Курси англійської для мандрівників в Києві

Вивчайте англійську для подорожей у Києві! Опануйте потрібну лексику та впевненість для легкого спілкування в дорозі. Зробіть ваші мандри легшими та незабутніми.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
  • Для мандрівників
Englishdom
0Бали EnglishdomЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Englishdom Онлайн-школа англійської ІнглішДом проводить заняття з використанням комунікативної методики Оксфорда та Кембриджа: Заняття англійської проводяться з використанням інтерактивної онлайн-платформи ED Class (по відеозв'язку з персональним викладачем); Платформа відстежує ваш прогрес та показує, що потрібно підтягнути; Компетентні та досвідчені викладачі, які мають здатність ясно та захоплююче вести заняття з англійської мови; Програма навчання створюється індивідуально з огляду на ваші навчальні цілі. Інтенсивність занять – 2-3 рази на тиждень, тривалість – 50 хв; Безкоштовне перенесення занять на зручний для вас час; Можливість безкоштовно замінити свого викладача будь-якої миті. Методика школи Englishdom Навчання проходить лише онлайн. У школі використовується комунікативна методика викладання – розвиток навичок спілкування з першого заняття: Вивчення граматики та словникового запасу здійснюється через конкретні приклади та практикується у розмові з викладачем; Всі матеріали для вивчення мови підбираються індивідуально, залежно від ваших цілей; Граматика та словниковий запас, вивчаються використовуючи конкретні практичні приклади та закріплюються через спілкування з викладачем; Після кожного уроку вам потрібно виконати домашнє завдання; Можна займатися як з локальними викладачами, так і носіями мови. Відгуки про Englishdom Кожному студенту приділяється достатньо уваги для досягнення найкращих результатів. Викладачі підлаштовують заняття під цілі та інтереси учнів. Школа гарантує результат, за відповідального ставлення студентів до навчання. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
White Rabbit
0Бали White RabbitЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів White Rabbit Школа White Rabbit – Твій острівець стабільності. Ідеологія школи: вивчення англійської – ключ до подолання тривоги, спричиненої невизначеністю. Це не просто мова, це надійна опора, від якої можна відштовхнутись, щоб змінити свій світ. Навчися англійської, долай стрес і дивіться у майбутнє з більшою впевненістю! Викладачі носії мови, а також українські фахівці; Навчатися можна у маленьких групах (6 осіб); Є корпоративне навчання; Комфортні умови для навчання – класи забезпечені всім необхідним для ефективної роботи; Регулярно проводиться набір групи всіх рівнів від Beginner до Advanced. Методика школи White Rabbit В основі навчальної програми адаптовано методику Оксфордського університету: Щось нове. У викладанні використовуються лише актуальні висловлювання та теми, а також сучасна лексика; Давай поговоримо. Комунікативний підхід до навчання - на курсах усі учні дуже багато спілкуються між собою; 5 O'CLOCK TEA. Студенти знайомляться як з американським, так і з британським варіантами мови; Ти особливий. До кожного учня підбирається індивідуальна програма навчання. Відгуки про школу Білий кролик Професійні викладачі, цікаві уроки та ефективні методи навчання зробили вивчення мови цікавим та продуктивним. Школа дбайливо ставиться до кожного студента, що робить навчання ще більш приємним та результативним. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
British Skylines
0Бали British SkylinesЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів British Skylines Школа British Skylines входить до топ-шкіл України. Безкоштовний пробний урок; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва (м. Хрещатик) та на Позняках; Усі навчальні матеріали надаються у електронному форматі абсолютно безкоштовно; Заняття проходять у Skype; Індивідуальні чи групові заняття; Студенти від 13 років та вище; 5 уроків на тиждень, тривалість уроку – 80 хвилин. Методика школи British Skylines Застосовується унікальний метод навчання, розроблений під науковим керівництвом Аллена Батлера та Стіва Мессю; Розроблено британський курс ”Англійська розмовна + Англійська ділова”; До рівня Pre-intermediate - заняття проходять з українським викладачем англійської мови, починаючи з рівня Pre-intermediate, до навчання підключається носій мови. Викладачі працюють у режимі team-teaching (заняття проводять по черзі два педагоги); Підбір методики навчання індивідуально під кожного учня, з урахуванням рівня англійської. Відгуки про British Skylines “Зе Брітіш Клаб” на постійній основі влаштовує тематичні вечори та майстер-класи, професійні викладачі, цікаві методи та ефективні навчальні матеріали створюють стимулююче середовище. Навчальні класи оснащені найсучаснішим обладнанням. У школі панує атмосфера, що сприяє вивченню мови. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
JustSchool
0Бали JustSchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів JustSchool JustSchool – онлайн школа англійської мови для дорослих та дітей від 5 років. Використання передових методик навчання; Групові та індивідуальні заняття; Навчання відбувається на інтерактивній платформі; Є мобільний додаток; Спілкування з викладачами у реальному часі через відеочат. Методика школи JustSchool Викладачі проводять заняття з використанням комунікативної методики та ігрових методів. Протягом 70% часу уроку студенти взаємодіють англійською мовою. Основні принципи комунікативної методики включають: Активна участь: Студенти беруть участь у різних комунікативних завданнях, через спілкування та взаємодію; Практична спрямованість: Основний наголос робиться на використанні мови в реальних ситуаціях, наслідуючи реальні обставини спілкування; Розвиток всіх навичок: Крім говоріння, акцент робиться на розвитку навичок розуміння усного та писемного мовлення; Ситуативне навчання: Навчання ведеться в контексті різних ситуацій та завдань, щоб студенти могли застосовувати отримані знання на практиці. Відгуки про JustSchool Джаст Скул наголошує на практичному застосуванні мови, що дозволяє студентам легше справлятися з реальними ситуаціями на англійській. Школа також надає зручні інструменти для самостійного вивчення, що додає гнучкості у навчальний процес. Більше інформації про школу є на офіційному сайті.
AntiSchool Online
0Бали AntiSchool OnlineЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів AntiSchool Online Антишкола Онлайн - унікальна платформа, де студент вибирає як вивчати мову, і де ви ніколи не зустрінете заїжджених сюжетів, діалогів чи відео. У школі навчають англійську дорослі та діти, доступні індивідуальні, групові програми та уроки з носіями мови. Усі матеріали школи зібрані на інтерактивній платформі, а інтенсивні експрес-курси дають можливість швидко здобути нову посаду, підвищити зарплату або отримати роботу в міжнародній компанії завдяки навичкам володіння англійською мовою. Методика школи AntiSchool Online Що відрізняє AntiSchool від конкурентів: Онлайн платформа для повного занурення в англійську: більше жодних друкованих видань та сторонніх додатків для зв'язку, все необхідне в одному місці Літні інтенсивні для дітей: вашій дитині потрібно підтягнути англійську за літо, або планується переїзд всією сім'єю, тоді цей курс для вас. На уроках вчителя та учні практикують розмовний англійський та емоційний інтелект, обговорюють теми та приклади, цікаві дитині Спеціалізовані курси для юристів, працівників готельного та ресторанного бізнесу, сфери інформаційних технологій, пілотів та стюардів Прискорені курси для дорослих-початківців, який потрібен швидкий і ефективний результат Відгуки про AntiSchool Online Після курсів, можна сказати, що АнтиШкола змінює ставлення англійської мови і, безсумнівно, займає заслужене місце у серці студентів. Формат навчання, який цікавий для студентів, допомагає перестати боятися говорити та дозволяє перестати думати про проблеми з граматикою. Після закінчення курсу студенту доступна розмова з носієм мови. Після уроку native speaker пише відгук про розмову, що допомагає дізнатися свої сильні та слабкі сторони, та опрацювати деякі елементи. Проста і зрозуміла мова, грамотний підхід викладача та приємна атмосфера на уроці – те, що так подобається студентам школи.
Для мандрівників

