Курси англійської мови для дітей в Києві

Запаліть любов до англійської у дітей з нашими курсами в Києві! Веселе, мотивуюче середовище для гри та навчання з інноваційними методами. Наші викладачі розвивають знання та впевненість у спілкуванні.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
 • Для дітей
English Prime
3549Бали English PrimeЗагальний рейтинг з платформ4.5Відгуків 3549
Особливості курсів English Prime Головна мета школи Інгліш Прайм – навчити вас розмовляти англійською. Щоб навіть люди, які ніколи не вивчали англійську мову, оволоділи нею, як другою рідною. Процес проходить природним шляхом, як у дитинстві, без зубріння. Унікальність курсів: Відмінне співвідношення ціни та якості: одне заняття в English Prime обійдеться за вартістю, як чашка гарної кави; Заняття проводяться офлайн у школі чи онлайн (на платформі Zoom); Гарантії: якщо під час навчання учень виконував усі умови, але не освоїв рівень, школа гарантує безкоштовне повторне проходження рівня; Реальний досвід: тисячі студентів, які пройшли курси та успішно застосовують свої знання в роботі, подорожах та повсякденному житті; Визнання: English Prime вже 5 років отримує звання найкращої школи, яка працює за методикою прикладної освіти; Гнучкий графік дозволяє студентам вибирати зручний розклад; Інтенсивне навчання, що імітує мовне середовище: тривалість одного рівня становить лише 7 тижнів, тоді як в інших школах цей процес може зайняти від 3 до 6 місяців. Методика школи English Pri У школи є своя унікальна методика навчання, завдяки якій студенти швидко та ефективно засвоюють знання: Зосередженість розмовною англійською: 80% уроку - практика спілкування з одногрупниками та носіями мови, і лише 20% уроку - теоретичний матеріал. За допомогою цього методу студент швидко набуде навичок вільного спілкування англійською за короткий термін; Матеріал представлений простою та зрозумілою мовою, без використання складної термінології. Інформація надається поступово: новий матеріал завжди базується на попередньому. Мета – не заплутати студентів, а поступово все пояснити. Відгуки про English Prime Навчання проходить у виключно приємній та надихаючій англомовній атмосфері, де працюють досвідчені викладачі, які мають розуміння потреб студентів та створюють умови, що сприяють подоланню мовних бар'єрів та розвитку навичок спілкування. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Englishdom
0Бали EnglishdomЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Englishdom Онлайн-школа англійської ІнглішДом проводить заняття з використанням комунікативної методики Оксфорда та Кембриджа: Заняття англійської проводяться з використанням інтерактивної онлайн-платформи ED Class (по відеозв'язку з персональним викладачем); Платформа відстежує ваш прогрес та показує, що потрібно підтягнути; Компетентні та досвідчені викладачі, які мають здатність ясно та захоплююче вести заняття з англійської мови; Програма навчання створюється індивідуально з огляду на ваші навчальні цілі. Інтенсивність занять – 2-3 рази на тиждень, тривалість – 50 хв; Безкоштовне перенесення занять на зручний для вас час; Можливість безкоштовно замінити свого викладача будь-якої миті. Методика школи Englishdom Навчання проходить лише онлайн. У школі використовується комунікативна методика викладання – розвиток навичок спілкування з першого заняття: Вивчення граматики та словникового запасу здійснюється через конкретні приклади та практикується у розмові з викладачем; Всі матеріали для вивчення мови підбираються індивідуально, залежно від ваших цілей; Граматика та словниковий запас, вивчаються використовуючи конкретні практичні приклади та закріплюються через спілкування з викладачем; Після кожного уроку вам потрібно виконати домашнє завдання; Можна займатися як з локальними викладачами, так і носіями мови. Відгуки про Englishdom Кожному студенту приділяється достатньо уваги для досягнення найкращих результатів. Викладачі підлаштовують заняття під цілі та інтереси учнів. Школа гарантує результат, за відповідального ставлення студентів до навчання. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Speak Well
