Підготовка до CAE в Києві

Підготуйтесь до CAE у Києві з нашими курсами, які допоможуть вдосконалити вашу англійську та забезпечити успіх у навчанні та роботі з сертифікатом CAE.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
  • Підготовка до CAE
Englishdom
0Бали EnglishdomЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Englishdom Онлайн-школа англійської ІнглішДом проводить заняття з використанням комунікативної методики Оксфорда та Кембриджа: Заняття англійської проводяться з використанням інтерактивної онлайн-платформи ED Class (по відеозв'язку з персональним викладачем); Платформа відстежує ваш прогрес та показує, що потрібно підтягнути; Компетентні та досвідчені викладачі, які мають здатність ясно та захоплююче вести заняття з англійської мови; Програма навчання створюється індивідуально з огляду на ваші навчальні цілі. Інтенсивність занять – 2-3 рази на тиждень, тривалість – 50 хв; Безкоштовне перенесення занять на зручний для вас час; Можливість безкоштовно замінити свого викладача будь-якої миті. Методика школи Englishdom Навчання проходить лише онлайн. У школі використовується комунікативна методика викладання – розвиток навичок спілкування з першого заняття: Вивчення граматики та словникового запасу здійснюється через конкретні приклади та практикується у розмові з викладачем; Всі матеріали для вивчення мови підбираються індивідуально, залежно від ваших цілей; Граматика та словниковий запас, вивчаються використовуючи конкретні практичні приклади та закріплюються через спілкування з викладачем; Після кожного уроку вам потрібно виконати домашнє завдання; Можна займатися як з локальними викладачами, так і носіями мови. Відгуки про Englishdom Кожному студенту приділяється достатньо уваги для досягнення найкращих результатів. Викладачі підлаштовують заняття під цілі та інтереси учнів. Школа гарантує результат, за відповідального ставлення студентів до навчання. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Grade Education Centre
0Бали Grade Education CentreЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Grade Education Centre Grade Education Centre - це найбільший центр міжнародних іспитів з англійської мови, він є єдиним платиновим центром Cambridge Assessment English в Україні та має ліцензію UA 007. З 2008 року - центр став офіційним партнером з Кембриджським університетом і суворо дотримується міжнародних стандартів у галузі навчання та проведення іспитів. За розробку навчальних програм відповідає академічний відділ, який забезпечує суворий моніторинг якості навчання. Методика школи Grade Education Centre Навчання в процесі спілкування: використовується комунікативна методика - усі уроки проводяться виключно англійською мовою, навіть для початкових рівнів та дитячих курсів. Таким чином мовні страхи зникають і студенти вчаться говорити та сприймати мову на слух; Граматика в контексті: не треба зубрити правила, а треба розуміти, як і навіщо використовувати граматичні конструкції; Різноманітна практика: у програмі передбачені різноманітні методи навчання - робота індивідуально, у парах чи групі. Студенти використовують не лише підручники, а й онлайн-ресурси; Відстеження прогресу: тестування проводиться після кожного модуля, для того, щоб розуміти, як студенти просуваються у вивченні мови. Навчання офлайн та онлайн (на платформі Zoom), для всіх напрямів та рівнів англійської. Відгуки про Grade Education Centre Викладачі Грейд Едюкейшн Центру - включаючи носіїв мови та українських фахівців, мають міжнародні сертифікати та великий досвід навчання мов. Також центр проводить курси з підвищення кваліфікації для вчителів. У навчальному процесі використовується комунікативна методика та контролюється процес засвоєння знань. Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
London School of English
