Курси по підготовці до TOEFL в Києві

Оволодійте TOEFL в Києві з нашими курсами! Програми покривають всі секції іспиту. Наші викладачі допоможуть зрозуміти формат і покращити ваш англійську. Приєднуйтесь для успішної здачі!

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
  • Підготовка до TOEFL
Englishdom
0Бали EnglishdomЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Englishdom Онлайн-школа англійської ІнглішДом проводить заняття з використанням комунікативної методики Оксфорда та Кембриджа: Заняття англійської проводяться з використанням інтерактивної онлайн-платформи ED Class (по відеозв'язку з персональним викладачем); Платформа відстежує ваш прогрес та показує, що потрібно підтягнути; Компетентні та досвідчені викладачі, які мають здатність ясно та захоплююче вести заняття з англійської мови; Програма навчання створюється індивідуально з огляду на ваші навчальні цілі. Інтенсивність занять – 2-3 рази на тиждень, тривалість – 50 хв; Безкоштовне перенесення занять на зручний для вас час; Можливість безкоштовно замінити свого викладача будь-якої миті. Методика школи Englishdom Навчання проходить лише онлайн. У школі використовується комунікативна методика викладання – розвиток навичок спілкування з першого заняття: Вивчення граматики та словникового запасу здійснюється через конкретні приклади та практикується у розмові з викладачем; Всі матеріали для вивчення мови підбираються індивідуально, залежно від ваших цілей; Граматика та словниковий запас, вивчаються використовуючи конкретні практичні приклади та закріплюються через спілкування з викладачем; Після кожного уроку вам потрібно виконати домашнє завдання; Можна займатися як з локальними викладачами, так і носіями мови. Відгуки про Englishdom Кожному студенту приділяється достатньо уваги для досягнення найкращих результатів. Викладачі підлаштовують заняття під цілі та інтереси учнів. Школа гарантує результат, за відповідального ставлення студентів до навчання. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Перший Кембриджський освітній центр
0Бали Перший Кембриджський освітній центрЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Cambridge Assessment English «Перший Кембриджський освітній центр» – перша освітня організація в Україні, яка запроваджує елементи міжнародного тестування у навчальний процес англійської мови. Займатися можна онлайн в центрі або онлайн через Zoom; Українські викладачі та носії мови; Заняття 2-3 рази на тиждень, тривалість 90, 135 чи 180 хвилин. У групі 8-10 студентів; Гнучка система оплати: оплачуйте навчання етапами (за кожен модуль) або заощаджуйте 10% при оплаті всього курсу відразу. Методика школи Перший Кембриджський освітній центр Школа дотримується комунікативну методику (communicative approach) - заняття проводяться лише англійською. Підходи школи: Лексичний підхід (lexical approach): вивчення слів у словосполученнях та контексті, що значно спрощує процес запам'ятовування; Аудіо-лінгвальний метод (audio-lingual method): фрази та вирази закріплюються через багаторазове повторення та копіювання вимови та інтонації; Прямий метод (direct method): матеріал вивчається виключно англійською мовою без перекладу, із застосуванням відео, малюнків та фізичних вправ; ТТТ (test-teach-test): регулярне тестування знань учнів; Task-based learning: мова вивчається через впровадження рольових ігор, дискусій та вирішення поставлених завдань; CLIL: застосовується інтегроване навчання, при якому англійська мова використовується як інструмент вивчення інших предметів. Відгуки про Cambridge Assessment English Приємна атмосфера, грамотні викладачі, вартість курсів доступна. Ви обов'язково оціните їх відмінне співвідношення ціни та якості навчання. Додаткову інформацію про центр можна знайти на його офіційному сайті.
EnglishOffice
