з логічного погляду, рухаючись від простого до складного. Цей метод робить вивчення мови легким та інтуїтивним; Асоціації та аналогії: матеріал подається через різноманітні історії та асоціації, не обмежуючись складними граматичними правилами. Це не тільки допомагає учням засвоїти інформацію, а й полегшує її відтворення, коли це потрібно. Історії цікаві як для дорослих, так і для дітей. Вони перетворюють заняття на гру; Комунікація: для успішного вивчення будь-якої мови необхідно підтримувати постійне спілкування. Граматичні конструкції найкраще запам'ятовуються, коли їх застосовують на практиці у конкретних ситуаціях. Учні школи спілкуються та дискутують на різноманітні теми; Технології: в процесі навчання використовуються сучасні програми, такі як My English Lab та Google Classroom. Ці інструменти дозволяють моніторити успіхи студентів, автоматично виявляти їх сильні та слабкі сторони у вивченні мови, спростити перевірку домашніх завдань, а також забезпечують доступність цієї високоякісної освіти за доступну ціну. Відгуки про 4STEPS Школа “ФорСтепс” надає чудове середовище для вивчення англійської, за невелику вартість. Викладачі навчають англійської так, щоб вона стала зрозумілою і цікавою і завжди готові допомогти і підтримати. Курси допомогли багатьом учням добре скласти іспити, що вплинуло на їхнє подальше професійне життя. Ви можете отримати додаткову інформацію про школу, відвідавши її офіційний веб-сайт.
Для дорослих

Курси в школах англійської призначені для всіх категорій людей, незалежно від віку та рівня володіння мовою. Навчання може знадобитися якщо ви:

 • раніше не вивчали англійську і зіткнулися з необхідністю її освоєння;
 • вчите мову вже багато років і вирішили довести її до досконалості;
 • не отримали ефект від самостійного вивчення англійської;
 • маєте базовий рівень знань і хочете поліпшити свої навички.

Під час першого відвідування курсів викладачі проводять бесіду та визначають ваш рівень англійської. Це дає змогу підібрати потрібну програму і почати навчання.

Як дорослим почати вивчати англійську?

Почати вчити англійську можна за допомогою онлайн і офлайн занять. Виберіть відповідний вам формат, залежно від місця розташування курсів і професіоналізму викладачів. Перед записом на навчання визначте його мету. Причини вивчення англійської можуть бути різними:

 • переїзд за кордон;
 • необхідність тренування навичок спілкування для роботи з клієнтами;
 • бажання подорожувати;
 • отримання міжнародного сертифіката;
 • можливість кращого працевлаштування та кар'єрного зростання.

Незалежно від бажаних цілей навчання, курси англійської мови для дорослих допомагають їх досягти. Учням доступні групові онлайн заняття, репетитор і мовні школи в офлайн форматі. Завдяки фільтрам на сайті School Guide можна знайти напрямок, що цікавить, порівняти вартість навчання, а також підібрати варіант поруч із будинком або метро.

Новачкам варто почати з базових курсів англійської, рівня beginner, де на уроках вивчають:

 • алфавіт;
 • елементарну базову лексику;
 • правила побудови речень;
 • початкові правила граматики.

Для ефективного вивчення мови, незалежно від рівня знань, важлива практика. Вона вимагає постійних тренувань із викладачем або носієм. Крім курсів для дорослих спробуйте завести спілкування в соціальних мережах або на форумах. Додатково рекомендуємо у вільний час дивитися фільми та серіали в оригіналі. Стежачи за субтитрами можна вивчати нові слова і покращувати своє володіння англійською. Книги та музика теж можуть урізноманітнити процес навчання та поглибити розуміння мови. Не бійтеся робити помилки і не переживайте якщо в процесі тренувань виникли труднощі. Нехай вивчення займе трохи більше часу, але в підсумку ви отримаєте те, до чого так довго прагнули.