0Бали London School of EnglishЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів London School of English (LSE) Перша Лондонська школа англійської мови (LSE) розпочала свою діяльність у 1996 році. Вона була створена спільними зусиллями британських та українських партнерів, серед яких Шон Харті, викладач із Лондона. Школа надає різноманітність освітніх програм, зручний розклад та можливість вивчення англійської мови для людей різного віку. Заняття можуть бути як очними, так і онлайн (для дітей дошкільного віку лише очні). Методика школи London School of English LSE викладає спираючись на комунікативну методику навчання: Повне занурення в англомовне середовище. Для швидшого розуміння та освоєння мови всі уроки, незалежно від рівня, проводяться виключно англійською мовою; Міжнародна команда викладачів. У LSE працюють носії мови (з Великобританії, Австралії, Ірландії, США). Викладачі з України, які працюють у школі, професіонали, які мають сертифікати CELTA/DELTA, які підтверджують високу компетенцію володіння мовою. Більшість є екзаменаторами під час проведення іспитів від Pearson та Cambridge; Англійська доступна для всіх вікових груп і рівнів. Є курси для дорослих, підлітків, дітей із 4 років. Усі групи формуються залежно від віку та рівня знань учнів; Різноманітність освітніх програм. Курси на будь-який запит - будь це розмовна англійська, підготовка до іспитів або спеціалізований курс. Відгуки про London School of English LSE застосовують у своїй роботі сучасні та ефективні методики та підходи до викладання англійської мови. Вартість навчання доступна і відповідає високій якості освіти, що робить ціну курсів дуже привабливою для студентів. Більше інформації можна знайти на офіційному сайті.
Перший Кембриджський освітній центр
0Бали Перший Кембриджський освітній центрЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Cambridge Assessment English «Перший Кембриджський освітній центр» – перша освітня організація в Україні, яка запроваджує елементи міжнародного тестування у навчальний процес англійської мови. Займатися можна онлайн в центрі або онлайн через Zoom; Українські викладачі та носії мови; Заняття 2-3 рази на тиждень, тривалість 90, 135 чи 180 хвилин. У групі 8-10 студентів; Гнучка система оплати: оплачуйте навчання етапами (за кожен модуль) або заощаджуйте 10% при оплаті всього курсу відразу. Методика школи Перший Кембриджський освітній центр Школа дотримується комунікативну методику (communicative approach) - заняття проводяться лише англійською. Підходи школи: Лексичний підхід (lexical approach): вивчення слів у словосполученнях та контексті, що значно спрощує процес запам'ятовування; Аудіо-лінгвальний метод (audio-lingual method): фрази та вирази закріплюються через багаторазове повторення та копіювання вимови та інтонації; Прямий метод (direct method): матеріал вивчається виключно англійською мовою без перекладу, із застосуванням відео, малюнків та фізичних вправ; ТТТ (test-teach-test): регулярне тестування знань учнів; Task-based learning: мова вивчається через впровадження рольових ігор, дискусій та вирішення поставлених завдань; CLIL: застосовується інтегроване навчання, при якому англійська мова використовується як інструмент вивчення інших предметів. Відгуки про Cambridge Assessment English Приємна атмосфера, грамотні викладачі, вартість курсів доступна. Ви обов'язково оціните їх відмінне співвідношення ціни та якості навчання. Додаткову інформацію про центр можна знайти на його офіційному сайті.
EnglishOffice
0Бали EnglishOfficeЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів EnglishOffice Онлайн школа “Інгліш Офіс” спеціалізується на підготовці до міжнародних іспитів та проводить онлайн навчання за міжнародними стандартами CEFR Навчання проходить на Оnline платформі також по Skype або Zoom Є можливість вибору навчання в групах або індивідуально Навчаємо дорослих і дітей з 12 років Методика школи EnglishOffice У своїй методиці школа містить наступні основні принципи: Применяет методику навчання граматики, відому як "Грамматика в таблицах". Це ефективний метод систематизації основних правил і структури англійської граматики; Лексика. Визначення вашого основного типу пам'яті (аудіальний, візуальний або кінестет) має важливе значення для вибору найбільш ефективних методів роботи словами (асоціативних методик, карток, списков, онлайн-тренажерів, регулярних повторень) Speaking. Главная цель - обучение студентов свободному разговорному английскому языку. Крайне важливо виробити привичку - говорити. Студенти починають розмовляти на англійському з першого уроку.Также для студентів проводять «Speaking Clubs» з викладачами і носіями мови. Відгуки про EnglishOffice Використовують сучасні та результативні методи та підходи в навчанні англійської мови. Це не просто отримання знань по книгам, а креативний і методичний підхід до кожного учня. Курси від “Англійський Офіс” забезпечують відмінну вартість і якість навчання, гарантуючи доступні ціни для всіх бажаючих, покращуючи свої мовні навики. Додаткові відомості про школу можна отримати, посетив офіційний сайт.
