Курси інтенсивної англійської в Києві

Занурьтесь в англійську з інтенсивами в Києві! Швидко покращуйте мовні навички з індивідуальними та груповими заняттями, ефективними методиками та підтримкою викладачів.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
 • Інтенсивні курси
English Prime
3549Бали English PrimeЗагальний рейтинг з платформ4.5Відгуків 3549
Особливості курсів English Prime Головна мета школи Інгліш Прайм – навчити вас розмовляти англійською. Щоб навіть люди, які ніколи не вивчали англійську мову, оволоділи нею, як другою рідною. Процес проходить природним шляхом, як у дитинстві, без зубріння. Унікальність курсів: Відмінне співвідношення ціни та якості: одне заняття в English Prime обійдеться за вартістю, як чашка гарної кави; Заняття проводяться офлайн у школі чи онлайн (на платформі Zoom); Гарантії: якщо під час навчання учень виконував усі умови, але не освоїв рівень, школа гарантує безкоштовне повторне проходження рівня; Реальний досвід: тисячі студентів, які пройшли курси та успішно застосовують свої знання в роботі, подорожах та повсякденному житті; Визнання: English Prime вже 5 років отримує звання найкращої школи, яка працює за методикою прикладної освіти; Гнучкий графік дозволяє студентам вибирати зручний розклад; Інтенсивне навчання, що імітує мовне середовище: тривалість одного рівня становить лише 7 тижнів, тоді як в інших школах цей процес може зайняти від 3 до 6 місяців. Методика школи English Pri У школи є своя унікальна методика навчання, завдяки якій студенти швидко та ефективно засвоюють знання: Зосередженість розмовною англійською: 80% уроку - практика спілкування з одногрупниками та носіями мови, і лише 20% уроку - теоретичний матеріал. За допомогою цього методу студент швидко набуде навичок вільного спілкування англійською за короткий термін; Матеріал представлений простою та зрозумілою мовою, без використання складної термінології. Інформація надається поступово: новий матеріал завжди базується на попередньому. Мета – не заплутати студентів, а поступово все пояснити. Відгуки про English Prime Навчання проходить у виключно приємній та надихаючій англомовній атмосфері, де працюють досвідчені викладачі, які мають розуміння потреб студентів та створюють умови, що сприяють подоланню мовних бар'єрів та розвитку навичок спілкування. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Englishdom
0Бали EnglishdomЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Englishdom Онлайн-школа англійської ІнглішДом проводить заняття з використанням комунікативної методики Оксфорда та Кембриджа: Заняття англійської проводяться з використанням інтерактивної онлайн-платформи ED Class (по відеозв'язку з персональним викладачем); Платформа відстежує ваш прогрес та показує, що потрібно підтягнути; Компетентні та досвідчені викладачі, які мають здатність ясно та захоплююче вести заняття з англійської мови; Програма навчання створюється індивідуально з огляду на ваші навчальні цілі. Інтенсивність занять – 2-3 рази на тиждень, тривалість – 50 хв; Безкоштовне перенесення занять на зручний для вас час; Можливість безкоштовно замінити свого викладача будь-якої миті. Методика школи Englishdom Навчання проходить лише онлайн. У школі використовується комунікативна методика викладання – розвиток навичок спілкування з першого заняття: Вивчення граматики та словникового запасу здійснюється через конкретні приклади та практикується у розмові з викладачем; Всі матеріали для вивчення мови підбираються індивідуально, залежно від ваших цілей; Граматика та словниковий запас, вивчаються використовуючи конкретні практичні приклади та закріплюються через спілкування з викладачем; Після кожного уроку вам потрібно виконати домашнє завдання; Можна займатися як з локальними викладачами, так і носіями мови. Відгуки про Englishdom Кожному студенту приділяється достатньо уваги для досягнення найкращих результатів. Викладачі підлаштовують заняття під цілі та інтереси учнів. Школа гарантує результат, за відповідального ставлення студентів до навчання. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Speak Well
