Підготовка до CPE у Києві

Освоюйте англійську з нашими курсами підготовки до CPE в Києві, під керівництвом кваліфікованих викладачів, що забезпечать успішне отримання цього всесвітньо визнаного сертифікату.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
  • Підготовка до CPE
Trinity Education Group
0Бали Trinity Education GroupЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Trinity Education Group Trinity Education Group – бізнес-школа іноземних мов. Спеціалізується на підготовці до Міжнародних іспитів. Місія центру – надати можливість усім бажаючим освоїти професійні знання у галузі іноземних мов, особливо у складних та спеціалізованих сферах. Переваги курсів: Навчання індивідуально або у міні-групах – від 4 до 6 осіб; 85% часу під час уроків приділяється розмовній практиці; Заняття з носіями мови для глибшого занурення у мовне середовище. Досвідчені викладачі із сертифікатами Кембриджу (CAE, CPE, BEC, TOEFL, IELTS, TKT, CELTA); Підготовка до широкого спектру іспитів, включаючи SAT, ACT, GMAT, GRE, IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE, BEC, PET, KET; Розмовний дебатний клуб допомагає практикувати мову. Методика школи Trinity Education Group Центр Trinity Education Group має особливий підхід до навчання та поєднує лінгвістичну підготовку з практичним застосуванням знань у конкретних професійних галузях. Школа “Трініті Едюкейшн Груп” викладає за класичною комунікативною методикою, яка орієнтована на розвиток навичок спілкування. Вона акцентує увагу на використанні мови у реальних ситуаціях та взаємодії між учнями. Цей метод передбачає активну участь студентів у комунікативних завданнях, сприяючи розвитку говоріння, розуміння усного та писемного мовлення. Відгуки про Trinity Education Group Професійні викладачі, індивідуальний підхід до кожного студента та інноваційні методики викладання зробили процес вивчення англійської не лише ефективним, а й захоплюючим.
Oxford Klass
0Бали Oxford KlassЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Oxford Klass Оксфорд Клас - курси англійської та міжнародний Кембриджський екзаменаційний центр. Школа пропонує вивчення англійської для дітей, підлітків, дорослих, підготовку до ЗНО, корпоративну англійську, а також пропонує свою базу для складання міжнародних іспитів: загальної англійської, англійської для викладачів та ділової англійської мови. Методика школи Oxford Klass Особливості школи англійської Oxford Klass: Методики навчання, які розробили британські лінгвісти, курси націлені на збалансований розвиток 4-х аспектів англійської Заняття для дітей від 4-х років із сучасними європейськими методиками викладання, індивідуальним підходом до дитини, творчої атмосфери із захоплюючими іграми Авторизований екзаменаційний центр для складання іспиту на знання мови з отримання міжнародного сертифіката Важливим елементом програми курсу є робота з британським культурним середовищем. Мається на увазі спілкування з "носіями" британської культури - артистами, художниками, музикантами та іноземними викладачами. Англійська для дітей: під час проходження курсу дитина зможе отримати підтвердження власних знань шляхом складання іспитів Кембриджу на рівнях Starters, Movers, Flyers. Відгуки про Oxford Klass Курси англійської Oxford Klass допомагають студентам навчитися думати англійською, складати пропозиції та тексти, а також скласти міжнародні іспити. Роками перевірена методика дозволяє навчати дорослих та дітей віком від 4 років, а також проводити курси корпоративної англійської для компаній, які зацікавлені у знаннях співробітників. Величезним бонусом є можливість підготовки до міжнародних іспитів англійської для дітей та дорослих. Якщо потрібно більше інформації, переходьте на сайт школи.
Cambridge Club
0Бали Cambridge ClubЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Cambridge Club Cambridge Club – це спілка викладачів та майстрів мови, які готові ділитися своїми знаннями зі студентами, яким потрібна англійська мова. Основне завдання Кембридж Клубу – навчити учня мислити англійською, прищепити любов до іноземної мови та дати можливість отримати сертифікат Cambridge Assessment English. Якщо потрібно вивчити мову швидко та ґрунтовно, то комунікативна методика та граматична база, яку дає Cambridge club, стануть вашим провідником у світ незамінної англійської мови. Методика школи Cambridge Club Школа комбінує класичні методи навчання мови та сучасні підходи молодих викладачів, особливості методики такі: Екзаменаційний центр Cambridge Assessment English Authorized Centre на базі школи, що займається проведенням Кембриджських тестів по всій території України; Адаптовані курси для дітей у ігровій формі. Дитина не втомиться від уроків у школі завдяки інтерактивному компоненту, а ігри під час уроків навчать дитину не лише граматиці, а й дадуть значний лексичний запас; Тренінговий центр для вчителів з підготовкою до іспиту Teaching Knowledge Test. Кожен викладач англійської може вдосконалити власні навички, обмінятися порадами та лайфхаками з колегами та почерпнути нову інформацію в тренінговому центрі клубу. Відгуки про Cambridge Club Школа з ґрунтовним підходом до вивчення англійської, серйозним підходом до граматики, де нічого не залишиться без пояснення. Усі викладачі мають сертифікат, який підтверджує рівень володіння мовою. Використання індивідуальних відео- та аудіоматеріалів підкріплюють процес навчання і не дають занудьгувати навіть студенту, що відволікається. Деталі про навчання у школі шукайте на сайті клубу.
Підготовка до CPE

