Індивідуальні курси англійської в Києві

Оволодійте англійською з індивідуальними курсами в Києві! Програма під вас для концентрації на слабких та сильних сторонах. Почніть сьогодні для швидкого прогресу.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
 • Індивідуальні заняття
English Prime
3549Бали English PrimeЗагальний рейтинг з платформ4.5Відгуків 3549
Особливості курсів English Prime Головна мета школи Інгліш Прайм – навчити вас розмовляти англійською. Щоб навіть люди, які ніколи не вивчали англійську мову, оволоділи нею, як другою рідною. Процес проходить природним шляхом, як у дитинстві, без зубріння. Унікальність курсів: Відмінне співвідношення ціни та якості: одне заняття в English Prime обійдеться за вартістю, як чашка гарної кави; Заняття проводяться офлайн у школі чи онлайн (на платформі Zoom); Гарантії: якщо під час навчання учень виконував усі умови, але не освоїв рівень, школа гарантує безкоштовне повторне проходження рівня; Реальний досвід: тисячі студентів, які пройшли курси та успішно застосовують свої знання в роботі, подорожах та повсякденному житті; Визнання: English Prime вже 5 років отримує звання найкращої школи, яка працює за методикою прикладної освіти; Гнучкий графік дозволяє студентам вибирати зручний розклад; Інтенсивне навчання, що імітує мовне середовище: тривалість одного рівня становить лише 7 тижнів, тоді як в інших школах цей процес може зайняти від 3 до 6 місяців. Методика школи English Pri У школи є своя унікальна методика навчання, завдяки якій студенти швидко та ефективно засвоюють знання: Зосередженість розмовною англійською: 80% уроку - практика спілкування з одногрупниками та носіями мови, і лише 20% уроку - теоретичний матеріал. За допомогою цього методу студент швидко набуде навичок вільного спілкування англійською за короткий термін; Матеріал представлений простою та зрозумілою мовою, без використання складної термінології. Інформація надається поступово: новий матеріал завжди базується на попередньому. Мета – не заплутати студентів, а поступово все пояснити. Відгуки про English Prime Навчання проходить у виключно приємній та надихаючій англомовній атмосфері, де працюють досвідчені викладачі, які мають розуміння потреб студентів та створюють умови, що сприяють подоланню мовних бар'єрів та розвитку навичок спілкування. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Englishdom
0Бали EnglishdomЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Englishdom Онлайн-школа англійської ІнглішДом проводить заняття з використанням комунікативної методики Оксфорда та Кембриджа: Заняття англійської проводяться з використанням інтерактивної онлайн-платформи ED Class (по відеозв'язку з персональним викладачем); Платформа відстежує ваш прогрес та показує, що потрібно підтягнути; Компетентні та досвідчені викладачі, які мають здатність ясно та захоплююче вести заняття з англійської мови; Програма навчання створюється індивідуально з огляду на ваші навчальні цілі. Інтенсивність занять – 2-3 рази на тиждень, тривалість – 50 хв; Безкоштовне перенесення занять на зручний для вас час; Можливість безкоштовно замінити свого викладача будь-якої миті. Методика школи Englishdom Навчання проходить лише онлайн. У школі використовується комунікативна методика викладання – розвиток навичок спілкування з першого заняття: Вивчення граматики та словникового запасу здійснюється через конкретні приклади та практикується у розмові з викладачем; Всі матеріали для вивчення мови підбираються індивідуально, залежно від ваших цілей; Граматика та словниковий запас, вивчаються використовуючи конкретні практичні приклади та закріплюються через спілкування з викладачем; Після кожного уроку вам потрібно виконати домашнє завдання; Можна займатися як з локальними викладачами, так і носіями мови. Відгуки про Englishdom Кожному студенту приділяється достатньо уваги для досягнення найкращих результатів. Викладачі підлаштовують заняття під цілі та інтереси учнів. Школа гарантує результат, за відповідального ставлення студентів до навчання. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Speak Well
