Курси англійської онлайн

Оволодійте англійською вдома з онлайн курсами в Києві! Вчіться у зручний час з персоналізованим підходом та новітніми технологіями. Приєднуйтесь до нас онлайн.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
  • Онлайн
English Prime
3549Бали English PrimeЗагальний рейтинг з платформ4.5Відгуків 3549
Особливості курсів English Prime Головна мета школи Інгліш Прайм – навчити вас розмовляти англійською. Щоб навіть люди, які ніколи не вивчали англійську мову, оволоділи нею, як другою рідною. Процес проходить природним шляхом, як у дитинстві, без зубріння. Унікальність курсів: Відмінне співвідношення ціни та якості: одне заняття в English Prime обійдеться за вартістю, як чашка гарної кави; Заняття проводяться офлайн у школі чи онлайн (на платформі Zoom); Гарантії: якщо під час навчання учень виконував усі умови, але не освоїв рівень, школа гарантує безкоштовне повторне проходження рівня; Реальний досвід: тисячі студентів, які пройшли курси та успішно застосовують свої знання в роботі, подорожах та повсякденному житті; Визнання: English Prime вже 5 років отримує звання найкращої школи, яка працює за методикою прикладної освіти; Гнучкий графік дозволяє студентам вибирати зручний розклад; Інтенсивне навчання, що імітує мовне середовище: тривалість одного рівня становить лише 7 тижнів, тоді як в інших школах цей процес може зайняти від 3 до 6 місяців. Методика школи English Pri У школи є своя унікальна методика навчання, завдяки якій студенти швидко та ефективно засвоюють знання: Зосередженість розмовною англійською: 80% уроку - практика спілкування з одногрупниками та носіями мови, і лише 20% уроку - теоретичний матеріал. За допомогою цього методу студент швидко набуде навичок вільного спілкування англійською за короткий термін; Матеріал представлений простою та зрозумілою мовою, без використання складної термінології. Інформація надається поступово: новий матеріал завжди базується на попередньому. Мета – не заплутати студентів, а поступово все пояснити. Відгуки про English Prime Навчання проходить у виключно приємній та надихаючій англомовній атмосфері, де працюють досвідчені викладачі, які мають розуміння потреб студентів та створюють умови, що сприяють подоланню мовних бар'єрів та розвитку навичок спілкування. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Empire English School
0Бали Empire English SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Empire English School Empire English School - школа, яка надає корпоративні курси англійської для компаній, має досвід понад 6 років. Більше 70 викладачів носії мови; 9 різнобічних курсів; Усі викладачі школи мають міжнародну сертифікацію (CELTA, TESOL, TEFL); Викладання англійської мови для компаній як національного, так і світового рівня; Досвід викладання в різних галузях, таких як медицина, фінанси, інформаційні технології та ін. Методика школи Empire English School Здійснює тестування та виявлення основних цілей як компанії, так і кожного її співробітника; Проводить пробні заняття, надає рекомендації та організує формування груп; Після вибору курсу навчання адаптує програму під студента; Для зручнішого спілкування створює чати для студентів, де вони можуть спілкуватися; Про кожного студента надається щомісячний звіт про відвідуваність занять та досягнення; Обов'язковий пункт – проміжні тестування для оцінки прогресу студентів; Після закінчення курсу студенти проходять остаточний тест та отримують сертифікат, що підтверджує рівень знань. Відгуки про Емпаєр Інгліш Скул Школа використовує ефективні та інноваційні інструменти навчання. Процес навчання включає живе спілкування. Студенти розмовляють англійською до 80% уроку, спілкуються з носіями мови.
Englishdom
0Бали EnglishdomЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Englishdom Онлайн-школа англійської ІнглішДом проводить заняття з використанням комунікативної методики Оксфорда та Кембриджа: Заняття англійської проводяться з використанням інтерактивної онлайн-платформи ED Class (по відеозв'язку з персональним викладачем); Платформа відстежує ваш прогрес та показує, що потрібно підтягнути; Компетентні та досвідчені викладачі, які мають здатність ясно та захоплююче вести заняття з англійської мови; Програма навчання створюється індивідуально з огляду на ваші навчальні цілі. Інтенсивність занять – 2-3 рази на тиждень, тривалість – 50 хв; Безкоштовне перенесення занять на зручний для вас час; Можливість безкоштовно замінити свого викладача будь-якої миті. Методика школи Englishdom Навчання проходить