0Бали Speak WellЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Well Назва школи говорить сама за себе та акцентує увагу на основній місії – навчити вас розмовляти англійською мовою! Використовується 8-рівнева програма, що відповідає стандартам CEFR; Навчатися можна у маленьких групах (6-8 осіб) або на індивідуальних заняттях; Заняття офлайн у школі чи онлайн (проводяться на платформі Pearson); Комфортні умови навчання – навчальні аудиторії обладнані всім необхідним для роботи з аудіо-, відео- та візуальними матеріалами; Доступні ціни та опція щомісячної оплати; Постійні знижки та програма лояльності, яка допоможе заощадити до 15% вартості навчання. Методика школи Speak Well Школа “Спік Велл” дотримується комунікативної методики - головне завдання якої допомогти вам опанувати розмовну англійську. Комунікативна методика підходить тим, хто роками намагається вивчити англійську, але постійно зазнає поразки. Основний принцип комунікативного методу у тому, що учень відразу починає спілкуватися англійською з початку навчання, на заняттях заборонено використання рідної мови учня. Школа підтримує повне занурення в англійську мову та пропонує безкоштовні додаткові напрямки: участь у розмовних клубах із носіями (Speaking Clubs); кіноклубах (Cinema Clubs); граматичних клубах (Grammar Clubs); ігрових клубах з настільними іграми (Game Clubs). Відгуки про Speak Well Підхід до навчання унікальний: це не просто передача знань із книг, а творчий та методичний процес, індивідуально налаштований під кожного учня. Під час навчання створюється приємна атмосфера, а досвідчені викладачі допомагають студентам досягати своєї мети. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Grade Education Centre
0Бали Grade Education CentreЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Grade Education Centre Grade Education Centre - це найбільший центр міжнародних іспитів з англійської мови, він є єдиним платиновим центром Cambridge Assessment English в Україні та має ліцензію UA 007. З 2008 року - центр став офіційним партнером з Кембриджським університетом і суворо дотримується міжнародних стандартів у галузі навчання та проведення іспитів. За розробку навчальних програм відповідає академічний відділ, який забезпечує суворий моніторинг якості навчання. Методика школи Grade Education Centre Навчання в процесі спілкування: використовується комунікативна методика - усі уроки проводяться виключно англійською мовою, навіть для початкових рівнів та дитячих курсів. Таким чином мовні страхи зникають і студенти вчаться говорити та сприймати мову на слух; Граматика в контексті: не треба зубрити правила, а треба розуміти, як і навіщо використовувати граматичні конструкції; Різноманітна практика: у програмі передбачені різноманітні методи навчання - робота індивідуально, у парах чи групі. Студенти використовують не лише підручники, а й онлайн-ресурси; Відстеження прогресу: тестування проводиться після кожного модуля, для того, щоб розуміти, як студенти просуваються у вивченні мови. Навчання офлайн та онлайн (на платформі Zoom), для всіх напрямів та рівнів англійської. Відгуки про Grade Education Centre Викладачі Грейд Едюкейшн Центру - включаючи носіїв мови та українських фахівців, мають міжнародні сертифікати та великий досвід навчання мов. Також центр проводить курси з підвищення кваліфікації для вчителів. У навчальному процесі використовується комунікативна методика та контролюється процес засвоєння знань. Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
London School of English
0Бали London School of EnglishЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів London School of English (LSE) Перша Лондонська школа англійської мови (LSE) розпочала свою діяльність у 1996 році. Вона була створена спільними зусиллями британських та українських партнерів, серед яких Шон Харті, викладач із Лондона. Школа надає різноманітність освітніх програм, зручний розклад та можливість вивчення англійської мови для людей різного віку. Заняття можуть бути як очними, так і онлайн (для дітей дошкільного віку лише очні). Методика школи London School of English LSE викладає спираючись на комунікативну методику навчання: Повне занурення в англомовне середовище. Для швидшого розуміння та освоєння мови всі уроки, незалежно від рівня, проводяться виключно англійською мовою; Міжнародна команда викладачів. У LSE працюють носії мови (з Великобританії, Австралії, Ірландії, США). Викладачі з України, які працюють у школі, професіонали, які мають сертифікати CELTA/DELTA, які підтверджують високу компетенцію володіння мовою. Більшість є екзаменаторами під час проведення іспитів від Pearson та Cambridge; Англійська доступна для всіх вікових груп і рівнів. Є курси для дорослих, підлітків, дітей із 4 років. Усі групи формуються залежно від віку та рівня знань учнів; Різноманітність освітніх програм. Курси на будь-який запит - будь це розмовна англійська, підготовка до іспитів або спеціалізований курс. Відгуки про London School of English LSE застосовують у своїй роботі сучасні та ефективні методики та підходи до викладання англійської мови. Вартість навчання доступна і відповідає високій якості освіти, що робить ціну курсів дуже привабливою для студентів. Більше інформації можна знайти на офіційному сайті.