0Бали EnglishOfficeЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів EnglishOffice Онлайн школа “Інгліш Офіс” спеціалізується на підготовці до міжнародних іспитів та проводить онлайн навчання за міжнародними стандартами CEFR Навчання проходить на Оnline платформі також по Skype або Zoom Є можливість вибору навчання в групах або індивідуально Навчаємо дорослих і дітей з 12 років Методика школи EnglishOffice У своїй методиці школа містить наступні основні принципи: Применяет методику навчання граматики, відому як "Грамматика в таблицах". Це ефективний метод систематизації основних правил і структури англійської граматики; Лексика. Визначення вашого основного типу пам'яті (аудіальний, візуальний або кінестет) має важливе значення для вибору найбільш ефективних методів роботи словами (асоціативних методик, карток, списков, онлайн-тренажерів, регулярних повторень) Speaking. Главная цель - обучение студентов свободному разговорному английскому языку. Крайне важливо виробити привичку - говорити. Студенти починають розмовляти на англійському з першого уроку.Также для студентів проводять «Speaking Clubs» з викладачами і носіями мови. Відгуки про EnglishOffice Використовують сучасні та результативні методи та підходи в навчанні англійської мови. Це не просто отримання знань по книгам, а креативний і методичний підхід до кожного учня. Курси від “Англійський Офіс” забезпечують відмінну вартість і якість навчання, гарантуючи доступні ціни для всіх бажаючих, покращуючи свої мовні навики. Додаткові відомості про школу можна отримати, посетив офіційний сайт.
British Skylines
0Бали British SkylinesЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів British Skylines Школа British Skylines входить до топ-шкіл України. Безкоштовний пробний урок; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва (м. Хрещатик) та на Позняках; Усі навчальні матеріали надаються у електронному форматі абсолютно безкоштовно; Заняття проходять у Skype; Індивідуальні чи групові заняття; Студенти від 13 років та вище; 5 уроків на тиждень, тривалість уроку – 80 хвилин. Методика школи British Skylines Застосовується унікальний метод навчання, розроблений під науковим керівництвом Аллена Батлера та Стіва Мессю; Розроблено британський курс ”Англійська розмовна + Англійська ділова”; До рівня Pre-intermediate - заняття проходять з українським викладачем англійської мови, починаючи з рівня Pre-intermediate, до навчання підключається носій мови. Викладачі працюють у режимі team-teaching (заняття проводять по черзі два педагоги); Підбір методики навчання індивідуально під кожного учня, з урахуванням рівня англійської. Відгуки про British Skylines “Зе Брітіш Клаб” на постійній основі влаштовує тематичні вечори та майстер-класи, професійні викладачі, цікаві методи та ефективні навчальні матеріали створюють стимулююче середовище. Навчальні класи оснащені найсучаснішим обладнанням. У школі панує атмосфера, що сприяє вивченню мови. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
JustSchool
0Бали JustSchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів JustSchool JustSchool – онлайн школа англійської мови для дорослих та дітей від 5 років. Використання передових методик навчання; Групові та індивідуальні заняття; Навчання відбувається на інтерактивній платформі; Є мобільний додаток; Спілкування з викладачами у реальному часі через відеочат. Методика школи JustSchool Викладачі проводять заняття з використанням комунікативної методики та ігрових методів. Протягом 70% часу уроку студенти взаємодіють англійською мовою. Основні принципи комунікативної методики включають: Активна участь: Студенти беруть участь у різних комунікативних завданнях, через спілкування та взаємодію; Практична спрямованість: Основний наголос робиться на використанні мови в реальних ситуаціях, наслідуючи реальні обставини спілкування; Розвиток всіх навичок: Крім говоріння, акцент робиться на розвитку навичок розуміння усного та писемного мовлення; Ситуативне навчання: Навчання ведеться в контексті різних ситуацій та завдань, щоб студенти могли застосовувати отримані знання на практиці. Відгуки про JustSchool Джаст Скул наголошує на практичному застосуванні мови, що дозволяє студентам легше справлятися з реальними ситуаціями на англійській. Школа також надає зручні інструменти для самостійного вивчення, що додає гнучкості у навчальний процес. Більше інформації про школу є на офіційному сайті.