Oxford Klass
0Бали Oxford KlassЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Oxford Klass Оксфорд Клас - курси англійської та міжнародний Кембриджський екзаменаційний центр. Школа пропонує вивчення англійської для дітей, підлітків, дорослих, підготовку до ЗНО, корпоративну англійську, а також пропонує свою базу для складання міжнародних іспитів: загальної англійської, англійської для викладачів та ділової англійської мови. Методика школи Oxford Klass Особливості школи англійської Oxford Klass: Методики навчання, які розробили британські лінгвісти, курси націлені на збалансований розвиток 4-х аспектів англійської Заняття для дітей від 4-х років із сучасними європейськими методиками викладання, індивідуальним підходом до дитини, творчої атмосфери із захоплюючими іграми Авторизований екзаменаційний центр для складання іспиту на знання мови з отримання міжнародного сертифіката Важливим елементом програми курсу є робота з британським культурним середовищем. Мається на увазі спілкування з "носіями" британської культури - артистами, художниками, музикантами та іноземними викладачами. Англійська для дітей: під час проходження курсу дитина зможе отримати підтвердження власних знань шляхом складання іспитів Кембриджу на рівнях Starters, Movers, Flyers. Відгуки про Oxford Klass Курси англійської Oxford Klass допомагають студентам навчитися думати англійською, складати пропозиції та тексти, а також скласти міжнародні іспити. Роками перевірена методика дозволяє навчати дорослих та дітей віком від 4 років, а також проводити курси корпоративної англійської для компаній, які зацікавлені у знаннях співробітників. Величезним бонусом є можливість підготовки до міжнародних іспитів англійської для дітей та дорослих. Якщо потрібно більше інформації, переходьте на сайт школи.
Cambridge Club
0Бали Cambridge ClubЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Cambridge Club Cambridge Club – це спілка викладачів та майстрів мови, які готові ділитися своїми знаннями зі студентами, яким потрібна англійська мова. Основне завдання Кембридж Клубу – навчити учня мислити англійською, прищепити любов до іноземної мови та дати можливість отримати сертифікат Cambridge Assessment English. Якщо потрібно вивчити мову швидко та ґрунтовно, то комунікативна методика та граматична база, яку дає Cambridge club, стануть вашим провідником у світ незамінної англійської мови. Методика школи Cambridge Club Школа комбінує класичні методи навчання мови та сучасні підходи молодих викладачів, особливості методики такі: Екзаменаційний центр Cambridge Assessment English Authorized Centre на базі школи, що займається проведенням Кембриджських тестів по всій території України; Адаптовані курси для дітей у ігровій формі. Дитина не втомиться від уроків у школі завдяки інтерактивному компоненту, а ігри під час уроків навчать дитину не лише граматиці, а й дадуть значний лексичний запас; Тренінговий центр для вчителів з підготовкою до іспиту Teaching Knowledge Test. Кожен викладач англійської може вдосконалити власні навички, обмінятися порадами та лайфхаками з колегами та почерпнути нову інформацію в тренінговому центрі клубу. Відгуки про Cambridge Club Школа з ґрунтовним підходом до вивчення англійської, серйозним підходом до граматики, де нічого не залишиться без пояснення. Усі викладачі мають сертифікат, який підтверджує рівень володіння мовою. Використання індивідуальних відео- та аудіоматеріалів підкріплюють процес навчання і не дають занудьгувати навіть студенту, що відволікається. Деталі про навчання у школі шукайте на сайті клубу.
Bright
0Бали BrightЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Bright Школа Bright - ваш шлях до мовної свободи та професійного розвитку. Школа надає високоякісні послуги з вивчення англійської мови для будь-якого віку та рівнів підготовки. Переваги навчання: Професійні викладачі: досвідчені та кваліфіковані викладачі використовують сучасні методики та підходи для ефективного навчання; Індивідуальний підхід: розробка персоналізованих програм навчання, які враховують цілі та потреби студентів, допомагають досягти максимальних результатів. Підготовка до міжнародних іспитів: допомога у підготовці до важливих міжнародних іспитів, таких як IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE та інших. Сучасні методики: Використання передових методик