Курси англійської для співбесіди в Києві

Готуйтесь до співбесіди з нашими курсами англійської у Києві! Вивчіть ефективне спілкування та впевненість, опануйте ділову англійську з досвідченими викладачами.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
 • Для співбесіди
English Prime
3549Бали English PrimeЗагальний рейтинг з платформ4.5Відгуків 3549
Особливості курсів English Prime Головна мета школи Інгліш Прайм – навчити вас розмовляти англійською. Щоб навіть люди, які ніколи не вивчали англійську мову, оволоділи нею, як другою рідною. Процес проходить природним шляхом, як у дитинстві, без зубріння. Унікальність курсів: Відмінне співвідношення ціни та якості: одне заняття в English Prime обійдеться за вартістю, як чашка гарної кави; Заняття проводяться офлайн у школі чи онлайн (на платформі Zoom); Гарантії: якщо під час навчання учень виконував усі умови, але не освоїв рівень, школа гарантує безкоштовне повторне проходження рівня; Реальний досвід: тисячі студентів, які пройшли курси та успішно застосовують свої знання в роботі, подорожах та повсякденному житті; Визнання: English Prime вже 5 років отримує звання найкращої школи, яка працює за методикою прикладної освіти; Гнучкий графік дозволяє студентам вибирати зручний розклад; Інтенсивне навчання, що імітує мовне середовище: тривалість одного рівня становить лише 7 тижнів, тоді як в інших школах цей процес може зайняти від 3 до 6 місяців. Методика школи English Pri У школи є своя унікальна методика навчання, завдяки якій студенти швидко та ефективно засвоюють знання: Зосередженість розмовною англійською: 80% уроку - практика спілкування з одногрупниками та носіями мови, і лише 20% уроку - теоретичний матеріал. За допомогою цього методу студент швидко набуде навичок вільного спілкування англійською за короткий термін; Матеріал представлений простою та зрозумілою мовою, без використання складної термінології. Інформація надається поступово: новий матеріал завжди базується на попередньому. Мета – не заплутати студентів, а поступово все пояснити. Відгуки про English Prime Навчання проходить у виключно приємній та надихаючій англомовній атмосфері, де працюють досвідчені викладачі, які мають розуміння потреб студентів та створюють умови, що сприяють подоланню мовних бар'єрів та розвитку навичок спілкування. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
White Rabbit
0Бали White RabbitЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів White Rabbit Школа White Rabbit – Твій острівець стабільності. Ідеологія школи: вивчення англійської – ключ до подолання тривоги, спричиненої невизначеністю. Це не просто мова, це надійна опора, від якої можна відштовхнутись, щоб змінити свій світ. Навчися англійської, долай стрес і дивіться у майбутнє з більшою впевненістю! Викладачі носії мови, а також українські фахівці; Навчатися можна у маленьких групах (6 осіб); Є корпоративне навчання; Комфортні умови для навчання – класи забезпечені всім необхідним для ефективної роботи; Регулярно проводиться набір групи всіх рівнів від Beginner до Advanced. Методика школи White Rabbit В основі навчальної програми адаптовано методику Оксфордського університету: Щось нове. У викладанні використовуються лише актуальні висловлювання та теми, а також сучасна лексика; Давай поговоримо. Комунікативний підхід до навчання - на курсах усі учні дуже багато спілкуються між собою; 5 O'CLOCK TEA. Студенти знайомляться як з американським, так і з британським варіантами мови; Ти особливий. До кожного учня підбирається індивідуальна програма навчання. Відгуки про школу Білий кролик Професійні викладачі, цікаві уроки та ефективні методи навчання зробили вивчення мови цікавим та продуктивним. Школа дбайливо ставиться до кожного студента, що робить навчання ще більш приємним та результативним. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Для співбесіди