BUKI School
0Бали BUKI SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів BUKI School BUKI School (Easy School) - це глобальний сервіс для пошуку репетиторів, що діє з 2014 року та охоплює 7 країн світу. Ви можете знайти репетитора з кількох напрямків: англійська, українська, німецька, польська мови та математика. Навчання для дорослих та дітей; Заняття проходять за допомогою унікальної онлайн-платформи BUKI School для ефективного вивчення матеріалу; Індивідуальні уроки; До кожного студента застосовується індивідуальний підхід викладача; Безкоштовне пробне заняття; Можливість вибору комфортного графіка занять (вранці, вдень чи ввечері), у будній день чи у вихідні. Методика школи BUKI School "Букі Скул" об'єднує тисячі досвідчених викладачів англійської мови зі студентами, надаючи широкий вибір фахівців. Зручний пошук дозволяє легко знайти репетитора, який відповідає всім вимогам студента, будь то рівень мови, спеціалізація або розклад. Що робить BUKI School особливим? Репетитори не тільки майстра мови, але й наставники, які готові підлаштуватися під ваші унікальні потреби. Адже навчання англійської має бути цікавим та надихаючим досвідом. Відгуки про BUKI School З BUKI School ви отримуєте не тільки уроки, але й можливість гнучкого навчання відповідно до вашого графіку та у зручному для вас середовищі. Репетитори готові допомогти подолати мовні бар'єри, розширити словниковий запас та досягти лінгвістичного успіху. Почніть свій мовний шлях з BUKI School – де кожен урок стає кроком до володіння англійською мовою.
Manhattan School
0Бали Manhattan SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Manhattan School Manhattan School дарує ключі до світу ресурсів та можливостей в англійській мові. Групи до 4-х студентів; Online або offline заняття; Безкоштовні розмовні клуби; Можливість обрати зручний графік занять; Різноманітні освітні програми, призначені для різних рівнів складності, інтенсивності та спеціалізації. Методика школи Manhattan School У “Манхеттен скул” спеціально розроблені уроки та ігри, які зосереджуються на розвитку усного та писемного мовлення, а також на слуховому сприйнятті мови. Методика викладання створена з метою зробити вивчення мови динамічним, ефективним та надихаючим. У школі є курси для дорослих і для дітей, школярів та підлітків. Якщо потрібен спеціальний курс – для бухгалтерів, медиків, юристів чи IT фахівців, тоді вам точно до Manhattan School. Школа також готує до іспитів IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE, ЗНО. Відгуки про Manhattan School Вчитися в Manhattan School - це не просто процес, це подорож, яка перетворює вивчення англійської на захоплюючу пригоду, де кожен крок наближає вас до мовної компетентності та культурного збагачення. Підніміть ваші мовні навички на новий рівень! Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
Trinity Education Group
0Бали Trinity Education GroupЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Trinity Education Group Trinity Education Group – бізнес-школа іноземних мов. Спеціалізується на підготовці до Міжнародних іспитів. Місія центру – надати можливість усім бажаючим освоїти професійні знання у галузі іноземних мов, особливо у складних та спеціалізованих сферах. Переваги курсів: Навчання індивідуально або у міні-групах – від 4 до 6 осіб; 85% часу під час уроків приділяється розмовній практиці; Заняття з носіями мови для глибшого занурення у мовне середовище. Досвідчені викладачі із сертифікатами Кембриджу (CAE, CPE, BEC, TOEFL, IELTS, TKT, CELTA); Підготовка до широкого спектру іспитів, включаючи SAT, ACT, GMAT, GRE, IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE, BEC, PET, KET; Розмовний дебатний клуб допомагає практикувати мову. Методика школи Trinity Education Group Центр Trinity Education Group має особливий підхід до навчання та поєднує лінгвістичну підготовку з практичним застосуванням знань у конкретних професійних галузях. Школа “Трініті Едюкейшн Груп” викладає за класичною комунікативною методикою, яка орієнтована на розвиток навичок спілкування. Вона акцентує увагу на використанні мови у реальних ситуаціях та взаємодії між учнями. Цей метод передбачає активну участь студентів у комунікативних завданнях, сприяючи розвитку говоріння, розуміння усного та писемного мовлення. Відгуки про Trinity Education Group Професійні викладачі, індивідуальний підхід до кожного студента та інноваційні методики викладання зробили процес вивчення англійської не лише ефективним, а й захоплюючим.