навчання та технологій, які роблять процес вивчення цікавим та результативним. Гнучкий графік: можливість вибору зручного графіка занять, особливо важливо для зайнятих людей. Групи середнього розміру (до 10 осіб) чи індивідуальні заняття. Методика школи Bright Школа використовує комунікативний підхід: основний акцент на розвитку навичок усної та письмової комунікації. Такий підхід робить студентів впевненими у використанні мови у будь-якій ситуації. Відгуки про Bright Школа Bright має багато позитивних відгуків. Якщо ви хочете відкрити для себе світ мовного навчання, що призводить до успішних результатів та яскравого майбутнього, тоді ця школа для вас.
International House Kyiv
0Бали International House KyivЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів International House Kyiv International House Kyiv – перша міжнародна мовна школа у Києві, яка вже 30 років допомагає учням та вчителям інтегруватися у мовне середовище Європи та Америки. З 2005 року IH Kyiv став першим в Україні Кембриджським центром перепідготовки викладачів англійської мови. З того часу International House Kyiv поширює досвід навчання учнів та викладачів як в Україні, так і за кордоном. Випускники школи створили власні заклади та працюють у різних куточках світу, допомагаючи учням з усіх точок земної кулі поглиблювати власні знання з вивчення англійської та прищеплювати любов до мови сотням людей. Методика школи International House Kyiv Школа має власну методику, основою якої є: Англійська як єдина мова викладання у школі від початкового рівня, що занурює студента в англомовну обстановку від початку; Співвідношення місцевих вчителів та носіїв мови 1:1. Унікальний шанс поринути у вивчення акцентів на прикладі спілкування з нейтивом; Власний тренінговий центр для викладачів з усього світу. Мета - навчити людей викладати англійську якісно та підковано, прищепити навичку індивідуального підходу вчителям у різних куточках світу. Відгуки про International House Kyiv Школа надає можливість індивідуального та корпоративного навчання, що якнайкраще підходить великим компаніям, співробітники яких потребують поліпшення рівня володіння мовою. Можливість отримати офіційний сертифікат школи з проходження рівня навчання англійської – приємний бонус та заохочення для студентів. Більше про школу дізнаєтесь на сайті International House Kyiv.
Extra Education
0Бали Extra EducationЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів ExtraEducation У всіх студентів Екстра Ед'юкейшн є можливість не лише вивчити англійську швидко та якісно, ​​але й отримати офіційний сертифікат, який підтверджує рівень володіння англійською. Cambridge University Press в Україні проводить тренінги для учителів школи. Враховуючи це, викладачі сертифіковані для проведення підготовки студентів до міжнародних іспитів на знання англійської мови, таких як IELTS, FCE, CAE та ін. ExtraEducation пропонує учням вивчати англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську та польську мови. Уроки проходять для дорослих та дітей, в індивідуальному та груповому форматі. Методика школи ExtraEducation Особливості методики школи: Комунікативний підхід до вивчення англійської – перевірений спосіб для досягнення високих та стабільних результатів за короткий час! Індивідуальні та групові заняття до 8 учасників на уроці допоможуть розвинути потенціал студента на 100% та навчать розмовляти з людьми з різним рівнем володіння мовою; Розмовні та тематичні клуби (відео, граматика, театральний клуб, подорожі) на будь-який смак дозволяють вивчати англійську, згідно з перевагами студента; Канікули за кордоном: Компанія ExtraEducation проводить курси вивчення мови в Англії, Німеччині, Франції та Чехії. Вивчати іноземну мову можна в кампусах, де ніхто не відволікатиме вас від занурення в мовне середовище, або в мегаполісах, де життя вирує струмком і головне завдання - швидко і правильно реагувати на мовне навантаження. Відгуки про ExtraEducation Наявність курсів інтенсивного вивчення мови якнайкраще підходить людям, у яких немає часу на англійську, а необхідний швидкий результат. Заняття 3 рази на тиждень по 120 хвилин - своєрідне навчання non stop. Крім того, наявність на YouTube безкоштовного курсу “Граматика англійської мови” є доказом того, наскільки правильно та структуровано подається інформація вчителями школи. Щоб отримати більше інформації, зверніться на сайт школи.
Підготовка до CAE

