Підготовка до BEC в Києві

Готуйтеся до кар'єри з курсами BEC в Києві! Наші викладачі забезпечать легке освоєння бізнес-англійської та успішне складання екзамену.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
 • Підготовка до BEC
Trinity Education Group
0Бали Trinity Education GroupЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Trinity Education Group Trinity Education Group – бізнес-школа іноземних мов. Спеціалізується на підготовці до Міжнародних іспитів. Місія центру – надати можливість усім бажаючим освоїти професійні знання у галузі іноземних мов, особливо у складних та спеціалізованих сферах. Переваги курсів: Навчання індивідуально або у міні-групах – від 4 до 6 осіб; 85% часу під час уроків приділяється розмовній практиці; Заняття з носіями мови для глибшого занурення у мовне середовище. Досвідчені викладачі із сертифікатами Кембриджу (CAE, CPE, BEC, TOEFL, IELTS, TKT, CELTA); Підготовка до широкого спектру іспитів, включаючи SAT, ACT, GMAT, GRE, IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE, BEC, PET, KET; Розмовний дебатний клуб допомагає практикувати мову. Методика школи Trinity Education Group Центр Trinity Education Group має особливий підхід до навчання та поєднує лінгвістичну підготовку з практичним застосуванням знань у конкретних професійних галузях. Школа “Трініті Едюкейшн Груп” викладає за класичною комунікативною методикою, яка орієнтована на розвиток навичок спілкування. Вона акцентує увагу на використанні мови у реальних ситуаціях та взаємодії між учнями. Цей метод передбачає активну участь студентів у комунікативних завданнях, сприяючи розвитку говоріння, розуміння усного та писемного мовлення. Відгуки про Trinity Education Group Професійні викладачі, індивідуальний підхід до кожного студента та інноваційні методики викладання зробили процес вивчення англійської не лише ефективним, а й захоплюючим.
Cambridge Club
0Бали Cambridge ClubЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Cambridge Club Cambridge Club – це спілка викладачів та майстрів мови, які готові ділитися своїми знаннями зі студентами, яким потрібна англійська мова. Основне завдання Кембридж Клубу – навчити учня мислити англійською, прищепити любов до іноземної мови та дати можливість отримати сертифікат Cambridge Assessment English. Якщо потрібно вивчити мову швидко та ґрунтовно, то комунікативна методика та граматична база, яку дає Cambridge club, стануть вашим провідником у світ незамінної англійської мови. Методика школи Cambridge Club Школа комбінує класичні методи навчання мови та сучасні підходи молодих викладачів, особливості методики такі: Екзаменаційний центр Cambridge Assessment English Authorized Centre на базі школи, що займається проведенням Кембриджських тестів по всій території України; Адаптовані курси для дітей у ігровій формі. Дитина не втомиться від уроків у школі завдяки інтерактивному компоненту, а ігри під час уроків навчать дитину не лише граматиці, а й дадуть значний лексичний запас; Тренінговий центр для вчителів з підготовкою до іспиту Teaching Knowledge Test. Кожен викладач англійської може вдосконалити власні навички, обмінятися порадами та лайфхаками з колегами та почерпнути нову інформацію в тренінговому центрі клубу. Відгуки про Cambridge Club Школа з ґрунтовним підходом до вивчення англійської, серйозним підходом до граматики, де нічого не залишиться без пояснення. Усі викладачі мають сертифікат, який підтверджує рівень володіння мовою. Використання індивідуальних відео- та аудіоматеріалів підкріплюють процес навчання і не дають занудьгувати навіть студенту, що відволікається. Деталі про навчання у школі шукайте на сайті клубу.
Підготовка до BEC

BEC - це міжнародні іспити з англійської. Сертифікат, що підтверджує рівень Business English, розроблений для оцінки навичок, необхідних у бізнес-спільноті. Тестування оцінює можливість кандидата використовувати англійську під час ділового спілкування.

Для отримання сертифіката, що підтверджує рівень BEC, потрібно мати чотири основні навички: письмо, розмовна мова, читання та аудіювання. Іспит сфокусований на реальних ділових ситуаціях і завданнях. Успішне складання тесту BEC говорить про те, що людина знає ділову англійську мову і може працювати в міжнародній бізнес-індустрії.

Що таке BEC Preliminary

BEC Preliminary, є першим іспитом у серії сертифікації бізнес-англійської. Він розроблений Університетом Кембриджа і використовується для оцінки навичок володіння діловою англійською мовою.

Сертифікат, що підтверджує рівень Preliminary орієнтований на людей, які хочуть розвивати свої мовні навички та застосовувати їх у різних бізнес-ситуаціях. Іспит оцінює здатність кандидатів використовувати англійську в повсякденних ділових завданнях. Це можуть бути телефонні розмови, ділове листування, зустрічі та презентації.