Speak Up
0Бали Speak UpЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Up Школа англійської Спік Ап позиціонує себе як платформа, де студент неодмінно заговорить англійською. За допомогою інноваційних програм навчання, вчителі подають інформацію учнями максимально коротко, без зайвої води, але водночас максимально повноцінно та ґрунтовно. Студент може вибрати місцевого викладача з досвідом роботи більше 7 років, або носія мови, щоб опрацювати акценти та швидкість мови так, як це є насправді. Методика школи Speak Up Особливості методики та підходу школи: Максимум розмовної практики, оскільки Speaking – головна навичка англійської мови; Відсутність підручників та домашнього завдання - студент не прив'язується до вивчення англійської у весь вільний час, а виділяє на це час, відведений на урок з викладачем; Навчання онлайн з будь-якої точки України з можливістю налаштування персоналізованого графіка; Зручні умови розстрочення навчання: платіть так, як вам зручно, не асоціюйте процес навчання з чеками з банків. Відгуки про Speak Up Школа для тих, хто не хоче віддавати англійській весь вільний час, а бажає вивчати мову в кайф. Онлайн навчання індивідуальне та в групах, що дозволяє займатися в компанії з друзями чи родичами. Також у школі можна підготуватися до складання іспитів на рівень мови, будь то TOEFL, IELTS або інші поширені іспити. Більше інформації – на сайті школи.
Extra Education
0Бали Extra EducationЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів ExtraEducation У всіх студентів Екстра Ед'юкейшн є можливість не лише вивчити англійську швидко та якісно, ​​але й отримати офіційний сертифікат, який підтверджує рівень володіння англійською. Cambridge University Press в Україні проводить тренінги для учителів школи. Враховуючи це, викладачі сертифіковані для проведення підготовки студентів до міжнародних іспитів на знання англійської мови, таких як IELTS, FCE, CAE та ін. ExtraEducation пропонує учням вивчати англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську та польську мови. Уроки проходять для дорослих та дітей, в індивідуальному та груповому форматі. Методика школи ExtraEducation Особливості методики школи: Комунікативний підхід до вивчення англійської – перевірений спосіб для досягнення високих та стабільних результатів за короткий час! Індивідуальні та групові заняття до 8 учасників на уроці допоможуть розвинути потенціал студента на 100% та навчать розмовляти з людьми з різним рівнем володіння мовою; Розмовні та тематичні клуби (відео, граматика, театральний клуб, подорожі) на будь-який смак дозволяють вивчати англійську, згідно з перевагами студента; Канікули за кордоном: Компанія ExtraEducation проводить курси вивчення мови в Англії, Німеччині, Франції та Чехії. Вивчати іноземну мову можна в кампусах, де ніхто не відволікатиме вас від занурення в мовне середовище, або в мегаполісах, де життя вирує струмком і головне завдання - швидко і правильно реагувати на мовне навантаження. Відгуки про ExtraEducation Наявність курсів інтенсивного вивчення мови якнайкраще підходить людям, у яких немає часу на англійську, а необхідний швидкий результат. Заняття 3 рази на тиждень по 120 хвилин - своєрідне навчання non stop. Крім того, наявність на YouTube безкоштовного курсу “Граматика англійської мови” є доказом того, наскільки правильно та структуровано подається інформація вчителями школи. Щоб отримати більше інформації, зверніться на сайт школи.
Підготовка до TOEFL