0Бали Speak WellЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Well Назва школи говорить сама за себе та акцентує увагу на основній місії – навчити вас розмовляти англійською мовою! Використовується 8-рівнева програма, що відповідає стандартам CEFR; Навчатися можна у маленьких групах (6-8 осіб) або на індивідуальних заняттях; Заняття офлайн у школі чи онлайн (проводяться на платформі Pearson); Комфортні умови навчання – навчальні аудиторії обладнані всім необхідним для роботи з аудіо-, відео- та візуальними матеріалами; Доступні ціни та опція щомісячної оплати; Постійні знижки та програма лояльності, яка допоможе заощадити до 15% вартості навчання. Методика школи Speak Well Школа “Спік Велл” дотримується комунікативної методики - головне завдання якої допомогти вам опанувати розмовну англійську. Комунікативна методика підходить тим, хто роками намагається вивчити англійську, але постійно зазнає поразки. Основний принцип комунікативного методу у тому, що учень відразу починає спілкуватися англійською з початку навчання, на заняттях заборонено використання рідної мови учня. Школа підтримує повне занурення в англійську мову та пропонує безкоштовні додаткові напрямки: участь у розмовних клубах із носіями (Speaking Clubs); кіноклубах (Cinema Clubs); граматичних клубах (Grammar Clubs); ігрових клубах з настільними іграми (Game Clubs). Відгуки про Speak Well Підхід до навчання унікальний: це не просто передача знань із книг, а творчий та методичний процес, індивідуально налаштований під кожного учня. Під час навчання створюється приємна атмосфера, а досвідчені викладачі допомагають студентам досягати своєї мети. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Bambook Academy
0Бали Bambook AcademyЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Bambook Academy Бамбук Академі - школа англійської, чеської та польської мови. Яка приділяє особливу увагу розмовній практиці, що дозволяє швидко засвоювати необхідні навички та застосовувати їх ефективно у майбутньому: Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Безкоштовний пробний урок; Безкоштовне тестування та підбір відповідного курсу, з урахуванням рівня, віку та мети у вивченні мови; Надається знижка при записі трьох або більше осіб одночасно; Видається сертифікат після кожного рівня. Методика школи Bambook Academy Якщо Ви станете учнем школи, на вас чекає: Комунікативний метод навчання: більшу частину заняття практикується розмовна мова з використанням аудіозаписів, відео, текстів і навіть різноманітних ігор; Спілкування: головна мета – навчити учнів говорити та розуміти англійську мову в реальних суспільних та комунікативних ситуаціях; Навчання у реальних ситуаціях: навчальні матеріали та сценарії уроків створюються так, щоб відображати реальні ситуації, з якими учні можуть зіткнутися у повсякденному житті. Це допоможе навчитися застосовувати вивчений матеріал на практиці; Акцент на комунікативних навичках: розробляються навички спілкування, такі як слухання, говоріння, читання та письмо. Учнів навчають як говорити, а й розуміти співрозмовника. Відгуки про Bambook Academy Школа наголошує на розмовній практиці, і завдяки цьому, учні впевнено висловлюють свої думки англійською та легко розуміють співрозмовників. Клієнти зазначають лояльні ціни на курси. Вся інформація про вартість, тривалість та цілі курсів прозоро представлена. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
4STEPS
0Бали 4STEPSЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів 4STEPS 4STEPS – це чотири кроки до успіху у вивченні мов. Успіх у навчанні залежить від чотирьох основних етапів, що лежать в основі методики навчання: 1-й крок – я хочу (I want) 2-й крок – я роблю (I do) 3-й крок – я знаю (I know) 4-й крок – я можу (I can) Методика школи 4STEPS Системність: Мова – це складна система звуків та символів, об'єднаних правилами. У школі не наполягають на завчанні цих правил, а пояснюють їх з логічного погляду, рухаючись від простого до складного. Цей метод робить вивчення мови легким та інтуїтивним; Асоціації та аналогії: матеріал подається через різноманітні історії та асоціації, не обмежуючись складними граматичними правилами. Це не тільки допомагає учням засвоїти інформацію, а й полегшує її відтворення, коли це потрібно. Історії цікаві як для дорослих, так і для дітей. Вони перетворюють заняття