CAE, або Certificate in Advanced English - це іспит, розроблений університетом Кембриджа. Він потрібен для того, щоб підтвердити рівень володіння англійською мовою (C1 Advanced). Сертифікат CAE складається з чотирьох частин:

  • читання;
  • письмо;
  • аудіювання;
  • усне мовлення.

Цей іспит перевіряє здатність студентів використовувати англійську мову в різних ситуаціях, включно з освітою, роботою та повсякденним життям.

Навіщо складати іспит CAE

Отримання сертифіката CAE відкриває перед школярами, студентами та дорослими нові можливості. Він стане в пригоді в освіті, кар'єрному зростанні та міжнародному спілкуванні. Однак для цього потрібен хороший рівень володіння англійською мовою. Складання іспиту C1 Advanced (CAE) може знадобитися в таких випадках:

  1. Під час вступу до університету. Багато англомовних установ вимагають сертифікати CAE Advanced для зарахування на навчання.
  2. Під час працевлаштування в міжнародну компанію. Складання іспиту CAE C1 Advanced може бути важливою вимогою при прийнятті на посаду. Особливо, якщо для виконання обов'язків потрібен рівень володіння англійською вище Up-Intermediate.
  3. Для імміграції в англомовні країни, такі як Велика Британія, Канада та Австралія. У цьому випадку, Advanced English стане додатковим плюсом під час адаптації в новій країні.
  4. Для просування кар'єрними сходами. Отримання сертифіката CAE Advanced підвищить ваші шанси на отримання нової посади. Тим більше якщо робота вимагає рівня спілкування англійською вище Up-Intermediate.
  5. З метою особистого розвитку. Для особистого та професійного зростання, складання CAE і перехід з Up-intermediate на просунутий (C1) стане гарним досвідом.

Підготовка Advanced рівня мови буде корисна для всіх. Незалежно від віку і статусу людини, чи то школяр, студент, чи дорослий.

З якого рівня краще починати підготовку до іспиту?

Для складання іспиту Advanced CAE (С1), важливо мати високий рівень англійської. Однак підготовку до атестації можна почати навіть із поточними знаннями. У такому разі вона може зайняти більше часу. Якщо ви не впевнені у своєму рівні володіння мовою, пройдіть тестування, яке допоможе його визначити. Більшість шкіл англійської, доступних на сайті School Guide, пропонують тест безкоштовно. Ґрунтуючись на його результатах, можна вибрати відповідний курс і почати підготовку до Advanced іспиту. Цей процес містить в собі вивчення та відпрацювання усіх необхідних навичок.

Курси підготовки до CAE також будуть корисні для знайомства з екзаменаційним форматом і типами завдань. Вони підходять для школярів, студентів і дорослих людей, які мають рівень Up-Intermediate (B2) або нижче. Підготовка до CAE Advanced за допомогою курсів, дозволить отримати сертифікат набагато швидше. Підвищення навичок за допомогою самостійного вивчення мови буде малоефективним.

Скільки потрібно готуватися до CAE?

Екзаменаційну підготовку варто почати з рівня англійської не нижче Up-Intermediate. Це пов'язано з тим, що тестові завдання створені для просунутого рівня володіння мовою (Advanced). Якщо ваші навички B2 (Up-Intermediate), то для їх підвищення знадобиться від 8 до 12 місяців. Це залежить від частоти занять та їхньої тривалості. У разі, якщо ваш рівень C1 Advanced, то буде достатньо ознайомитися з екзаменаційною структурою, завданнями і привчити себе до роботи в режимі реального таймінгу. У такому разі для підготовки буде достатньо від 3 до 6 місяців.