Перший Кембриджський освітній центр
0Бали Перший Кембриджський освітній центрЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Cambridge Assessment English «Перший Кембриджський освітній центр» – перша освітня організація в Україні, яка запроваджує елементи міжнародного тестування у навчальний процес англійської мови. Займатися можна онлайн в центрі або онлайн через Zoom; Українські викладачі та носії мови; Заняття 2-3 рази на тиждень, тривалість 90, 135 чи 180 хвилин. У групі 8-10 студентів; Гнучка система оплати: оплачуйте навчання етапами (за кожен модуль) або заощаджуйте 10% при оплаті всього курсу відразу. Методика школи Перший Кембриджський освітній центр Школа дотримується комунікативну методику (communicative approach) - заняття проводяться лише англійською. Підходи школи: Лексичний підхід (lexical approach): вивчення слів у словосполученнях та контексті, що значно спрощує процес запам'ятовування; Аудіо-лінгвальний метод (audio-lingual method): фрази та вирази закріплюються через багаторазове повторення та копіювання вимови та інтонації; Прямий метод (direct method): матеріал вивчається виключно англійською мовою без перекладу, із застосуванням відео, малюнків та фізичних вправ; ТТТ (test-teach-test): регулярне тестування знань учнів; Task-based learning: мова вивчається через впровадження рольових ігор, дискусій та вирішення поставлених завдань; CLIL: застосовується інтегроване навчання, при якому англійська мова використовується як інструмент вивчення інших предметів. Відгуки про Cambridge Assessment English Приємна атмосфера, грамотні викладачі, вартість курсів доступна. Ви обов'язково оціните їх відмінне співвідношення ціни та якості навчання. Додаткову інформацію про центр можна знайти на його офіційному сайті.
Talk it easy School
0Бали Talk it easy SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Talk it easy School Комбінація інтерактивної онлайн платформи та досвідчених викладачів є гарантією вашого успіху при вивченні англійської мови зі школою Talk it easy School: Онлайн-платформа з інтерактивним підручником – найкращий спосіб оволодіти англійською на відстані; 9-річний досвід у викладанні англійської мови; Досвід викладання англійської мови дітям від 7 років, підліткам та дорослим, з урахуванням особливостей навчання та індивідуальних програм для кожної вікової групи; Індивідуальні уроки чи навчання у міні групах; Використання сучасних та ефективних методів навчання англійської; Уроки цікаві, різноманітні та захоплюючі. Методика школи Talk it easy School В основі викладання “Талк іт ізі Скул” лежить комунікативна методика навчання англійської мови. Вона акцентує увагу на розвитку навичок спілкування з першого уроку, ставить взаємодію та розмову в центр навчання, сприяючи розумінню та використанню мови в реальних ситуаціях. Замість акценту на граматиці та теорії, цей метод сприяє участі студентів в активних розмовах, обміні думками та вирішенні реальних комунікативних завдань. Це дозволяє студентам швидше освоїти мову та використовувати її у повсякденних ситуаціях. Відгуки про Talk it easy School Школа ставить акцент на розмовній практиці, що робить процес навчання цікавим та наочним. Інтерактивні заняття та практичні вправи допомагають легко засвоювати новий матеріал. Навчання онлайн справді зручне, особливо для тих, хто веде активний спосіб життя. Більше інформації про школу є на офіційному сайті.
4STEPS
