Підготовка до PTE у Києві

Навчайтеся англійської з курсами PTE в Києві! Наші методи допоможуть успішно скласти екзамен і отримати сертифікат PTE, визнаний університетами та роботодавцями.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
 • Підготовка до PTE
Raccoon English School
0Бали Raccoon English SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особенности курсов Raccoon English School Raccoon English School - активная молодая школа английского, основой которой является коммуникативная методика, направленная на быстрое и качественное изучение разговорного английского взрослыми и детьми. Основное направление школы - обучение корпоративных клиентов, среди компаний-клиентов Racoon English School мастера beauty-сферы, IT-компании и медицинские центры. Офисы находятся в Киеве, Варшаве и Вроцлаве, что дает возможность заниматься офлайн в Украине и Польше, и онлайн с любой точки мира. Методика школы Raccoon English School Особенности методики школы направлены на всестороннее развитие студентов и быстрое усвоение материалов курсов: 8 языков преподавания: английский, польский, немецкий, корейский, испанский, итальянский, китайский, французский; Подготовка к международным тестированиям по всем языкам. Просто выберите экзамен, который необходимо сдавать, будь то КЕТ, РЕТ, FCE, GOETHE, ЄДІ, IELTS, TOEFL или другой; Авторские speaking clubs и events. Для студентов, которые устали от избитых тем для обсуждения в группах, организовываются встречи Drink in English, Mafia in Polish, и не только; Каждый учащийся может присоединиться к курсу в любое время после прохождения тестирования на определение уровня. Преподаватели профессионально подстраивают программу под нужды новых участников групповых занятий. Отзывы о Raccoon English School Активные занятие, динамические уроки и преподаватели, которые с удовольствием преподносят материал - все это о школе Енот. Для корпоративных клиентов создаются специальные программы, в которых превалирует узкая лексика, необходимая для их ежедневной работы. Занятия проходят на одном дыхании, а словарным запас расширяется с каждым уроком. За детальной информацией переходите на сайт школы.
Підготовка до PTE

PTE Academic - це міжнародне тестування з англійської мови. Воно проводиться онлайн або в спеціалізованих центрах. Цей іспит оцінює чотири основні мовні навички: письмо, аудіювання, читання та спілкування. Він пропонує ефективну перевірку рівня володіння англійською.

Для успішного складання іспиту PTE багато людей записуються в мовні школи. Курси підготовки пропонують знайомство з майбутнім тестом і ефективні методики занять, які допомагають поліпшити необхідні мовні навички. Проходячи такі курси, кандидати отримують доступ до:

 • спеціалізованих матеріалів;
 • практичних завдань;
 • інтерактивних вправ.

Вони дозволяють оцінити свій поточний рівень підготовленості. Групові курси, це чудова можливість отримати зворотний зв'язок від досвідчених викладачів. Вони зможуть вказати на ваші слабкі місця і дадуть рекомендації щодо їх усунення. Підготовка до PTE підвищує шанси на отримання високих балів на іспиті.

Кому і для чого потрібен іспит PTE?

Іспит PTE Academic потрібен для тих, хто прагне власного розвитку. Він корисний абітурієнтами, які планують вступ до закордонних вишів. Тестування допомагає продемонструвати своє володіння англійською мовою перед потенційними роботодавцями в різних куточках світу. Його також проходять для оформлення візи з метою міграції.

Результати іспиту PTE Academic визнають у таких престижних інститутах, як Оксфордський університет, Гарвардська бізнес-школа, INSEAD та Єльський університет. Крім того, цей іспит є обов'язковою умовою під час подачі заяв на отримання студентських і міграційних віз у такі країни, як:

 • Велика Британія;
 • Австралія;
 • Нова Зеландія.

Це підкреслює його важливість та універсальність.

Як і де можна скласти іспит PTE Academic?

Для того, щоб пройти тестування, потрібно створити акаунт на офіційному порталі. Після реєстрації необхідно вибрати тест PTE Academic і внести плату за участь. Заявку рекомендується подати за пару тижнів до бажаної дати складання. Іспит надає можливість запису за 24 години до його початку. Для цього потрібно сплатити додатковий збір. Найкраще спланувати дату і створити особистий кабінет на сайті заздалегідь.

Результати тесту PTE Academic стануть доступні протягом 5-6 тижнів. Сертифікат буде надіслано вам через тиждень після публікації підсумкових балів. На додаток до нього, ви отримаєте детальний аналіз своїх результатів за кожною з мовних навичок. Перед складанням PTE Academic можна пройти пробне тестування. Воно дає змогу ознайомитися з форматом іспиту, оцінити свої сильні та слабкі сторони.

Крім написання PTE Academic онлайн, це можна зробити в тестових центрах, які розташовані в різних містах по всьому світу. Більшість мовних шкіл, доступних на сайті School Guide, пропонують цю опцію своїм учням. Вартість реєстрації на іспит може варіюватися від 150 до 170$.

Перед тестуванням рекомендується пройти курси підготовки. Вони дають змогу покращити навички володіння англійською мовою. PTE Academic підготовка може бути онлайн або офлайн. Заняття проходять як у групах, так і індивідуально.

Як відбувається оцінювання результатів?

Іспит PTE Academic оцінюють за допомогою глобальної шкали англійської. Під час тестування можна набрати від 10 до 90 балів. Залежно від цього, вам буде присвоєно певний рівень володіння англійською:

 • Від 10 до 29 балів - A1 (Beginner);
 • Від 30 до 42 балів - А2 (Elementary);
 • Від 43 до 58 балів - В1 (Intermediate);
 • Від 59 до 75 балів - B2 (Upper Intermediate);
 • Від 76 до 84 балів - С1 (Advanced);
 • Від 85 до 90 балів - С2 (Proficient).

Залежно від ваших цілей при написанні іспиту PTE Academic вимоги до підсумкових балів можуть змінюватися. Наприклад, під час вступу до університету, підсумкові результати можуть відрізнятися. Вони залежать від освітнього закладу. Для того, щоб дізнатися детально, скільки балів потрібно, зверніться до ВНЗ або перегляньте їхній веб-сайт. Однак найчастіше вам буде потрібно:

 • Для бакалаврату: мінімальний бал 30;
 • Для отримання ступеня магістратури: мінімальний бал 59;
 • Для післядипломної освіти: мінімальний бал 59.

Перед написанням PTE Academic варто пройти підготовку за допомогою курсів або самостійних занять. Це дасть змогу скласти тест на більш високому рівні.