Корпоративні курси англійської мови в Києві

Підвищуйте рівень англійської у компанії з нашими корпоративними курсами в Києві! Програми адаптовані під ваш бізнес, а викладачі забезпечать ефективне навчання.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
 • Корпоративна англійська
Yappi Corporate
0Бали Yappi CorporateЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Yappi Corporate Yappi Corporate - школа, яка навчає лише корпоративній англійській мові з використанням комунікативної методики. Застосовує індивідуальний підхід до кожної компанії та їх співробітників. Уроки структуровані так, щоб максимально відповідати корпоративним вимогам, що дозволяє застосовувати отримані знання у робочому середовищі. Навчання співробітників можливе як онлайн так і офлайн; Одночасно може навчатися будь-яка кількість працівників; Розроблено авторський підручник для вивчення мови; Навчання проходить на платформі з особистим онлайн-кабінетом та додатком; Керівник може контролювати навчання у CRM-системі “YCloud”; Методика школи Yappi Corporate "Яппі Корпорейт" використовує унікальну методику у викладанні: Перевернуті класи: теоретичне навчання учні здійснюють самостійно вдома замість домашнього завдання, а на заняттях відбувається аналіз вивченого матеріалу та практика між студентами; Система інтервального повторення: весь матеріал регулярно повторюється, щоб закріпитись у пам'яті студентів назавжди; Гібридний формат навчання: навчання проходить як самостійно у додатку, так і в групі з викладачем, що дозволяє прискорити процес навчання. Відгуки про Yappi Corporate Школа націлена на корпоративне навчання, при цьому до кожного учня застосовується індивідуальний підхід у навчанні. Професійні викладачі, адаптовані програми та увага до потреб студентів роблять процес вивчення ефективним. Навчальний процес орієнтований на практичне застосування мовних навичок у корпоративному середовищі та адаптований під конкретні потреби кожної компанії.
EnglishOffice
0Бали EnglishOfficeЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів EnglishOffice Онлайн школа “Інгліш Офіс” спеціалізується на підготовці до міжнародних іспитів та проводить онлайн навчання за міжнародними стандартами CEFR Навчання проходить на Оnline платформі також по Skype або Zoom Є можливість вибору навчання в групах або індивідуально Навчаємо дорослих і дітей з 12 років Методика школи EnglishOffice У своїй методиці школа містить наступні основні принципи: Применяет методику навчання граматики, відому як "Грамматика в таблицах". Це ефективний метод систематизації основних правил і структури англійської граматики; Лексика. Визначення вашого основного типу пам'яті (аудіальний, візуальний або кінестет) має важливе значення для вибору найбільш ефективних методів роботи словами (асоціативних методик, карток, списков, онлайн-тренажерів, регулярних повторень) Speaking. Главная цель - обучение студентов свободному разговорному английскому языку. Крайне важливо виробити привичку - говорити. Студенти починають розмовляти на англійському з першого уроку.Также для студентів проводять «Speaking Clubs» з викладачами і носіями мови. Відгуки про EnglishOffice Використовують сучасні та результативні методи та підходи в навчанні англійської мови. Це не просто отримання знань по книгам, а креативний і методичний підхід до кожного учня. Курси від “Англійський Офіс” забезпечують відмінну вартість і якість навчання, гарантуючи доступні ціни для всіх бажаючих, покращуючи свої мовні навики. Додаткові відомості про школу можна отримати, посетив офіційний сайт.
White Rabbit
0Бали White RabbitЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів White Rabbit Школа White Rabbit – Твій острівець стабільності. Ідеологія школи: вивчення англійської – ключ до подолання тривоги, спричиненої невизначеністю. Це не просто мова, це надійна опора, від якої можна відштовхнутись, щоб змінити свій світ. Навчися англійської, долай стрес і дивіться у майбутнє з більшою впевненістю! Викладачі носії мови, а також українські фахівці; Навчатися можна у маленьких групах (6 осіб); Є корпоративне навчання; Комфортні умови для навчання – класи забезпечені всім необхідним для ефективної роботи; Регулярно проводиться набір групи всіх рівнів від Beginner до Advanced. Методика школи White Rabbit В основі навчальної програми адаптовано методику Оксфордського університету: Щось нове. У викладанні використовуються лише актуальні висловлювання та теми, а також сучасна лексика; Давай поговоримо. Комунікативний підхід до навчання - на курсах усі учні дуже багато спілкуються між собою; 5 O'CLOCK TEA. Студенти знайомляться як з американським, так і з британським варіантами мови; Ти особливий. До кожного учня підбирається індивідуальна програма навчання. Відгуки про школу Білий кролик Професійні викладачі, цікаві уроки та ефективні методи навчання зробили вивчення мови цікавим та продуктивним. Школа дбайливо ставиться до кожного студента, що робить навчання ще більш приємним та результативним. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
British Skylines