на гру; Комунікація: для успішного вивчення будь-якої мови необхідно підтримувати постійне спілкування. Граматичні конструкції найкраще запам'ятовуються, коли їх застосовують на практиці у конкретних ситуаціях. Учні школи спілкуються та дискутують на різноманітні теми; Технології: в процесі навчання використовуються сучасні програми, такі як My English Lab та Google Classroom. Ці інструменти дозволяють моніторити успіхи студентів, автоматично виявляти їх сильні та слабкі сторони у вивченні мови, спростити перевірку домашніх завдань, а також забезпечують доступність цієї високоякісної освіти за доступну ціну. Відгуки про 4STEPS Школа “ФорСтепс” надає чудове середовище для вивчення англійської, за невелику вартість. Викладачі навчають англійської так, щоб вона стала зрозумілою і цікавою і завжди готові допомогти і підтримати. Курси допомогли багатьом учням добре скласти іспити, що вплинуло на їхнє подальше професійне життя. Ви можете отримати додаткову інформацію про школу, відвідавши її офіційний веб-сайт.
Talk it easy School
0Бали Talk it easy SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Talk it easy School Комбінація інтерактивної онлайн платформи та досвідчених викладачів є гарантією вашого успіху при вивченні англійської мови зі школою Talk it easy School: Онлайн-платформа з інтерактивним підручником – найкращий спосіб оволодіти англійською на відстані; 9-річний досвід у викладанні англійської мови; Досвід викладання англійської мови дітям від 7 років, підліткам та дорослим, з урахуванням особливостей навчання та індивідуальних програм для кожної вікової групи; Індивідуальні уроки чи навчання у міні групах; Використання сучасних та ефективних методів навчання англійської; Уроки цікаві, різноманітні та захоплюючі. Методика школи Talk it easy School В основі викладання “Талк іт ізі Скул” лежить комунікативна методика навчання англійської мови. Вона акцентує увагу на розвитку навичок спілкування з першого уроку, ставить взаємодію та розмову в центр навчання, сприяючи розумінню та використанню мови в реальних ситуаціях. Замість акценту на граматиці та теорії, цей метод сприяє участі студентів в активних розмовах, обміні думками та вирішенні реальних комунікативних завдань. Це дозволяє студентам швидше освоїти мову та використовувати її у повсякденних ситуаціях. Відгуки про Talk it easy School Школа ставить акцент на розмовній практиці, що робить процес навчання цікавим та наочним. Інтерактивні заняття та практичні вправи допомагають легко засвоювати новий матеріал. Навчання онлайн справді зручне, особливо для тих, хто веде активний спосіб життя. Більше інформації про школу є на офіційному сайті.
Your Victory
0Бали Your VictoryЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Your Victory Мовні курси “Йор Вікторі” націлені на результат, якщо Ви станете учнем школи, на вас чекає: Парні або індивідуальні заняття як для дітей, так і для дорослих. А також групові заняття для дорослих (до 6 осіб); Навчання проходить онлайн або офлайн в офісі у м. Київ; Заняття проводяться двічі на тиждень, тривалість кожного уроку – 90 хвилин для дорослих та 45 хвилин для дітей; На уроках акцент робиться як на граматиці, так і на вивченні нових слів, набуті знання закріплюються через розмовну практику. Методика школи Your Victory Школа задіює систематичний метод, орієнтований потреби учнів. Акцент ставиться на вивчення нової лексики та граматики, а також їх застосування у розмовній практиці. Важливу роль грає виконання домашніх завдань, що сприяє ефективному освоєнню матеріалу. Програма збагачена аудіо- та відеоматеріалами, розділами з граматики та лексики, іграми та практичними завданнями, що робить уроки продуктивними та цікавими. Відгуки про Your Victory Викладачі у школі є сертифікованими фахівцями та професійними філологами. Усі освітні програми ретельно пристосовуються до знань кожного студента. Робота організована так, щоб навчання відбувалося як в аудиторії, так і вдома, а навички розмовної мови вдосконалювалися в умовах максимально наближених до реальних ситуацій.
British Skylines