0Бали 4STEPSЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів 4STEPS 4STEPS – це чотири кроки до успіху у вивченні мов. Успіх у навчанні залежить від чотирьох основних етапів, що лежать в основі методики навчання: 1-й крок – я хочу (I want) 2-й крок – я роблю (I do) 3-й крок – я знаю (I know) 4-й крок – я можу (I can) Методика школи 4STEPS Системність: Мова – це складна система звуків та символів, об'єднаних правилами. У школі не наполягають на завчанні цих правил, а пояснюють їх з логічного погляду, рухаючись від простого до складного. Цей метод робить вивчення мови легким та інтуїтивним; Асоціації та аналогії: матеріал подається через різноманітні історії та асоціації, не обмежуючись складними граматичними правилами. Це не тільки допомагає учням засвоїти інформацію, а й полегшує її відтворення, коли це потрібно. Історії цікаві як для дорослих, так і для дітей. Вони перетворюють заняття на гру; Комунікація: для успішного вивчення будь-якої мови необхідно підтримувати постійне спілкування. Граматичні конструкції найкраще запам'ятовуються, коли їх застосовують на практиці у конкретних ситуаціях. Учні школи спілкуються та дискутують на різноманітні теми; Технології: в процесі навчання використовуються сучасні програми, такі як My English Lab та Google Classroom. Ці інструменти дозволяють моніторити успіхи студентів, автоматично виявляти їх сильні та слабкі сторони у вивченні мови, спростити перевірку домашніх завдань, а також забезпечують доступність цієї високоякісної освіти за доступну ціну. Відгуки про 4STEPS Школа “ФорСтепс” надає чудове середовище для вивчення англійської, за невелику вартість. Викладачі навчають англійської так, щоб вона стала зрозумілою і цікавою і завжди готові допомогти і підтримати. Курси допомогли багатьом учням добре скласти іспити, що вплинуло на їхнє подальше професійне життя. Ви можете отримати додаткову інформацію про школу, відвідавши її офіційний веб-сайт.
Your Victory
0Бали Your VictoryЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Your Victory Мовні курси “Йор Вікторі” націлені на результат, якщо Ви станете учнем школи, на вас чекає: Парні або індивідуальні заняття як для дітей, так і для дорослих. А також групові заняття для дорослих (до 6 осіб); Навчання проходить онлайн або офлайн в офісі у м. Київ; Заняття проводяться двічі на тиждень, тривалість кожного уроку – 90 хвилин для дорослих та 45 хвилин для дітей; На уроках акцент робиться як на граматиці, так і на вивченні нових слів, набуті знання закріплюються через розмовну практику. Методика школи Your Victory Школа задіює систематичний метод, орієнтований потреби учнів. Акцент ставиться на вивчення нової лексики та граматики, а також їх застосування у розмовній практиці. Важливу роль грає виконання домашніх завдань, що сприяє ефективному освоєнню матеріалу. Програма збагачена аудіо- та відеоматеріалами, розділами з граматики та лексики, іграми та практичними завданнями, що робить уроки продуктивними та цікавими. Відгуки про Your Victory Викладачі у школі є сертифікованими фахівцями та професійними філологами. Усі освітні програми ретельно пристосовуються до знань кожного студента. Робота організована так, щоб навчання відбувалося як в аудиторії, так і вдома, а навички розмовної мови вдосконалювалися в умовах максимально наближених до реальних ситуацій.
EnglishOffice
0Бали EnglishOfficeЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів EnglishOffice Онлайн школа “Інгліш Офіс” спеціалізується на підготовці до міжнародних іспитів та проводить онлайн навчання за міжнародними стандартами CEFR Навчання проходить на Оnline платформі також по Skype або Zoom Є можливість вибору навчання в групах або індивідуально Навчаємо дорослих і дітей з 12 років Методика школи EnglishOffice У своїй методиці школа містить наступні основні принципи: Применяет методику навчання граматики, відому як "Грамматика в таблицах". Це ефективний метод систематизації основних правил і структури англійської граматики; Лексика. Визначення вашого основного типу пам'яті (аудіальний, візуальний або кінестет) має важливе значення для вибору найбільш ефективних методів роботи словами (асоціативних методик, карток, списков, онлайн-тренажерів, регулярних повторень) Speaking. Главная цель - обучение студентов свободному разговорному английскому языку. Крайне важливо виробити привичку - говорити. Студенти починають розмовляти на англійському з першого уроку.Также для студентів проводять «Speaking Clubs» з викладачами і носіями мови. Відгуки про EnglishOffice Використовують сучасні та результативні методи та підходи в навчанні англійської мови. Це не просто отримання знань по книгам, а креативний і методичний підхід до кожного учня. Курси від “Англійський Офіс” забезпечують відмінну вартість і якість навчання, гарантуючи доступні ціни для всіх бажаючих, покращуючи свої мовні навики. Додаткові відомості про школу можна отримати, посетив офіційний сайт.
Для дітей