CPE, або Certificate of Proficiency in English — це один із найпрестижніших іспитів з англійської, створений Кембриджським Університетом. Він необхідний для підтвердження володіння мовою на рівні (C2). Сертифікат CPE складається з чотирьох частин:

  • читання;
  • письмо;
  • аудіювання;
  • усне мовлення.

CPE визнається багатьма університетами, роботодавцями та організаціями в усьому світі. Отримання сертифіката відкриває широкі можливості в освіті, кар'єрі та міжнародному спілкуванні.

Як оцінюється іспит CPE?

Усі іспити Cambridge English використовують єдину систему оцінювання. За тести з низьким рівнем складності можна отримати невеликі бали. Правильне виконання складних завдань і тестів дасть змогу отримати більш високі оцінки. Для іспиту Proficiency English допустимий діапазон 180-230 балів. Сертифікат видається при досягненні 200 і вище. Він є підтвердженням рівня С2. Студенти, які набрали 180-200 балів, отримують акредитацію C1.

Якщо ви отримали мінімальний прохідний бал, то отримаєте сертифікат, який не має терміну дії. Однак якщо ваша загальна оцінка нижча за 180, вам буде надано лише звіт про результати.

Перед реєстрацією на іспит, рекомендується пройти безкоштовне онлайн-тестування від Кембриджського університету. Воно дає змогу переконатися, що ваших знань буде достатньо для успішного виконання завдань.

Для чого потрібен тест C2 Proficiency

Тест English Proficiency, необхідний для тих, кому потрібно підтвердити свої навички володіння англійською (С2) відповідно до Європейської шкали. Сертифікат Proficiency CPE може застосовуватися для:

  • Вступу до престижних навчальних закладів. Результати іспиту важливі в країнах, де викладання ведеться англійською. Багато університетів і коледжів найвищого рівня вимагають від своїх абітурієнтів сертифікат CPE.
  • Працевлаштування в міжнародних компаніях. Отримання прохідного бала на іспиті, допоможе в майбутньому під час пошуку роботи в іноземних організаціях.
  • Імміграція в іншу країну. Іноді для цього необхідний сертифікат C2 Proficiency. Він потрібен для отримання посвідки на проживання або громадянства.

Успішне складання тесту сприяє професійному розвитку та підвищенню кваліфікації. Іспит Proficiency C2 — це важливий інструмент для демонстрації найвищого рівня мовних навичок. Він відкриває двері до нових можливостей в освіті та кар'єрі.

Де підготуватися та скласти іспит C2 Proficiency

Підготовка до складання іспиту CPE — важливий етап. Необхідно підійти до неї відповідально. Самостійне поліпшення необхідних навичок для написання тесту може бути неефективним. Рекомендується записатися на курси англійської. Найкраще буде скористатися ресурсом School Guide. На сайті можна вибрати одну з багатьох мовних шкіл, які пропонують курси для підготовки до іспиту Proficiency C2. Для цього на головній сторінці потрібно вибрати категорію "Підготовка CPE" і відфільтрувати результати за місцем розташування та ціною. Кожна школа має відгуки та рейтинг. Вони дають змогу оцінити результативність навчання та обрати найкращий варіант.

Для того, щоб скласти іспит, потрібно знайти авторизовані центри. На сайті Cambridge English надана детальна інформація про іспит і є функція пошуку. Вона дає змогу знайти найближчий центр, у якому можна пройти тестування C2 Proficiency. Крім цього, більшість шкіл, розміщених на ресурсі School Guide, мають необхідні акредитації та проводять цей іспит.