0Бали British SkylinesЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів British Skylines Школа British Skylines входить до топ-шкіл України. Безкоштовний пробний урок; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва (м. Хрещатик) та на Позняках; Усі навчальні матеріали надаються у електронному форматі абсолютно безкоштовно; Заняття проходять у Skype; Індивідуальні чи групові заняття; Студенти від 13 років та вище; 5 уроків на тиждень, тривалість уроку – 80 хвилин. Методика школи British Skylines Застосовується унікальний метод навчання, розроблений під науковим керівництвом Аллена Батлера та Стіва Мессю; Розроблено британський курс ”Англійська розмовна + Англійська ділова”; До рівня Pre-intermediate - заняття проходять з українським викладачем англійської мови, починаючи з рівня Pre-intermediate, до навчання підключається носій мови. Викладачі працюють у режимі team-teaching (заняття проводять по черзі два педагоги); Підбір методики навчання індивідуально під кожного учня, з урахуванням рівня англійської. Відгуки про British Skylines “Зе Брітіш Клаб” на постійній основі влаштовує тематичні вечори та майстер-класи, професійні викладачі, цікаві методи та ефективні навчальні матеріали створюють стимулююче середовище. Навчальні класи оснащені найсучаснішим обладнанням. У школі панує атмосфера, що сприяє вивченню мови. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Redford
0Бали RedfordЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Redford Школа Redford – працює за змішаним форматом навчання – два уроки на тиждень проходять у міні-групах від 4 до 9 осіб. А кожне третє заняття – індивідуально з викладачем. Різні формати навчання: офлайн, онлайн, індивідуальні, групові, корпоративне навчання; Навчання у групах по 4-9 осіб; Додаткові безкоштовні індивідуальні заняття; Курс включає 24 групові заняття і триває 3 місяці; Розмовні клуби кожні два тижні. Методика школи Redford Школа англійської мови "Редфорд" пропонує індивідуально розроблену унікальну методику навчання, спрямовану на ефективне та швидке засвоєння знань. Гарантований результат та постійний набір на курси роблять школу затребуваною у Києві. Методика забезпечує повне занурення студента у мовне середовище. Викладачі використовують просту та зрозумілу лексику, а уроки більше нагадують тренінги, аніж традиційні шкільні заняття. Основна увага приділяється розмовній практиці, а на рівні Pre-intermediate навчання ведеться виключно англійською мовою. У Redford уникають нудних граматичних зубріжок і теоретичних пояснень. Спілкування з носіями мови відбувається з Pre-intermediate. Відгуки про Redford Регулярні розмовні клуби, індивідуальні уроки та персональні освітні консультанти роблять процес навчання зручним, ефективним та цікавим для кожного студента. Виберіть школу англійської мови Redford, де навчання стає захоплюючою подорожжю у світ знань та мовної майстерності!
Oxford Klass
0Бали Oxford KlassЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Oxford Klass Оксфорд Клас - курси англійської та міжнародний Кембриджський екзаменаційний центр. Школа пропонує вивчення англійської для дітей, підлітків, дорослих, підготовку до ЗНО, корпоративну англійську, а також пропонує свою базу для складання міжнародних іспитів: загальної англійської, англійської для викладачів та ділової англійської мови. Методика школи Oxford Klass Особливості школи англійської Oxford Klass: Методики навчання, які розробили британські лінгвісти, курси націлені на збалансований розвиток 4-х аспектів англійської Заняття для дітей від 4-х років із сучасними європейськими методиками викладання, індивідуальним підходом до дитини, творчої атмосфери із захоплюючими іграми Авторизований екзаменаційний центр для складання іспиту на знання мови з отримання міжнародного сертифіката Важливим елементом програми курсу є робота з британським культурним середовищем. Мається на увазі спілкування з "носіями" британської культури - артистами, художниками, музикантами та іноземними викладачами. Англійська для дітей: під час проходження курсу дитина зможе отримати підтвердження власних знань шляхом складання іспитів Кембриджу на рівнях Starters, Movers, Flyers. Відгуки про Oxford Klass Курси англійської Oxford Klass допомагають студентам навчитися думати англійською, складати пропозиції та тексти, а також скласти міжнародні іспити. Роками перевірена методика дозволяє навчати дорослих та дітей віком від 4 років, а також проводити курси корпоративної англійської для компаній, які зацікавлені у знаннях співробітників. Величезним бонусом є можливість підготовки до міжнародних іспитів англійської для дітей та дорослих. Якщо потрібно більше інформації, переходьте на сайт школи.
Корпоративна англійська

Для компаній, які ведуть бізнес з іноземними партнерами, важливо, щоб їхні співробітники володіли англійською мовою і розвивали її. Вона часто використовується для:

 • письмового спілкування в листуваннях;
 • оформлення документів;
 • проведення презентацій;
 • поліпшення комунікативних навичок при спілкуванні з клієнтами;
 • пошуку нових партнерів.

