Курси англійської мови для IT в Києві

Оволодійте англійською для IT в Києві! Програми створені для IT-фахівців, щоб ви могли зручно спілкуватися та працювати в міжнародних проєктах.

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
 • Для IT-спеціалістів
Yappi Business English School
0Бали Yappi Business English SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Yappi Business English School Yappi Business English School - школа для навчання бізнес англійської мови. Для навчання використовується цифровий підручник, який показує прогрес навчання; Доступ до навчальних матеріалів 24/7, доступні перевірка та повторне виконання завдань; Можливість вибрати спеціалізовану програму за своєю спеціальністю; Є мобільний додаток для вивчення мови; Безкоштовні клуби (спілкування з носіями мови та бізнес тренінги). Методика школи Yappi Business English School Школа "Англійська Для Бізнесу" працює за комунікативною методикою та стандартом student-centered approach (викладач майже не говорить на заняттях англійської, він взаємодіє зі студентами, а студенти між собою) 25% часу говорить викладач, та 75% часу, говорять студенти; Перевернуті класи: метод, у якому ознайомлення з новим матеріалом виконується студентами самостійно вдома замість звичайних домашніх завдань. Потім на заняттях відбувається аналіз вивченого матеріалу та практика між студентами. Система інтервального повторення: передбачає повторення всього матеріалу з певними інтервалами, щоб закріпити у пам'яті студентів назавжди. Гібридний формат навчання: дозволяє студентам навчатися як самостійно з використанням програми, так і у групі з викладачем. Відгуки про Yappi Business English School Професійні викладачі, спеціалізовані у навчанні мови у бізнес-контексті, надають інтенсивні та інтерактивні уроки. Програми навчання розроблені з урахуванням особливостей бізнесу, а заняття фокусуються на розвитку навичок комунікації, переговорів та письмової кореспонденції. Школа надає практичні сценарії, реалістичні ділові ситуації та індивідуальні консультації для забезпечення студентів необхідними інструментами для успішного використання англійської мови в бізнесі. Навчання тут – це не лише інвестиція у знання, а й ключ до розвитку у сфері корпоративного спілкування. Школа "Яппі Бізнес" для тих, хто прагне впевнено володіти бізнес-англійською.
Your Victory
0Бали Your VictoryЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Your Victory Мовні курси “Йор Вікторі” націлені на результат, якщо Ви станете учнем школи, на вас чекає: Парні або індивідуальні заняття як для дітей, так і для дорослих. А також групові заняття для дорослих (до 6 осіб); Навчання проходить онлайн або офлайн в офісі у м. Київ; Заняття проводяться двічі на тиждень, тривалість кожного уроку – 90 хвилин для дорослих та 45 хвилин для дітей; На уроках акцент робиться як на граматиці, так і на вивченні нових слів, набуті знання закріплюються через розмовну практику. Методика школи Your Victory Школа задіює систематичний метод, орієнтований потреби учнів. Акцент ставиться на вивчення нової лексики та граматики, а також їх застосування у розмовній практиці. Важливу роль грає виконання домашніх завдань, що сприяє ефективному освоєнню матеріалу. Програма збагачена аудіо- та відеоматеріалами, розділами з граматики та лексики, іграми та практичними завданнями, що робить уроки продуктивними та цікавими. Відгуки про Your Victory Викладачі у школі є сертифікованими фахівцями та професійними філологами. Усі освітні програми ретельно пристосовуються до знань кожного студента. Робота організована так, щоб навчання відбувалося як в аудиторії, так і вдома, а навички розмовної мови вдосконалювалися в умовах максимально наближених до реальних ситуацій.
EnglishOffice
0Бали EnglishOfficeЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів EnglishOffice Онлайн школа “Інгліш Офіс” спеціалізується на підготовці до міжнародних іспитів та проводить онлайн навчання за міжнародними стандартами CEFR Навчання проходить на Оnline платформі також по Skype або Zoom Є можливість вибору навчання в групах або індивідуально Навчаємо дорослих і дітей з 12 років Методика школи EnglishOffice У своїй методиці школа містить наступні основні принципи: Применяет методику навчання граматики, відому як "Грамматика в таблицах". Це ефективний метод систематизації основних правил і структури англійської граматики; Лексика. Визначення вашого основного типу пам'яті (аудіальний, візуальний або кінестет) має важливе значення для вибору найбільш ефективних методів роботи словами (асоціативних методик, карток, списков, онлайн-тренажерів, регулярних повторень) Speaking. Главная цель - обучение студентов свободному разговорному английскому языку. Крайне важливо виробити привичку - говорити. Студенти починають розмовляти на англійському з першого уроку.Также для студентів проводять «Speaking Clubs» з викладачами і носіями мови. Відгуки про EnglishOffice Використовують сучасні та результативні методи та підходи в навчанні англійської мови. Це не просто отримання знань по книгам, а креативний і методичний підхід до кожного учня. Курси від “Англійський Офіс” забезпечують відмінну вартість і якість навчання, гарантуючи доступні ціни для всіх бажаючих, покращуючи свої мовні навики. Додаткові відомості про школу можна отримати, посетив офіційний сайт.