лише онлайн. У школі використовується комунікативна методика викладання – розвиток навичок спілкування з першого заняття: Вивчення граматики та словникового запасу здійснюється через конкретні приклади та практикується у розмові з викладачем; Всі матеріали для вивчення мови підбираються індивідуально, залежно від ваших цілей; Граматика та словниковий запас, вивчаються використовуючи конкретні практичні приклади та закріплюються через спілкування з викладачем; Після кожного уроку вам потрібно виконати домашнє завдання; Можна займатися як з локальними викладачами, так і носіями мови. Відгуки про Englishdom Кожному студенту приділяється достатньо уваги для досягнення найкращих результатів. Викладачі підлаштовують заняття під цілі та інтереси учнів. Школа гарантує результат, за відповідального ставлення студентів до навчання. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Speak Well
0Бали Speak WellЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Well Назва школи говорить сама за себе та акцентує увагу на основній місії – навчити вас розмовляти англійською мовою! Використовується 8-рівнева програма, що відповідає стандартам CEFR; Навчатися можна у маленьких групах (6-8 осіб) або на індивідуальних заняттях; Заняття офлайн у школі чи онлайн (проводяться на платформі Pearson); Комфортні умови навчання – навчальні аудиторії обладнані всім необхідним для роботи з аудіо-, відео- та візуальними матеріалами; Доступні ціни та опція щомісячної оплати; Постійні знижки та програма лояльності, яка допоможе заощадити до 15% вартості навчання. Методика школи Speak Well Школа “Спік Велл” дотримується комунікативної методики - головне завдання якої допомогти вам опанувати розмовну англійську. Комунікативна методика підходить тим, хто роками намагається вивчити англійську, але постійно зазнає поразки. Основний принцип комунікативного методу у тому, що учень відразу починає спілкуватися англійською з початку навчання, на заняттях заборонено використання рідної мови учня. Школа підтримує повне занурення в англійську мову та пропонує безкоштовні додаткові напрямки: участь у розмовних клубах із носіями (Speaking Clubs); кіноклубах (Cinema Clubs); граматичних клубах (Grammar Clubs); ігрових клубах з настільними іграми (Game Clubs). Відгуки про Speak Well Підхід до навчання унікальний: це не просто передача знань із книг, а творчий та методичний процес, індивідуально налаштований під кожного учня. Під час навчання створюється приємна атмосфера, а досвідчені викладачі допомагають студентам досягати своєї мети. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Bambook Academy
0Бали Bambook AcademyЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Bambook Academy Бамбук Академі - школа англійської, чеської та польської мови. Яка приділяє особливу увагу розмовній практиці, що дозволяє швидко засвоювати необхідні навички та застосовувати їх ефективно у майбутньому: Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Безкоштовний пробний урок; Безкоштовне тестування та підбір відповідного курсу, з урахуванням рівня, віку та мети у вивченні мови; Надається знижка при записі трьох або більше осіб одночасно; Видається сертифікат після кожного рівня. Методика школи Bambook Academy Якщо Ви станете учнем школи, на вас чекає: Комунікативний метод навчання: більшу частину заняття практикується розмовна мова з використанням аудіозаписів, відео, текстів і навіть різноманітних ігор; Спілкування: головна мета – навчити учнів говорити та розуміти англійську мову в реальних суспільних та комунікативних ситуаціях; Навчання у реальних ситуаціях: навчальні матеріали та сценарії уроків створюються так, щоб відображати реальні ситуації, з якими учні можуть зіткнутися у повсякденному житті. Це допоможе навчитися застосовувати вивчений матеріал на практиці; Акцент на комунікативних навичках: розробляються навички спілкування, такі як слухання, говоріння, читання та письмо. Учнів навчають як говорити, а й розуміти співрозмовника. Відгуки про Bambook Academy Школа наголошує на розмовній практиці, і завдяки цьому, учні впевнено висловлюють свої думки англійською та легко розуміють співрозмовників. Клієнти зазначають лояльні ціни на курси. Вся інформація про вартість, тривалість та цілі курсів прозоро представлена. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Grade Education Centre