0Бали Speak WellЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Well Назва школи говорить сама за себе та акцентує увагу на основній місії – навчити вас розмовляти англійською мовою! Використовується 8-рівнева програма, що відповідає стандартам CEFR; Навчатися можна у маленьких групах (6-8 осіб) або на індивідуальних заняттях; Заняття офлайн у школі чи онлайн (проводяться на платформі Pearson); Комфортні умови навчання – навчальні аудиторії обладнані всім необхідним для роботи з аудіо-, відео- та візуальними матеріалами; Доступні ціни та опція щомісячної оплати; Постійні знижки та програма лояльності, яка допоможе заощадити до 15% вартості навчання. Методика школи Speak Well Школа “Спік Велл” дотримується комунікативної методики - головне завдання якої допомогти вам опанувати розмовну англійську. Комунікативна методика підходить тим, хто роками намагається вивчити англійську, але постійно зазнає поразки. Основний принцип комунікативного методу у тому, що учень відразу починає спілкуватися англійською з початку навчання, на заняттях заборонено використання рідної мови учня. Школа підтримує повне занурення в англійську мову та пропонує безкоштовні додаткові напрямки: участь у розмовних клубах із носіями (Speaking Clubs); кіноклубах (Cinema Clubs); граматичних клубах (Grammar Clubs); ігрових клубах з настільними іграми (Game Clubs). Відгуки про Speak Well Підхід до навчання унікальний: це не просто передача знань із книг, а творчий та методичний процес, індивідуально налаштований під кожного учня. Під час навчання створюється приємна атмосфера, а досвідчені викладачі допомагають студентам досягати своєї мети. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Grade Education Centre
0Бали Grade Education CentreЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Grade Education Centre Grade Education Centre - це найбільший центр міжнародних іспитів з англійської мови, він є єдиним платиновим центром Cambridge Assessment English в Україні та має ліцензію UA 007. З 2008 року - центр став офіційним партнером з Кембриджським університетом і суворо дотримується міжнародних стандартів у галузі навчання та проведення іспитів. За розробку навчальних програм відповідає академічний відділ, який забезпечує суворий моніторинг якості навчання. Методика школи Grade Education Centre Навчання в процесі спілкування: використовується комунікативна методика - усі уроки проводяться виключно англійською мовою, навіть для початкових рівнів та дитячих курсів. Таким чином мовні страхи зникають і студенти вчаться говорити та сприймати мову на слух; Граматика в контексті: не треба зубрити правила, а треба розуміти, як і навіщо використовувати граматичні конструкції; Різноманітна практика: у програмі передбачені різноманітні методи навчання - робота індивідуально, у парах чи групі. Студенти використовують не лише підручники, а й онлайн-ресурси; Відстеження прогресу: тестування проводиться після кожного модуля, для того, щоб розуміти, як студенти просуваються у вивченні мови. Навчання офлайн та онлайн (на платформі Zoom), для всіх напрямів та рівнів англійської. Відгуки про Grade Education Centre Викладачі Грейд Едюкейшн Центру - включаючи носіїв мови та українських фахівців, мають міжнародні сертифікати та великий досвід навчання мов. Також центр проводить курси з підвищення кваліфікації для вчителів. У навчальному процесі використовується комунікативна методика та контролюється процес засвоєння знань. Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
Project 12
0Бали Project 12Загальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Project 12 Project 12 – найкращі дистанційні курси англійської. Вчись без зайвого стресу і перенось заняття хоч за 5 хвилин до початку. Переваги школи: Задоволені студенти: Тисячі студентів залишаються задоволеними навчанням, досягаючи своїх мовних цілей; Ефективні методики: Навчання ґрунтується на ефективних методиках, що відповідають міжнародній системі CEFR; Онлайн платформа 12 Track: доступ до платформи забезпечується через особистий кабінет, мобільний додаток; Технологія «Перевернутий клас»: (2 заняття у групі з викладачем у ZOOM + 2 самостійно на онлайн платформі); Гнучкий графік: Вчитися можна в будь-який зручний час, можна змінити розклад при необхідності в особистому кабінеті. Кількість переносів