Empire English School
0Бали Empire English SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Empire English School Empire English School - школа, яка надає корпоративні курси англійської для компаній, має досвід понад 6 років. Більше 70 викладачів носії мови; 9 різнобічних курсів; Усі викладачі школи мають міжнародну сертифікацію (CELTA, TESOL, TEFL); Викладання англійської мови для компаній як національного, так і світового рівня; Досвід викладання в різних галузях, таких як медицина, фінанси, інформаційні технології та ін. Методика школи Empire English School Здійснює тестування та виявлення основних цілей як компанії, так і кожного її співробітника; Проводить пробні заняття, надає рекомендації та організує формування груп; Після вибору курсу навчання адаптує програму під студента; Для зручнішого спілкування створює чати для студентів, де вони можуть спілкуватися; Про кожного студента надається щомісячний звіт про відвідуваність занять та досягнення; Обов'язковий пункт – проміжні тестування для оцінки прогресу студентів; Після закінчення курсу студенти проходять остаточний тест та отримують сертифікат, що підтверджує рівень знань. Відгуки про Емпаєр Інгліш Скул Школа використовує ефективні та інноваційні інструменти навчання. Процес навчання включає живе спілкування. Студенти розмовляють англійською до 80% уроку, спілкуються з носіями мови.
British Skylines
0Бали British SkylinesЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів British Skylines Школа British Skylines входить до топ-шкіл України. Безкоштовний пробний урок; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва (м. Хрещатик) та на Позняках; Усі навчальні матеріали надаються у електронному форматі абсолютно безкоштовно; Заняття проходять у Skype; Індивідуальні чи групові заняття; Студенти від 13 років та вище; 5 уроків на тиждень, тривалість уроку – 80 хвилин. Методика школи British Skylines Застосовується унікальний метод навчання, розроблений під науковим керівництвом Аллена Батлера та Стіва Мессю; Розроблено британський курс ”Англійська розмовна + Англійська ділова”; До рівня Pre-intermediate - заняття проходять з українським викладачем англійської мови, починаючи з рівня Pre-intermediate, до навчання підключається носій мови. Викладачі працюють у режимі team-teaching (заняття проводять по черзі два педагоги); Підбір методики навчання індивідуально під кожного учня, з урахуванням рівня англійської. Відгуки про British Skylines “Зе Брітіш Клаб” на постійній основі влаштовує тематичні вечори та майстер-класи, професійні викладачі, цікаві методи та ефективні навчальні матеріали створюють стимулююче середовище. Навчальні класи оснащені найсучаснішим обладнанням. У школі панує атмосфера, що сприяє вивченню мови. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
JustSchool
0Бали JustSchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів JustSchool JustSchool – онлайн школа англійської мови для дорослих та дітей від 5 років. Використання передових методик навчання; Групові та індивідуальні заняття; Навчання відбувається на інтерактивній платформі; Є мобільний додаток; Спілкування з викладачами у реальному часі через відеочат. Методика школи JustSchool Викладачі проводять заняття з використанням комунікативної методики та ігрових методів. Протягом 70% часу уроку студенти взаємодіють англійською мовою. Основні принципи комунікативної методики включають: Активна участь: Студенти беруть участь у різних комунікативних завданнях, через спілкування та взаємодію; Практична спрямованість: Основний наголос робиться на використанні мови в реальних ситуаціях, наслідуючи реальні обставини спілкування; Розвиток всіх навичок: Крім говоріння, акцент робиться на розвитку навичок розуміння усного та писемного мовлення; Ситуативне навчання: Навчання ведеться в контексті різних ситуацій та завдань, щоб студенти могли застосовувати отримані знання на практиці. Відгуки про JustSchool Джаст Скул наголошує на практичному застосуванні мови, що дозволяє студентам легше справлятися з реальними ситуаціями на англійській. Школа також надає зручні інструменти для самостійного вивчення, що додає гнучкості у навчальний процес. Більше інформації про школу є на офіційному сайті.
BUKI School
0Бали BUKI SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів BUKI School BUKI School (Easy School) - це глобальний сервіс для пошуку репетиторів, що діє з 2014 року та охоплює 7 країн світу. Ви можете знайти репетитора з кількох напрямків: англійська, українська, німецька, польська мови та математика. Навчання для дорослих та дітей; Заняття проходять за допомогою унікальної онлайн-платформи BUKI School для ефективного вивчення матеріалу; Індивідуальні уроки; До кожного студента застосовується індивідуальний підхід викладача; Безкоштовне пробне заняття; Можливість вибору комфортного графіка занять (вранці, вдень чи ввечері), у будній день чи у вихідні. Методика школи BUKI School "Букі Скул" об'єднує тисячі досвідчених викладачів англійської мови зі студентами, надаючи широкий вибір фахівців. Зручний пошук дозволяє легко знайти репетитора, який відповідає всім вимогам студента, будь то рівень мови, спеціалізація або розклад. Що робить BUKI School особливим? Репетитори не тільки майстра мови, але й наставники, які готові підлаштуватися під ваші унікальні потреби. Адже навчання англійської має бути цікавим та надихаючим досвідом. Відгуки про BUKI School З BUKI School ви отримуєте не тільки уроки, але й можливість гнучкого навчання відповідно до вашого графіку та у зручному для вас середовищі. Репетитори готові допомогти подолати мовні бар'єри, розширити словниковий запас та досягти лінгвістичного успіху. Почніть свій мовний шлях з BUKI School – де кожен урок стає кроком до володіння англійською мовою.