0Бали Grade Education CentreЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Grade Education Centre Grade Education Centre - це найбільший центр міжнародних іспитів з англійської мови, він є єдиним платиновим центром Cambridge Assessment English в Україні та має ліцензію UA 007. З 2008 року - центр став офіційним партнером з Кембриджським університетом і суворо дотримується міжнародних стандартів у галузі навчання та проведення іспитів. За розробку навчальних програм відповідає академічний відділ, який забезпечує суворий моніторинг якості навчання. Методика школи Grade Education Centre Навчання в процесі спілкування: використовується комунікативна методика - усі уроки проводяться виключно англійською мовою, навіть для початкових рівнів та дитячих курсів. Таким чином мовні страхи зникають і студенти вчаться говорити та сприймати мову на слух; Граматика в контексті: не треба зубрити правила, а треба розуміти, як і навіщо використовувати граматичні конструкції; Різноманітна практика: у програмі передбачені різноманітні методи навчання - робота індивідуально, у парах чи групі. Студенти використовують не лише підручники, а й онлайн-ресурси; Відстеження прогресу: тестування проводиться після кожного модуля, для того, щоб розуміти, як студенти просуваються у вивченні мови. Навчання офлайн та онлайн (на платформі Zoom), для всіх напрямів та рівнів англійської. Відгуки про Grade Education Centre Викладачі Грейд Едюкейшн Центру - включаючи носіїв мови та українських фахівців, мають міжнародні сертифікати та великий досвід навчання мов. Також центр проводить курси з підвищення кваліфікації для вчителів. У навчальному процесі використовується комунікативна методика та контролюється процес засвоєння знань. Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
London School of English
0Бали London School of EnglishЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів London School of English (LSE) Перша Лондонська школа англійської мови (LSE) розпочала свою діяльність у 1996 році. Вона була створена спільними зусиллями британських та українських партнерів, серед яких Шон Харті, викладач із Лондона. Школа надає різноманітність освітніх програм, зручний розклад та можливість вивчення англійської мови для людей різного віку. Заняття можуть бути як очними, так і онлайн (для дітей дошкільного віку лише очні). Методика школи London School of English LSE викладає спираючись на комунікативну методику навчання: Повне занурення в англомовне середовище. Для швидшого розуміння та освоєння мови всі уроки, незалежно від рівня, проводяться виключно англійською мовою; Міжнародна команда викладачів. У LSE працюють носії мови (з Великобританії, Австралії, Ірландії, США). Викладачі з України, які працюють у школі, професіонали, які мають сертифікати CELTA/DELTA, які підтверджують високу компетенцію володіння мовою. Більшість є екзаменаторами під час проведення іспитів від Pearson та Cambridge; Англійська доступна для всіх вікових груп і рівнів. Є курси для дорослих, підлітків, дітей із 4 років. Усі групи формуються залежно від віку та рівня знань учнів; Різноманітність освітніх програм. Курси на будь-який запит - будь це розмовна англійська, підготовка до іспитів або спеціалізований курс. Відгуки про London School of English LSE застосовують у своїй роботі сучасні та ефективні методики та підходи до викладання англійської мови. Вартість навчання доступна і відповідає високій якості освіти, що робить ціну курсів дуже привабливою для студентів. Більше інформації можна знайти на офіційному сайті.
Yappi Corporate
0Бали Yappi CorporateЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Yappi Corporate Yappi Corporate - школа, яка навчає лише корпоративній англійській мові з використанням комунікативної методики. Застосовує індивідуальний підхід до кожної компанії та їх співробітників. Уроки структуровані так, щоб максимально відповідати корпоративним вимогам, що дозволяє застосовувати отримані знання у робочому середовищі. Навчання співробітників можливе як онлайн так і офлайн; Одночасно може навчатися будь-яка кількість працівників; Розроблено авторський підручник для вивчення мови; Навчання проходить на платформі з особистим онлайн-кабінетом та додатком; Керівник може контролювати навчання у CRM-системі “YCloud”; Методика школи Yappi Corporate "Яппі Корпорейт" використовує унікальну методику у викладанні: Перевернуті класи: теоретичне навчання учні здійснюють самостійно вдома замість домашнього завдання, а на заняттях відбувається аналіз вивченого матеріалу та практика між студентами; Система інтервального повторення: весь матеріал регулярно повторюється, щоб закріпитись у пам'яті студентів назавжди; Гібридний формат навчання: навчання проходить як самостійно у додатку, так і в групі з викладачем, що дозволяє прискорити процес навчання. Відгуки про Yappi Corporate Школа націлена на корпоративне навчання, при цьому до кожного учня застосовується індивідуальний підхід у навчанні. Професійні викладачі, адаптовані програми та увага до потреб студентів роблять процес вивчення ефективним. Навчальний процес орієнтований на практичне застосування мовних навичок у корпоративному середовищі та адаптований під конкретні потреби кожної компанії.