необмежена. Сертифіковані викладачі: Навчають висококваліфіковані викладачі, які мають сертифікати та пройшли суворий відбір; Перше заняття: Перш ніж прийняти рішення, ви можете безкоштовно протестувати методики викладання на першому занятті; Різноманітні програми: Школа пропонує різні програми та онлайн ресурси, щоб зробити ваше навчання максимально продуктивним. Методика школи "Проджект 12" Комунікативний підхід: Методика навчання будується на комунікативному підході, наголошуючи на розмовній практиці. Навчання проводиться лише англійською мовою; Індивідуальний підхід: Кожен студент отримує уважне ставлення та підтримку, а також можливість брати участь у розмовних клубах; Інтенсивність на вибір: Студент може вибрати інтенсивність навчання в залежності від своїх цілей, будь то підвищення рівня або підготовка до іспитів. Відгуки про Project 12 Перевага дистанційних курсів у Project 12 полягає у гнучкому графіку та можливості навчатися в будь-якому місці, де є інтернет. Матеріали, надані школою, структуровані та легко сприймаються. Особливий плюс – можливість пройти різноманітні розмовні клуби та додаткові спецкурси, що доповнить досвід навчання.
Green Forest
1Бали Green ForestЗагальний рейтинг з платформ5Відгуків 1
Особливості курсів Грін Форест Green Forest – одна із найбільших шкіл англійської в Україні. Слоган – велика школа, великі можливості: Має 14 філій у 5 містах України (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса); Навчання понад 20 000 студентів щорічно; Можливе онлайн навчання; Освіта на передовій гібридній онлайн-платформі; Щомісяця виробляється набір у групи всіх рівнів; Кожен семестр школа надає безкоштовні розмовні клуби з носіями мови, а також 650 авторських, граматичних та лексичних спецкурсів. Методика школи Green Forest Гібридний підхід у навчанні англійської мови; Використовується комунікативна методика, яка ґрунтується на 9 сучасних методах викладання англійської мови (Suggestopedia, CA, TBL, Dogme, TTT, ESA, GTM, GDA, ALA); Школа має свою програму "My Green Forest". У кожного студента є особистий кабінет, з доступом до домашніх завдань, онлайн-тестуванням для визначення рівня, зміною графіка, відстеженням успішності, тестів, новин, онлайн-версією підручників та записами на курси та додаткові заняття. Відгуки про Green Forest Грін Форест вважається однією з найкращих шкіл англійської мови в Україні, оскільки на постійній основі досягає найвищих показників випуску студентів найвищих рівнів.
Talk it easy School
0Бали Talk it easy SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Talk it easy School Комбінація інтерактивної онлайн платформи та досвідчених викладачів є гарантією вашого успіху при вивченні англійської мови зі школою Talk it easy School: Онлайн-платформа з інтерактивним підручником – найкращий спосіб оволодіти англійською на відстані; 9-річний досвід у викладанні англійської мови; Досвід викладання англійської мови дітям від 7 років, підліткам та дорослим, з урахуванням особливостей навчання та індивідуальних програм для кожної вікової групи; Індивідуальні уроки чи навчання у міні групах; Використання сучасних та ефективних методів навчання англійської; Уроки цікаві, різноманітні та захоплюючі. Методика школи Talk it easy School В основі викладання “Талк іт ізі Скул” лежить комунікативна методика навчання англійської мови. Вона акцентує увагу на розвитку навичок спілкування з першого уроку, ставить взаємодію та розмову в центр навчання, сприяючи розумінню та використанню мови в реальних ситуаціях. Замість акценту на граматиці та теорії, цей метод сприяє участі студентів в активних розмовах, обміні думками та вирішенні реальних комунікативних завдань. Це дозволяє студентам швидше освоїти мову та використовувати її у повсякденних ситуаціях. Відгуки про Talk it easy School Школа ставить акцент на розмовній практиці, що робить процес навчання цікавим та наочним. Інтерактивні заняття та практичні вправи допомагають легко засвоювати новий матеріал. Навчання онлайн справді зручне, особливо для тих, хто веде активний спосіб життя. Більше інформації про школу є на офіційному сайті.
British Skylines