0Бали British SkylinesЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів British Skylines Школа British Skylines входить до топ-шкіл України. Безкоштовний пробний урок; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва (м. Хрещатик) та на Позняках; Усі навчальні матеріали надаються у електронному форматі абсолютно безкоштовно; Заняття проходять у Skype; Індивідуальні чи групові заняття; Студенти від 13 років та вище; 5 уроків на тиждень, тривалість уроку – 80 хвилин. Методика школи British Skylines Застосовується унікальний метод навчання, розроблений під науковим керівництвом Аллена Батлера та Стіва Мессю; Розроблено британський курс ”Англійська розмовна + Англійська ділова”; До рівня Pre-intermediate - заняття проходять з українським викладачем англійської мови, починаючи з рівня Pre-intermediate, до навчання підключається носій мови. Викладачі працюють у режимі team-teaching (заняття проводять по черзі два педагоги); Підбір методики навчання індивідуально під кожного учня, з урахуванням рівня англійської. Відгуки про British Skylines “Зе Брітіш Клаб” на постійній основі влаштовує тематичні вечори та майстер-класи, професійні викладачі, цікаві методи та ефективні навчальні матеріали створюють стимулююче середовище. Навчальні класи оснащені найсучаснішим обладнанням. У школі панує атмосфера, що сприяє вивченню мови. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
FRIENDS Club Online
0Бали FRIENDS Club OnlineЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів FRIENDS Club Online Приєднуйтесь до FRIENDS Club Online і відкрийте для себе не тільки мову, але й захоплюючий світ, де англійська стає ключем до безмежних можливостей та культурної різноманітності. Навчання онлайн у той момент, який вам зручний, та в будь-якому зручному для вас місці; Тисячі задоволених студентів; Викладачі - професіонали із сертифікацією; Ефективні методики навчання відповідно до міжнародної системи CEFR; Групові та індивідуальні заняття; Онлайн домашка; Дружня атмосфера; Участь у розмовних клубах для кращого вивчення мови. Методика школи FRIENDS Club Online "Френдс Клаб Онлайн" пропонує інноваційні онлайн-ресурси, які доповнюють традиційні уроки. З інтерактивною платформою, ви можете поринути у світ англійської мови у будь-який зручний час, розширюючи свої знання та навички із захоплюючими вправами та матеріалами. Підхід школи заснований на тому, щоб не лише навчати мові, а й надихати студентів говорити та взаємодіяти англійською на рівні, що виходить за межі навчальних матеріалів. Відгуки про FRIENDS Club Online Викладачі школи - це енергійні та творчі особистості з великим педагогічним досвідом та прагненням до постійного розвитку. Вони легко взаємодіють із учнями, проводячи ефективні та захоплюючі онлайн-уроки з англійської мови. Більше інформації про школу є на офіційному сайті.
Redford
0Бали RedfordЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Redford Школа Redford – працює за змішаним форматом навчання – два уроки на тиждень проходять у міні-групах від 4 до 9 осіб. А кожне третє заняття – індивідуально з викладачем. Різні формати навчання: офлайн, онлайн, індивідуальні, групові, корпоративне навчання; Навчання у групах по 4-9 осіб; Додаткові безкоштовні індивідуальні заняття; Курс включає 24 групові заняття і триває 3 місяці; Розмовні клуби кожні два тижні. Методика школи Redford Школа англійської мови "Редфорд" пропонує індивідуально розроблену унікальну методику навчання, спрямовану на ефективне та швидке засвоєння знань. Гарантований результат та постійний набір на курси роблять школу затребуваною у Києві. Методика забезпечує повне занурення студента у мовне середовище. Викладачі використовують просту та зрозумілу лексику, а уроки більше нагадують тренінги, аніж традиційні шкільні заняття. Основна увага приділяється розмовній практиці, а на рівні Pre-intermediate навчання ведеться виключно англійською мовою. У Redford уникають нудних граматичних зубріжок і теоретичних пояснень. Спілкування з носіями мови відбувається з Pre-intermediate. Відгуки про Redford Регулярні розмовні клуби, індивідуальні уроки та персональні освітні консультанти роблять процес навчання зручним, ефективним та цікавим для кожного студента. Виберіть школу англійської мови Redford, де навчання стає захоплюючою подорожжю у світ знань та мовної майстерності!
Індивідуальні заняття