Manhattan School
0Бали Manhattan SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Manhattan School Manhattan School дарує ключі до світу ресурсів та можливостей в англійській мові. Групи до 4-х студентів; Online або offline заняття; Безкоштовні розмовні клуби; Можливість обрати зручний графік занять; Різноманітні освітні програми, призначені для різних рівнів складності, інтенсивності та спеціалізації. Методика школи Manhattan School У “Манхеттен скул” спеціально розроблені уроки та ігри, які зосереджуються на розвитку усного та писемного мовлення, а також на слуховому сприйнятті мови. Методика викладання створена з метою зробити вивчення мови динамічним, ефективним та надихаючим. У школі є курси для дорослих і для дітей, школярів та підлітків. Якщо потрібен спеціальний курс – для бухгалтерів, медиків, юристів чи IT фахівців, тоді вам точно до Manhattan School. Школа також готує до іспитів IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE, ЗНО. Відгуки про Manhattan School Вчитися в Manhattan School - це не просто процес, це подорож, яка перетворює вивчення англійської на захоплюючу пригоду, де кожен крок наближає вас до мовної компетентності та культурного збагачення. Підніміть ваші мовні навички на новий рівень! Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
Speak Up
0Бали Speak UpЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Up Школа англійської Спік Ап позиціонує себе як платформа, де студент неодмінно заговорить англійською. За допомогою інноваційних програм навчання, вчителі подають інформацію учнями максимально коротко, без зайвої води, але водночас максимально повноцінно та ґрунтовно. Студент може вибрати місцевого викладача з досвідом роботи більше 7 років, або носія мови, щоб опрацювати акценти та швидкість мови так, як це є насправді. Методика школи Speak Up Особливості методики та підходу школи: Максимум розмовної практики, оскільки Speaking – головна навичка англійської мови; Відсутність підручників та домашнього завдання - студент не прив'язується до вивчення англійської у весь вільний час, а виділяє на це час, відведений на урок з викладачем; Навчання онлайн з будь-якої точки України з можливістю налаштування персоналізованого графіка; Зручні умови розстрочення навчання: платіть так, як вам зручно, не асоціюйте процес навчання з чеками з банків. Відгуки про Speak Up Школа для тих, хто не хоче віддавати англійській весь вільний час, а бажає вивчати мову в кайф. Онлайн навчання індивідуальне та в групах, що дозволяє займатися в компанії з друзями чи родичами. Також у школі можна підготуватися до складання іспитів на рівень мови, будь то TOEFL, IELTS або інші поширені іспити. Більше інформації – на сайті школи.
AntiSchool Online
0Бали AntiSchool OnlineЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів AntiSchool Online Антишкола Онлайн - унікальна платформа, де студент вибирає як вивчати мову, і де ви ніколи не зустрінете заїжджених сюжетів, діалогів чи відео. У школі навчають англійську дорослі та діти, доступні індивідуальні, групові програми та уроки з носіями мови. Усі матеріали школи зібрані на інтерактивній платформі, а інтенсивні експрес-курси дають можливість швидко здобути нову посаду, підвищити зарплату або отримати роботу в міжнародній компанії завдяки навичкам володіння англійською мовою. Методика школи AntiSchool Online Що відрізняє AntiSchool від конкурентів: Онлайн платформа для повного занурення в англійську: більше жодних друкованих видань та сторонніх додатків для зв'язку, все необхідне в одному місці Літні інтенсивні для дітей: вашій дитині потрібно підтягнути англійську за літо, або планується переїзд всією сім'єю, тоді цей курс для вас. На уроках вчителя та учні практикують розмовний англійський та емоційний інтелект, обговорюють теми та приклади, цікаві дитині Спеціалізовані курси для юристів, працівників готельного та ресторанного бізнесу, сфери інформаційних технологій, пілотів та стюардів Прискорені курси для дорослих-початківців, який потрібен швидкий і ефективний результат Відгуки про AntiSchool Online Після курсів, можна сказати, що АнтиШкола змінює ставлення англійської мови і, безсумнівно, займає заслужене місце у серці студентів. Формат навчання, який цікавий для студентів, допомагає перестати боятися говорити та дозволяє перестати думати про проблеми з граматикою. Після закінчення курсу студенту доступна розмова з носієм мови. Після уроку native speaker пише відгук про розмову, що допомагає дізнатися свої сильні та слабкі сторони, та опрацювати деякі елементи. Проста і зрозуміла мова, грамотний підхід викладача та приємна атмосфера на уроці – те, що так подобається студентам школи.
Англійська для IT