Як часто в подорожах ви опинялися в ситуації, коли потрібно було запитати дорогу або замовити їжу, але висловити свої думки правильно не вийшло? Незручні паузи та непорозуміння можуть ускладнити відпочинок і зіпсувати враження від нього. У ці моменти розумієш наскільки важливо знати англійську. Чому саме її? Тому що ця мова вважається міжнародною і часто використовується на інформаційних табло, дорожній розмітці, меню та туристичних брошурах. Саме для цього й потрібні курси англійської для мандрівників. На них вивчають мову з акцентом на ситуації, які виникають під час відвідування інших країн.

Навчання ділиться на групове та індивідуальне. Вибір залежить від уподобань і бюджету. Під час запису до мовної школи, вам потрібно буде пройти аудіювання. Це потрібно, щоб визначити рівень англійської та підібрати відповідну програму. Теми занять охоплюють орієнтування в місті, замовлення транспортного засобу, розмови в аеропорту, бронювання готелів, вивчення меню і замовлення їжі, екстрені ситуації та міжкультурне спілкування. Мета навчання - подолати мовний бар'єр і розширити фразовий словник учнів. Ці навички роблять подорожі комфортними. За допомогою інтерактивних вправ студенти вчаться туристичної лексики та практичних діалогів. З їхньою допомогою під час поїздок за кордон можна спілкуватися з місцевими жителями, уникаючи непорозумінь.

Який формат занять англійською мовою обрати під час підготовки до подорожі?

Для тих, хто планує вирушити за кордон і хоче побачити знамениті пам'ятки, потрібно вибрати формат вивчення англійської. На сайті School Guide можна знайти школи, які пропонують:

  • відеоуроки;
  • індивідуальні заняття;
  • групове навчання.

Вибір залежить від наявності вільного часу, бюджету та поточного рівня знань. Кожен із варіантів має свої переваги та недоліки:

  1. Навчатися мові за допомогою відеоуроків досить просто. Необхідно мати смартфон, планшет або комп'ютер, на який можна завантажити матеріали. Займатися можна з перервами, підбираючи зручний час. До мінусів цього підходу варто віднести брак розмовної практики.
  2. Індивідуальне навчання - це найефективніший варіант. Викладач може адаптувати програму під ваші цілі, видати відповідні матеріали і дати кілька корисних порад для мандрівників.
  3. Заняття в групах більш поширені через свою доступність. Студенти можуть обмінюватися досвідом відвідувань різних країн і стати один для одного гідами по визначних пам'ятках. Таке навчання створює ситуації, близькі до реальних. Можна практикувати розмовну англійську, ставити запитання і вчитися на своїх помилках.

Подорож - це можливість побачити нові місця і пізнавати світ. Однак куди б ви не поїхали, скрізь чекатиме культурна адаптація, знайомство з місцевими звичаями, етикетом і нюансами поведінки. Англійська для туристів здатна полегшити цей процес, зробивши його цікавим і насиченим.