Одним з ефективних способів підвищення кваліфікації працівників та їхнього розвитку є колективне вивчення мови в міні-групах. Корпоративна англійська — це чудовий спосіб поліпшити професійні навички співробітників і зміцнити командний дух. На початку процесу навчання відбувається тестування майбутніх учнів для визначення їхнього поточного рівня мови. Це дає змогу адаптувати програму до потреб і можливостей кожного студента. Після цього уточнюються організаційні деталі, включно з розробкою програми, складанням розкладу та вибором викладача. Особливістю корпоративних курсів є можливість проводити заняття прямо на робочому місці у вашому офісі. Програма підбирається з урахуванням специфіки діяльності компанії. Це робить процес навчання максимально ефективним для виконання професійних завдань.

Як швидко вивчити англійську мову для бізнесу з нуля?

Вивчення англійської мови для бізнесу з нуля — це завдання, яке вимагає часу, терпіння і зусиль. Нижче представлені ключові кроки, які допоможуть вам на шляху до досягнення цієї мети:

 1. Чітко визначити, для яких бізнес-цілей вам потрібна іноземна мова.
 2. Знайти курс англійської для бізнесу, орієнтований на початківців.
 3. Переконатися, що програма охоплює теми, які підходить для вашої сфери діяльності.
 4. Доповнити навчання за допомогою онлайн-платформ і додатків для вивчення англійської мови.
 5. Ставити реальні цілі та відстежувати свій прогрес.
 6. Читати бізнес-статті, дивитися новини та відео англійською.
 7. Регулярно тренувати та розвивати комунікативні навички в повсякденному житті.
 8. Практикуватися в написанні документів англійською, таких як електронні листи та звіти.

За правильного підходу до вивчення мови ви зможете освоїти необхідні навички та значно поліпшити свої професійні перспективи. Пам'ятайте, що регулярність, практика і цілеспрямованість — ключ до прогресу у вивченні англійської.

Як навчити співробітників англійської мови легко і швидко?

Для ефективного розвитку співробітників, ідеальним рішенням буде вибрати корпоративні курси англійської мови. Вони розробляються спеціально для колективів і адаптуються під конкретні потреби та цілі компанії. У результаті такого навчання студенти:

 • Збільшать словниковий запас, включно із загальними та спеціалізованими термінами.
 • Освоять бізнес-лексику для її використання в професійній сфері та повсякденному житті.
 • Навчаться вести переговори та підвищать комунікативні навички.
 • Покращать сприйняття мови на слух для розуміння англомовних колег і партнерів.
 • Навчаться граматики та письмового спілкування для ведення ділового листування.

Корпоративні курси англійської — це ефективна інвестиція в співробітників, яка впливає на розвиток самої компанії.

Які переваги корпоративного навчання?

Під час запису на курси, корпоративна англійська школа бере на себе весь процес організації навчального процесу. Від компанії потрібно тільки надати список співробітників. Такий формат навчання має наступні переваги:

 • Програма розробляється з урахуванням бізнес-цілей і потреб команди.
 • Усі навчальні матеріали зосереджені в єдиному особистому кабінеті.
 • Заняття можуть проводитися безпосередньо на робочому місці в офісі або онлайн, що знижує час, витрачений на дорогу.
 • Керівництво має можливість відстежувати прогрес і цілеспрямованість команди.
 • Корпоративні курси демонструють турботу вашої організації про розвиток своїх співробітників.
 • Групові заняття сприяють кращому взаєморозумінню та командній роботі.
 • Після закінчення курсу співробітники отримують сертифікати, що підтверджують їхній рівень знань.
 • Передбачено різні варіанти оплати навчання, що враховують бюджет компанії.

Для того, щоб вибрати найкращі курси англійської для розвитку співробітників у вашій організації, варто скористатися сервісом School Guide. У ньому можна підібрати школу за рейтингом, ціною за навчання, місцем розташування і напрямом занять. Крім того, на сайті доступні відгуки про курси та викладачів від студентів.