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - це міжнародний тест для оцінювання рівня володіння англійською у не носіїв мови. Він використовується в університетах і коледжах по всьому світу, особливо в США. Тестування є частиною вимог до вступу. Іспит оцінює здатність кандидатів розуміти та використовувати англійську в академічному середовищі. Він ділиться на чотири рівні: читання, сприйняття, спілкування та письмові навички.

Підготуватися до тестування можна самостійно. Однак це не завжди виходить зробити, оскільки потрібно: знайти вільний час, створити структуру занять, вивчити вимоги до тестування. У такому разі легше записатися до школи англійської, яка пропонує курси підготовки до TOEFL. Навчання може проходити індивідуально, у групі, або за відеоуроками. Тим у кого постійно зайнятий графік, рекомендується вибирати онлайн-курси. Займаючись удвох з викладачем або спільно з іншими студентами, підготуватися до атестації набагато легше. На уроках будуть доступні:

  • навчальні матеріали та ресурси;
  • практичні завдання по кожному з розділів іспиту;
  • приклади тестів для знайомства;
  • стратегії успішного складання;
  • практика для розвитку навичок читання, аудіювання, письма та спілкування.

Такий підхід до підготовки полегшує процес написання іспиту TOEFL. Він дає змогу структурувати час, який потрібно витратити на підвищення рівня англійської, і зрозуміти, що чекає на учня під час тестування.

Скільки занять потрібно?

Спираючись на статистику, для успішної підготовки до TOEFL рекомендується приділяти іспиту від 6 годин на тиждень. Достатньо двох уроків по 90 хвилин і додатково 3 години на домашні завдання. Однак усе залежить від особистих вимог. Якщо ви поспішаєте, то розумно буде збільшити кількість занять до 3-4 разів на тиждень. Під час індивідуального навчання викладач може додати пару уроків, якщо зрозуміє, що учень не засвоює матеріал у потрібний термін. Такий формат підготовки більш ефективний, оскільки під час нього можна підлаштовувати програму під рівень успішності.

Скільки місяців займає підготовка до тесту TOEFL?

Підготовка до здачі TOEFL може зайняти від 1 до 12 місяців. Усе залежить від ваших знань. Для студентів, які мають рівень B1, знадобиться від 6 до 8 місяців. Тим, хто володіє B2, 4 місяці буде достатньо, щоб скласти іспит і отримати хороший бал. Новачкам потрібно більше практики. Підвищуючи навички англійської для тестування, важливо знати, як буде проходити іспит TOEFL:

РозділПриблизний часПитання/завданняОпис
Читання35 хвилин20 запитаньЧитання текстів і відповіді на запитання.
Аудіювання36 хвилин28 запитаньВідповіді на запитання про короткі лекції або обговорення.
Розмовні навички16 хвилин4 завданняОбговорення знайомої теми та матеріалів, які ви читали та чули.
Письмо29 хвилин2 завданняЧитання тексту, прослуховування запису, написання відповіді. Ведення та обґрунтування думки в дискусії онлайн.

За кожен пройдений розділ нараховується від 0 до 30 балів, які потім плюсуються.

Сервіс School Guide дає змогу обрати категорію «Підготовка до TOEFL». У ній доступні школи, які мають спеціалізовані курси для підготовки до складання цього іспиту. Вони пропонують тестування навичок та оптимальний курс занять для кожного.

Як підготуватися до TOEFL, якщо рівень володіння англійською мовою невисокий?

Для людей з рівнем англійської (A2, B1) існують спеціальні програми, які допомагають підвищити базові мовні знання для підготовки до тестів TOEFL. Кожен випадок вимагає індивідуального підходу. У цьому можуть допомогти школи англійської, розміщені на сайті School Guide. Виберіть варіант поруч із вами, відфільтруйте ціни та запишіться на курс вже сьогодні.