0Бали British SkylinesЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів British Skylines Школа British Skylines входить до топ-шкіл України. Безкоштовний пробний урок; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва (м. Хрещатик) та на Позняках; Усі навчальні матеріали надаються у електронному форматі абсолютно безкоштовно; Заняття проходять у Skype; Індивідуальні чи групові заняття; Студенти від 13 років та вище; 5 уроків на тиждень, тривалість уроку – 80 хвилин. Методика школи British Skylines Застосовується унікальний метод навчання, розроблений під науковим керівництвом Аллена Батлера та Стіва Мессю; Розроблено британський курс ”Англійська розмовна + Англійська ділова”; До рівня Pre-intermediate - заняття проходять з українським викладачем англійської мови, починаючи з рівня Pre-intermediate, до навчання підключається носій мови. Викладачі працюють у режимі team-teaching (заняття проводять по черзі два педагоги); Підбір методики навчання індивідуально під кожного учня, з урахуванням рівня англійської. Відгуки про British Skylines “Зе Брітіш Клаб” на постійній основі влаштовує тематичні вечори та майстер-класи, професійні викладачі, цікаві методи та ефективні навчальні матеріали створюють стимулююче середовище. Навчальні класи оснащені найсучаснішим обладнанням. У школі панує атмосфера, що сприяє вивченню мови. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
BUKI School
0Бали BUKI SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів BUKI School BUKI School (Easy School) - це глобальний сервіс для пошуку репетиторів, що діє з 2014 року та охоплює 7 країн світу. Ви можете знайти репетитора з кількох напрямків: англійська, українська, німецька, польська мови та математика. Навчання для дорослих та дітей; Заняття проходять за допомогою унікальної онлайн-платформи BUKI School для ефективного вивчення матеріалу; Індивідуальні уроки; До кожного студента застосовується індивідуальний підхід викладача; Безкоштовне пробне заняття; Можливість вибору комфортного графіка занять (вранці, вдень чи ввечері), у будній день чи у вихідні. Методика школи BUKI School "Букі Скул" об'єднує тисячі досвідчених викладачів англійської мови зі студентами, надаючи широкий вибір фахівців. Зручний пошук дозволяє легко знайти репетитора, який відповідає всім вимогам студента, будь то рівень мови, спеціалізація або розклад. Що робить BUKI School особливим? Репетитори не тільки майстра мови, але й наставники, які готові підлаштуватися під ваші унікальні потреби. Адже навчання англійської має бути цікавим та надихаючим досвідом. Відгуки про BUKI School З BUKI School ви отримуєте не тільки уроки, але й можливість гнучкого навчання відповідно до вашого графіку та у зручному для вас середовищі. Репетитори готові допомогти подолати мовні бар'єри, розширити словниковий запас та досягти лінгвістичного успіху. Почніть свій мовний шлях з BUKI School – де кожен урок стає кроком до володіння англійською мовою.
Manhattan School
0Бали Manhattan SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Manhattan School Manhattan School дарує ключі до світу ресурсів та можливостей в англійській мові. Групи до 4-х студентів; Online або offline заняття; Безкоштовні розмовні клуби; Можливість обрати зручний графік занять; Різноманітні освітні програми, призначені для різних рівнів складності, інтенсивності та спеціалізації. Методика школи Manhattan School У “Манхеттен скул” спеціально розроблені уроки та ігри, які зосереджуються на розвитку усного та писемного мовлення, а також на слуховому сприйнятті мови. Методика викладання створена з метою зробити вивчення мови динамічним, ефективним та надихаючим. У школі є курси для дорослих і для дітей, школярів та підлітків. Якщо потрібен спеціальний курс – для бухгалтерів, медиків, юристів чи IT фахівців, тоді вам точно до Manhattan School. Школа також готує до іспитів IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE, ЗНО. Відгуки про Manhattan School Вчитися в Manhattan School - це не просто процес, це подорож, яка перетворює вивчення англійської на захоплюючу пригоду, де кожен крок наближає вас до мовної компетентності та культурного збагачення. Підніміть ваші мовні навички на новий рівень! Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
Інтенсивні курси