Для отримання сертифіката, що підтверджує рівень BEC, потрібно пройти тестування. Воно складається з чотирьох розділів:

 1. Читання перевіряє здатність розуміти тексти. Серед них можуть бути оголошення, листи, графіки та короткі статті.
 2. Написання дає змогу визначити вміння кандидата складати тексти, як-от листи та нотатки, пов'язані з бізнесом.
 3. Аудіювання складається із завдань аналізу аудіоматеріалів. Це можуть бути інтерв'ю, телефонні розмови та презентації.
 4. Спілкування оцінює здатність комунікувати в бізнес-ситуаціях. На іспиті моделюються різні ситуації. Це можуть бути рольові ігри, інтерв'ю та дискусії.

Сертифікат, що підтверджує рівень Preliminary, є корисним для тих, хто планує вступити до вищого навчального закладу та хоче покращити власні перспективи.

Що таке BEC Vantage

Другим ступенем міжнародних іспитів з ділової англійської мови є BEC Vantage. Він орієнтований на фахівців із середніми знаннями. Отримання сертифіката, що підтверджує рівень Vantage, залежить від навичок спілкування в діловому середовищі. Складання іспиту свідчить про наявність у кандидата знань стандарту B2.

Сертифікат BEC вимагає підготовки. Для цього можна використовувати курси англійської. Вони можуть бути в онлайн або офлайн форматі. School Guide пропонує категорію «Підготовка до BEC». У ній можна вибрати мовну школу, для групового або індивідуального навчання. Тим, у кого завантажений графік, рекомендується придбати відеокурс для самостійної підготовки до тестування.

Що таке BEC Higher

Останнім з іспитів лінійки бізнес-англійської виступає рівень Higher. Він необхідний для оцінювання ділової англійської мови стандарту Advanced. Сертифікат, що підтверджує рівень Higher, охоплює комплексні мовні навички. Вони необхідні для ділових завдань, таких як:

 • ведення переговорів;
 • написання звітів і презентацій;
 • участь у ділових зустрічах.

Для отримання сертифіката, що підтверджує рівень BEC Higher, потрібно скласти іспит, що складається з чотирьох розділів. У першому оцінюється здатність аналізувати та розуміти:

 1. бізнес-тексти;
 2. звіти;
 3. журнали;
 4. кореспонденцію.

Другий розділ тестування аналізує вміння писати різні типи ділових документів:

 • речення;
 • звіти;
 • електронні листи.

Третім етапом виступає аудіювання. Воно перевіряє здатність розуміти аудіо матеріали, пов'язані з бізнесом. Заключний розділ оцінює розмовні навички, включно з веденням переговорів і презентацій.

Сертифікат, що підтверджує рівень Higher, визнається:

 • роботодавцями;
 • вищими навчальними закладами;
 • міжнародними компаніями.

Він дає перевагу для кар'єрного зростання та розвитку в діловому середовищі.

Як оцінюється BEC

Оцінювання тестування Business Vantage відбувається на основі 4 розділів. Кожен із них становить 25% від підсумкової суми балів. За результатами іспиту учасники отримують оцінки, які відображають їхній рівень знань.

Тестування Preliminary:

БалиРезультатСертифікація
від 120 до 139-Сертифікат, що підтверджує рівень Elementary
від 140 до 152+Сертифікат, що підтверджує рівень Intermediate
від 153 до 159+Сертифікат, що підтверджує рівень Intermediate
від 160 до 170+Сертифікат, що підтверджує рівень Upper Intermediate

Тестування Vantage:

БалиРезультатСертифікація
від 140 до 159-Сертифікат, що підтверджує рівень Intermediate
від 160 до 172CСертифікат, що підтверджує рівень Upper Intermediate
від 173 до 179BСертифікат, що підтверджує рівень Upper Intermediate
від 180 до 190AСертифікат, що підтверджує рівень Advanced

Тестування Higher:

БалиРезультатСертифікація
від 160 до 179-Сертифікат, що підтверджує рівень Upper Intermediate
від 180 до 192CСертифікат, що підтверджує рівень Advanced
від 193 до 199BСертифікат, що підтверджує рівень Advanced
від 200 до 210AСертифікат, що підтверджує рівень Proficient

Учасники іспиту отримують деталізований звіт про свої результати. Він візуалізований у формі діаграми та відображає оцінки за кожну частину тесту.

Тим, у кого рівень знань англійської недостатньо високий для проходження іспиту, знадобиться підготовка до BEC. Для цього можна записатися в одну з мовних шкіл, доступних на сайті School Guide. Багато з них пропонують курси BEC для підготовки до тестування. Вони допоможуть отримати сертифікат бізнес-англійська, і підвищать ваш рівень мови.