Робота у сфері інформаційних технологій (IT) нерозривно пов'язана з володінням англійською мовою. Базові знання необхідні для різних фахівців у галузі:

 • програмування;
 • тестування;
 • інформаційної безпеки;
 • графіки та дизайну;
 • розробки веб-сайтів;
 • налаштування серверів та інших напрямків.

З урахуванням швидкого розвитку IT-галузі, фахівцям важливо постійно вдосконалювати свої знання англійської. Це дає змогу залишатися в курсі останніх новин, брати участь у міжнародних проєктах, обмінюватися досвідом з колегами з різних країн і просуватися кар'єрними сходами. Саме тому варто регулярно прокачувати мову самостійно або записатися на профільні курси англійської для IT.

Навіщо потрібна англійська мова у сфері IT?

Знання англійської може вплинути на кар'єрне зростання айтішників. Вона регулярно використовується в різних аспектах їхньої повсякденної роботи, включно з:

 • написання коду;
 • вивчення нових технологій та іншого контенту;
 • проведення нарад;
 • переговори з клієнтами по бізнесу;
 • планування проектів;
 • ділове листування;
 • участь у заходах професійної спільноти;
 • спілкування з постачальниками послуг і технічною підтримкою.

Англійська для програмістів - це спеціалізований інструмент, насичений технічною лексикою і термінами. Програмісти, системні інженери, тестувальники та інші фахівці тісно взаємодіють із цією мовою у своїй діяльності. Їм важливо вміти підтримувати професійні стосунки, висловлювати свою думку тактовно і впевнено. Особливо під час взаємодії із замовниками та колегами. Повсякденна робота над проєктами в команді також передбачає активний обмін коментарями. А це вимагає великого лексичного запасу. Айтішникам для розвитку необхідно вивчати нові технології та інструменти. Більшість такої інформації доступна англійською мовою.

Чи можна працювати в IT без англійської мови?

Працювати айтішником без знання англійської мови можна. Найчастіше це можуть бути вакансії на початкових або низьких посадах, наприклад:

 • внутрішня технічна підтримка;
 • робота з локалізованим програмним забезпеченням;
 • початкові позиції в розробці.

Однак для кар'єрного зростання та роботи над складнішими проєктами володіння англійською стає обов'язковим. Тому, якщо ваш рівень знання мови недостатньо високий, варто записатися на курси та швидко його прокачати.

Як вивчити технічну англійську мову?

Для вивчення технічної англійської для IT рекомендується обрати профільні курси. У цьому може допомогти сервіс School Guide. Він дає змогу вибрати освітню програму, виходячи з ціни, місця розташування навчального закладу та його рейтингу. На сайті доступні як онлайн, так і очні форми навчання, пропонуються групові та індивідуальні заняття.

Курси англійської мови для IT зосереджені не тільки на читанні, письмі та граматиці. У них робиться акцент на розвитку комунікативних навичок і розумінні усного мовлення. У програму навчання включено:

 • вивчення спеціалізованої термінології та лексики;
 • підготовка до співбесід англійською мовою;
 • взаємодія з іноземними партнерами та клієнтами;
 • вивчення правил ділового листування;
 • практичне складання технічних завдань;
 • прокачування навичок володіння англійською для програмування.

Учням варто розуміти, що їхній прогрес залежить не тільки від профільних курсів. Крім занять із викладачем, рекомендується:

 1. Регулярно виконувати домашні завдання, що допоможе закріпити вивчений матеріал і розвинути навички використання лексики.
 2. Записувати нові слова і вирази, цікаві граматичні конструкції та корисні фрази.
 3. Практикувати мову в повсякденному житті, дивитися тематичні відео та читати технічну літературу англійською.
 4. Використовувати онлайн-ресурси та додатки для поглиблення знань.
 5. Спілкуватися з викладачем, дізнаватися в чому ваші сильні та слабкі сторони, і працювати над покращенням.

Застосовуючи ці методи, ви зможете максимізувати ефективність курсів англійської та досягти бажаних результатів швидше.