Yappi Business English School
0Бали Yappi Business English SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Yappi Business English School Yappi Business English School - школа для навчання бізнес англійської мови. Для навчання використовується цифровий підручник, який показує прогрес навчання; Доступ до навчальних матеріалів 24/7, доступні перевірка та повторне виконання завдань; Можливість вибрати спеціалізовану програму за своєю спеціальністю; Є мобільний додаток для вивчення мови; Безкоштовні клуби (спілкування з носіями мови та бізнес тренінги). Методика школи Yappi Business English School Школа "Англійська Для Бізнесу" працює за комунікативною методикою та стандартом student-centered approach (викладач майже не говорить на заняттях англійської, він взаємодіє зі студентами, а студенти між собою) 25% часу говорить викладач, та 75% часу, говорять студенти; Перевернуті класи: метод, у якому ознайомлення з новим матеріалом виконується студентами самостійно вдома замість звичайних домашніх завдань. Потім на заняттях відбувається аналіз вивченого матеріалу та практика між студентами. Система інтервального повторення: передбачає повторення всього матеріалу з певними інтервалами, щоб закріпити у пам'яті студентів назавжди. Гібридний формат навчання: дозволяє студентам навчатися як самостійно з використанням програми, так і у групі з викладачем. Відгуки про Yappi Business English School Професійні викладачі, спеціалізовані у навчанні мови у бізнес-контексті, надають інтенсивні та інтерактивні уроки. Програми навчання розроблені з урахуванням особливостей бізнесу, а заняття фокусуються на розвитку навичок комунікації, переговорів та письмової кореспонденції. Школа надає практичні сценарії, реалістичні ділові ситуації та індивідуальні консультації для забезпечення студентів необхідними інструментами для успішного використання англійської мови в бізнесі. Навчання тут – це не лише інвестиція у знання, а й ключ до розвитку у сфері корпоративного спілкування. Школа "Яппі Бізнес" для тих, хто прагне впевнено володіти бізнес-англійською.
Project 12
0Бали Project 12Загальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Project 12 Project 12 – найкращі дистанційні курси англійської. Вчись без зайвого стресу і перенось заняття хоч за 5 хвилин до початку. Переваги школи: Задоволені студенти: Тисячі студентів залишаються задоволеними навчанням, досягаючи своїх мовних цілей; Ефективні методики: Навчання ґрунтується на ефективних методиках, що відповідають міжнародній системі CEFR; Онлайн платформа 12 Track: доступ до платформи забезпечується через особистий кабінет, мобільний додаток; Технологія «Перевернутий клас»: (2 заняття у групі з викладачем у ZOOM + 2 самостійно на онлайн платформі); Гнучкий графік: Вчитися можна в будь-який зручний час, можна змінити розклад при необхідності в особистому кабінеті. Кількість переносів необмежена. Сертифіковані викладачі: Навчають висококваліфіковані викладачі, які мають сертифікати та пройшли суворий відбір; Перше заняття: Перш ніж прийняти рішення, ви можете безкоштовно протестувати методики викладання на першому занятті; Різноманітні програми: Школа пропонує різні програми та онлайн ресурси, щоб зробити ваше навчання максимально продуктивним. Методика школи "Проджект 12" Комунікативний підхід: Методика навчання будується на комунікативному підході, наголошуючи на розмовній практиці. Навчання проводиться лише англійською мовою; Індивідуальний підхід: Кожен студент отримує уважне ставлення та підтримку, а також можливість брати участь у розмовних клубах; Інтенсивність на вибір: Студент може вибрати інтенсивність навчання в залежності від своїх цілей, будь то підвищення рівня або підготовка до іспитів. Відгуки про Project 12 Перевага дистанційних курсів у Project 12 полягає у гнучкому графіку та можливості навчатися в будь-якому місці, де є інтернет. Матеріали, надані школою, структуровані та легко сприймаються. Особливий плюс – можливість пройти різноманітні розмовні клуби та додаткові спецкурси, що доповнить досвід навчання.
Онлайн