Знання англійської важлива навичка в сучасному світі. Мова допомагає знайти хорошу роботу, подорожувати з комфортом, читати літературу і дивитися кіно в оригіналі, а також вступити до іноземного вишу і завести нові знайомства за кордоном. Для поліпшення розмовних і граматичних навичок можна записатися на індивідуальні заняття з англійської мови. Вони можуть проходити офлайн або на онлайн платформі, а також бути груповими та індивідуальними. Останній варіант ефективніший для людей, яким важливий особистий підхід і потрібне знання мови для конкретних цілей. Такі заняття проходять удвох із викладачем через відеозв'язок або в школі англійської.

Як визначити, що індивідуальні курси англійської - це саме те, що вам потрібно?

Персоналізоване навчання може бути корисним. Головне підійти до вивчення англійської усвідомлено. Для хороших результатів варто зрозуміти свої потреби, поставити мету і терміни її виконання. Випадки, в яких вам може знадобитися індивідуальний куратор, розглянемо далі:

 • Коли потрібно швидко вивчити мову, а самостійне навчання не дає результату. Формат роботи з викладачем дозволяє зосередитися на цілях занять. Учитель виконає адаптацію програми, видасть матеріали та контролюватиме прогрес у навчанні. Вчитися можна хоч щодня, на відміну від групових курсів, які проходять від 2 до 3 разів на тиждень. Онлайн уроки обійдуться дешевше ніж очні.
 • Для сором'язливих людей вивчення мови в групі буде неефективним. Відчуваючи сором'язливість можна зайвий раз промовчати, там де потрібно відповісти. Один-на-один заняття по відеозв'язку більше підходять тим, кому складно засвоїти нову інформацію.
 • Тим, у кого завантажений графік, складно відвідувати фізичні заняття. Онлайн школа стає гарним виходом із ситуації. Завдяки гнучкості в навчанні, уроки можна переносити і призначати на зручний час.
 • Якщо ви раніше пробували вчитися в групі та не отримали очікуваний результат. Такий формат підходить не всім. Індивідуальний репетитор зможе розібратися в причинах невдач і підбере інтерактивну методику навчання.

Тим хто прийняв рішення почати вивчення англійської з викладачем, важливо робити це регулярно. Постарайтеся виділити 3-4 дні на тиждень, якщо хочете досягти своїх мовних цілей швидко.

Як вибрати викладача для індивідуальних занять?

Перед навчанням викладач повинен провести тест і визначити рівень знань учня. Це допоможе йому скласти програму, яка має розвивати корисні навички та охоплювати такі процеси, як:

 • комунікативна практика;
 • акцент на вимові;
 • підвищення рівня володіння мовою.

Учитель також підбирає теми і матеріали для занять, виходячи з інтересів учня. Такий підхід робить навчання захопливим. Але як вибрати гарного викладача? На сайті School Guide можна відфільтрувати мовні школи за категоріями, місцем розташування, метро і цінами. Обираючи індивідуальні уроки англійської мови, рекомендуємо звернути увагу на такі якості репетитора:

 • Має вищу освіту і не припиняє навчатися, отримуючи міжнародні сертифікати. Періодично підвищує свою кваліфікацію на спеціалізованих курсах і тренінгах.
 • Корисним буде досвід проживання, навчання або роботи за кордоном. Професіоналізм такого викладача дасть змогу навчити студента розмовних навичок і мовних особливостей.
 • Репетитори мають власні профілі на сайті школи, від імені якої вони проводять навчання. Ознайомтеся з відгуками та рейтингом викладача перед тим як оплатити курс.

Індивідуальні заняття англійської засновані на особистісному розвитку. Школярі та студенти можуть пройти підготовку до іспитів за допомогою репетитора, а дорослі - вивчити мову для подорожей, роботи або нових знайомств.