Інтенсивні онлайн-курси англійської - це шанс швидко підтягнути мову. Буває, вчишся самостійно за уроками в інтернеті або відео на YouTube, а результати не дуже позитивні. Слова плутаються і не складаються в правильні речення. У такому випадку може допомогти інтенсив. Такий вид навчання помітно скорочує час, який необхідний для поліпшення мовних навичок. Секрет криється у швидкості освоєння програми. Заняття проходять 4-5 разів на тиждень і тривають від півтори до чотирьох годин. Вони можуть бути груповими або індивідуальними, все залежить від обраної школи та виду навчання.

Для вільного володіння розмовною англійською необхідно близько 6-8 місяців. На заняттях студенти отримують усе необхідне: підручники, які можна завантажити безкоштовно та доступ до онлайн-бібліотеки. Учитель також роздає корисні матеріали, щоб уроки були ефективними. Відстеження прогресу відбувається за допомогою регулярних перевірок. Вони допомагають зрозуміти, чи встигають учні засвоїти нові знання. Після того як студент закінчує курс, йому вручають сертифікат. Це офіційне підтвердження вашого рівня англійської згідно з європейською системою оцінювання.

До переваг прискореного курсу англійської мови можна віднести:

 • Програма фокусується на практиці розмовних навичок з викладачем і групою.
 • Ви вивчите та закріпите граматичні знання правил, що дасть змогу почуватися вільно та впевнено.
 • Щодня викладачі дають нові слова та вирази. Їх потрібно вивчити до наступного уроку. Розширений словниковий запас можна відразу ж застосовувати під час розмови.
 • Багато людей записуються на інтенсив перед складанням іспитів або співбесідою при влаштуванні на нову роботу. Прискорений курс дає змогу швидко підготуватися до будь-яких перевірок або інтерв'ю.

Перед початком навчання потрібно пройти співбесіду. На ній викладач визначає ваш рівень англійської. Це дає змогу підібрати відповідну програму для кожного учня.

Що краще - індивідуальні заняття чи групові?

Проходити інтенсивний курс англійської мови можна в групі або індивідуально. У кожного формату є свої особливості, плюси та мінуси. У першому варіанті студенти підвищують свої знання в одному класі та комунікують між собою. Таке спілкування позитивно впливає на розмовну англійську. Займатися в групі дешевше ніж удвох з викладачем. Підтримка однодумців теж важлива. Приємно досягати результатів, коли поруч є ті, хто зможе похвалити. Однак такі курси мають свої недоліки. Вчителю важко приділяти однаковий час кожному. Хтось засвоює матеріал швидше, комусь він дається складніше. Деякі учні почуваються ніяково виступаючи перед іншими людьми. Це скорочує їхні шанси на грамотну практику розмовної англійської.

Індивідуальні заняття більш унікальні в плані підходу до навчання. Викладач може адаптувати програму під студента і його графік. При цьому він врахує ваші потреби та швидкість навчання. Це дає змогу створити комфортну атмосферу для занять. Проте такий формат більш дорогий.

Прискорені курси англійської мови, у групі або індивідуально, ефективні для учнів з рівнем знань А2 і вище. Обираючи навчання, зверніть увагу на те, які навички отримаєте після його закінчення.

СтандартРівеньРезультати
A1, A2ПочатківецьБудете розуміти стандартні фрази та вирази під час простого спілкування. Зможете говорити на легкі теми.
B1СереднійНавчитеся читати тексти та статті на знайомі теми, складати коротку розповідь і пояснювати свої цілі та бажання.
B2Вище середньогоЦей рівень дає змогу впевнено спілкуватися на актуальні теми та писати детальні тексти, викладаючи свою точку зору.
C1ПросунутийДізнаєтеся про всі особливості мови та зможете використовувати її в професійних сферах.
C2Володіння на рівні носія мовиПовне розуміння текстів і мови. Вільне спілкування з деталями з носіями. Навчитеся збирати інформацію з різних джерел і поєднувати її в структурованій формі.