У житті кожного з нас настає момент, коли ми починаємо шукати нові можливості, прагнучи знайти роботу мрії. Дуже часто, щоб відкрити ці двері, потрібно володіти англійською. Однак багатьом не дає спокою питання: «Як успішно пройти співбесіду?». У вирішенні цієї дилеми допомагають мовні курси. Підготовка до співбесіди англійською спрямована на успішність майбутнього інтерв'ю. Одна справа - знати мову, інша - впевнено спілкуватися нею в стресовій ситуації, відповідаючи на каверзні запитання роботодавця. На таких курсах можна навчитися:

 • будувати речення;
 • використовувати професійну лексику;
 • відпрацювати типові запитання, які ставлять на співбесідах;
 • розвинути впевненість у собі.

Особливість навчання полягає в практиці. Рольові ігри та симуляції співбесід, допоможуть звикнути до формату справжнього інтерв'ю. Така підготовка стане секретною зброєю, адже тепер ви знаєте, що на вас чекатиме. Використовуючи англійську мову впевнено, можна підвищити свої шанси на отримання бажаної посади.

Крім пошуку роботи, співбесіди зустрічаються в консульствах під час отримання візи або під час вступу до іноземного університету. Хороша підготовка знизить стрес, допоможе зрозуміти структуру інтерв'ю і типи запитань, які вам можуть поставити. Навчання ділової англійської розвиває навички комунікації та здатність грамотно викладати свої думки.

Як вибрати курс англійської для підготовки до співбесіди

Під час підготовки до співбесіди можуть знадобитися онлайн-курси. Вони дають змогу:

 • вивчити професійну лексику;
 • підготувати формулювання відповідей на типові запитання на співбесіді;
 • опрацювати можливі розмовні ситуації;
 • подолати мовний бар'єр у спілкуванні;
 • набратися лексики для опису досвіду і навичок.

Щоб вибрати відповідний курс, потрібно знати, на що звернути увагу. На сайті School Guide доступні фільтри для пошуку підходящої категорії навчання і його місця розташування. Відвідувачі можуть подивитися ціни занять і детальну інформацію про програму. Для правильного вибору мовної школи онлайн або офлайн, потрібно:

 1. Визначити свій рівень англійської (A1, A2, B1, B2, С1, C2). Для цього викладач проводить оцінювання мовних навичок.
 2. Усвідомлювати мету відвідування курсів. Це може бути впевненість під час співбесіди, вивчення лексики для опису досвіду та навичок, підготовка до відповідей на складні запитання.
 3. Зрозуміти чи підходить методика навчання. Варто вивчити, які матеріали використовуються під час занять (відеоуроки, практичні завдання та інші). Від професіоналізму викладача залежить успішність спілкування на майбутньому інтерв'ю.
 4. Додатково варто вивчити відгуки студентів, які вже відвідували курси для підготовки до співбесіди. На School Guide можна знайти коментарі до кожної школи та її рейтинг.
 5. Переглянути графік занять. Обирайте варіант, який підходить для вас за часом.

Тепер потрібно обрати вид навчання. Це можуть бути відеоуроки, групові та індивідуальні курси. Розглянемо докладніше:

 • Уроки в групах вчать навичок спілкування завдяки взаємодії з іншими студентами. Результатом занять буде підготовка до інтерв'ю та впевненість у собі. Вона досягається завдяки соціальній взаємодії з іншими учнями.
 • Індивідуальні заняття більш ефективні. Викладач підлаштовує програму під учня. Він розбере з вами кожен аспект майбутнього інтерв'ю і навчить правильної поведінки в стресовій ситуації на співбесіді.
 • Відеоуроки більш зручні для навчання. Можна самостійно вибирати час занять і перегляду мультимедійних матеріалів. Однак вони не дуже ефективні для опрацювання переговорних навичок у переговорах. Без підтримки професійного викладача, навряд чи вийде підготуватися до інтерв'ю якісно.

Тепер ви знаєте як правильно вибрати курси перед співбесідою і на що звернути увагу. Сервіс School Guide допоможе знайти школу англійської з відповідними критеріями.