Інтерес до вивчення іноземних мов постійно зростає. Кожна людина знає наскільки важливо володіти англійською з юного віку. Саме в цей період ми легко засвоюємо нову інформацію. Тому багато хто замислюється про те, у скільки років варто записати свою дитину на мовні курси. Дехто віддає малюків на додаткові заняття ще в садочку або в початковій школі, інші починають це робити перед вступом до ВНЗ. Який варіант не обери - головне щоб дітям це навчання подобалося. Важлива місія батьків - забезпечити своїй дитині можливість вивчити англійську. Однак це не так просто, як могло б здатися. Важливо знати, які бувають мовні курси для дітей і як їх правильно обрати.

Чому навчання дітей іноземної мови важливе?

Від знання іноземної мови залежить успішність кар'єри та повноцінного життя. Володіння базовою англійською та правильною граматикою - важлива умова під час прийому на високооплачувану роботу. Ця навичка відчиняє двері для спілкування з людьми в усьому світі та дає змогу здобути гарну освіту. Саме тому батьки часто замислюються про курси англійської мови для дітей уже в ранньому віці. Заняття дозволяють дитині навчиться:

 • читати і писати;
 • сприймати мову на слух;
 • накопичити лексичний словник.

Найцікавіше, що в школах, все це відбувається у формі гри. Вірші, звукові матеріали та барвисті підручники допомагають привчити дітей до вивчення іноземної мови. Невимушена атмосфера дозволяє учням розкрити потенціал. Навчання в класах ділиться на категорії:

 • Від 3 до 5 років. Найкращий вік для занять. Діти прагнуть порадувати дорослих, завдяки чому їх легше мотивувати. До того ж вони активно беруть участь у рольових іграх, які використовуються в навчанні.
 • Від 5 до 7 років. У цьому проміжку дітки швидко поповнюють свій словниковий запас на слух. Більш ефективними будуть заняття в групах.
 • Від 7 до 11 років. У цьому віці акцент робиться на вивчення граматики, правильну вимову слів і навички спілкування. Школярі вже можуть самостійно відвідувати курси.

Вивчення англійської для дітей старше 11 років більш поглиблене. Вони вчаться писати тексти та листи, читати і говорити на основні теми. Якщо стандартної освіти школярам не вистачає, викладачі допомагають їм підготуватися до складання ЗНО та вступу до ВНЗ.

Перш ніж записати дитину на уроки англійської мови для дітей, варто відвідати з нею пробне заняття. Це допоможе з'ясувати чи цікавий їй процес навчання, і чи готова вона до нього. Питання про те, коли віддавати малюка в мовну школу, залежить від багатьох факторів, зокрема й від характеру курсів. На School Guide можна ознайомитися з безліччю онлайн і офлайн шкіл англійської та зробити правильний вибір.

На що звернути увагу під час вибору мовної школи для дитини

Пошук мовних курсів для дитини справа не проста. Тим хто не хоче шукати школу для вивчення англійської методом проб і помилок, радимо під час вибору звернути увагу на:

 • Рівень кваліфікації викладача. Його можна оцінити за освітою, досвідом роботи та наявністю сертифікатів. Також важливо вміння вчителя взаємодіяти з дітками (зацікавити, привернути до себе увагу, змусити слухати).
 • Чи підходить матеріал навчання віку учнів. Незалежно від того скільки виповнилося малюкові, програми повинні враховувати його психологічні особливості.
 • Чи зручне розташування. Місцеперебування школи досить важливий фактор для батьків. Сервіс School Guide має фільтр, який дає змогу знайти курси поруч із будинком або метро.
 • Відвідування. Час проведення заняття безпосередньо впливає на результат. Краще відвідувати курси до обіду. Так діти ефективніше засвоюють нову інформацію.
 • Вартість навчання теж важлива при виборі мовної школи. Групові курси часто дешевші за індивідуальні.
 • На особливу увагу заслуговують відгуки інших батьків і рейтинг. Такі параметри допомагають краще зрозуміти, що чекає на дитину і на який результат можна розраховувати.

Вибір курсів для вивчення англійської мови може бути непростим, але це абсолютно здійсненне завдання. Можливостей багато, і одна з них - скористатися сервісом School Guide. Тут ви зможете знайти мовні школи з відповідним місцем розташування або онлайн курси з якісними освітніми програмами. На сайті також доступний розклад занять і ціни. Крім того, тут є відгуки та рейтинг, вивчення яких допоможе зробити усвідомлений вибір.