Багато людей вважають за краще вивчати англійську мову не в очному форматі, а онлайн. Все що для цього потрібно: комп'ютер або смартфон і доступ до інтернету. Навчання проходить за допомогою відеозв'язку. Для уроків може використовуватися будь-який месенджер або спеціалізовані платформи на кшталт Zoom і Skype. Переваги цих курсів очевидні - доступність. Такий спосіб навчання підходить тим, хто весь час зайнятий, щоб відвідувати фізичні заняття. Онлайн уроки пропонують більший вибір програм для будь-якого рівня знань, починаючи від A1 і закінчуючи С2. Студентам залишається вибрати оптимальний курс, який відповідає цілям.

Заняття можуть проходити в групі або індивідуально. Але найчастіше це відеоуроки, які створені для самостійного навчання. Учні завантажують їх на свій пристрій або переглядають онлайн. Закінчивши курси англійської мови онлайн, можна пройти тестування й отримати сертифікат.

З яких пристроїв краще займатися?

Займатися англійською онлайн можна за допомогою різних пристроїв. Кожен з них має свої переваги та недоліки. Розглянемо докладніше кожен із варіантів:

  • Комп'ютер або ноутбук ідеально підходять для уроків англійської. Їхня потужність дозволяє брати участь у відеодзвінках і виконувати інтерактивні вправи. Наявність повноцінної клавіатури теж буде корисною. З її допомогою легко записувати необхідну інформації під час занять.
  • Планшет буде зручний тим, кому важлива портативність. Він ідеально підійде для вивчення мови. З його допомогою легко перемикатися між читанням і переглядом мультимедійних матеріалів.
  • Смартфон незамінний пристрій для кожного з нас. Він пропонує максимальну мобільність і завжди знаходиться під рукою. Невеликий розмір екрана не стане проблемою під час навчання. На ньому все одно буде зручно займатися з викладачем індивідуально.

Обирайте той девайс, який буде зручний для вас. Незалежно від пристрою, головне - регулярність занять і залученість у процес навчання.

Як швидко я побачу прогрес після старту навчання?

Починаючи онлайн-навчання англійської, нас хвилює питання, як швидко ми отримаємо результат? Прогрес у вивченні мови залежить від часу, витраченого на заняття, мети та обраних курсів. Насамперед важливий рівень учня на момент початку навчання. Якщо у студента вже є базові знання, він зможе швидше покращити розмовну практику та поповнити свій словниковий запас. Новачкам буде важче, проте кожне вивчене слово і правила граматики стануть основою для вільного володіння англійською. Для того, щоб правильно обрати мовні курси, потрібно знати які вони бувають:

  • Багато онлайн-платформ, розміщених на School Guide, пропонують адаптивне навчання. Його суть полягає в тому, що програма для занять визначає темп виконання завдань і результати учня. Після цього вона може автоматично підлаштуватися під людину і запропонувати їй завдання складніше, або простіше (якщо студент припустився кількох помилок поспіль). Такий метод навчання досить ефективний. Ви концентруєтеся на навичках, які потребують поліпшення: граматика, читання, письмо або вимова.
  • У переліку мовних шкіл на сайті School Guide є ті, які пропонують індивідуальні або групові онлайн заняття. Такі уроки відбуваються по відеозв'язку з учителем. Ви спілкуєтеся віч-на-віч або з іншими учнями. Викладач проводить аудіювання і підлаштовує свою методику під рівень знань групи або окремої людини. Зручність у тому, що він може відразу відповісти на будь-яке запитання і допомогти, якщо щось незрозуміло.
  • Онлайн школи англійської мови також пропонують навчання у вигляді відеоуроків. Після оплати ви отримуєте мультимедійні матеріали на свою пошту і можете починати заняття. Такий метод дає змогу вивчати мову у зручний для вас час, і є більш бюджетним порівняно з іншими варіантами.

Швидкість вивчення англійської залежить від того, наскільки учень відповідально підходить до кожного уроку. У середньому, перші результати можна помітити вже через 2-3 тижні занять. Для того, щоб зруйнувати мовний бар'єр і почати говорити вільно, знадобиться трохи більше часу на вивчення - однак, це того варте.