Перед початком прискореного курсу англійської мови студенти проходять аудіювання. Воно необхідне для того, щоб зрозуміти їхній поточний рівень знань. Потім починається навчання. Обрана програма відповідатиме міжнародній стандартизації CEFR.

За скільки часу я зможу говорити англійською?

Швидкість, з якою можна навчитися говорити англійською, залежить від багатьох факторів. На неї впливає поточний рівень володіння мовою та здатність до навчання. Спробуємо порахувати разом, скільки знадобиться часу, щоб вільно спілкуватися англійською. Статистика говорить про те, що на освоєння одного з 6 рівнів потрібно (150-200 годин). Якщо англійський інтенсив проходить 5 разів на тиждень і кожен урок триває 3 години, знадобиться щонайменше 10 тижнів (2,5 місяця). Саме стільки в середньому займає вивчення одного рівня. Для тих хто хоче дійти до C2 і спілкуватися як носій мови, термін складе від 12 до 15 місяців інтенсивних занять. Однак багатьом достатньо вільного володіння англійською (B2-C1). Такі навички можна набути, витративши від 6 до 8 місяців. Погодьтеся, це не так вже й багато.

Тим хто хоче поліпшити свої знання, радимо додатково навчатися вдома. Для цього можна:

 1. Читати книги, журнали та статті в інтернеті іноземною мовою. Це дасть змогу розширити словниковий запас і краще зрозуміти граматику.
 2. Дивитися кіно та серіали в оригіналі. Знайдіть улюблений фільм на закордонному сайті та увімкніть субтитри під час перегляду. У такий спосіб вийде запам'ятовувати слова та вирази на слух.
 3. Спробуйте говорити англійською якомога частіше. У соціальних мережах Instagram і Facebook можна завести нове знайомство з людьми з англомовних країн. Регулярна комунікація в усній формі з носієм поліпшить вашу вимову і дозволить подолати мовний бар'єр.
 4. Завантажте спеціалізований додаток з App Store або Google Play. На цих майданчиках безліч програм для вивчення мови, які пропонують інтерактивні вправи.

Ще однією порадою буде знайомство з культурою та традиціями країни, в якій говорять англійською. Це може бути Англія чи Америка. Цей спосіб підіймає мотивацію вчитися далі та допомагає поповнити словниковий запас.

Як часто потрібно займатися англійською?

Якщо ви ставите питання, наскільки часто потрібно займатися англійською, важливо знати одне: все залежить від цілей, бажань і вільного графіка. Інше питання - як ефективно вивчати мову, для швидкого результату. У цьому можуть допомогти кілька рекомендацій:

 • Важлива щоденна практика. Саме вона дає змогу досягти результатів швидше. Спробуйте вдома протягом дня витратити 15-30 хвилин на повтор програми або вивченої раніше інформації.
 • Змінюйте дії протягом навчання. Сьогодні пишіть і читайте, а завтра говоріть і дивіться фільми англійською. Такий підхід важливий, тому що він об'єднує всі аспекти мовних навичок.
 • Запишіться на інтенсивні курси, якщо ваша мета - швидко поліпшити володіння англійською. Заняття 4-5 разів на тиждень дуже ефективні.
 • Побудуйте оптимальний графік для вивчення мови. Виберіть час, коли вам найзручніше проходити навчання. Головне це регулярність.

Ну й останньою порадою буде постановка реалістичних цілей. Не варто чекати, що вийде вивчити англійську за 2 тижні. Хороший рівень мови це праця і зусилля.

На сайті School Guide можна підібрати відповідний інтенсив-курс. Скористайтеся фільтром і перегляньте доступні варіанти. Ресурс допомагає знайти школу в необхідному районі Києва або поруч зі станцією метро. Перегляньте ціни, подробиці навчання, а також відгуки та рейтинг обраних курсів.