Globe Education Centre
  • 4.91
  • Загальний рейтинг з платформ4.9
  • Бал школи в Google за всіма оцінками4.9108 оцінок
Курси та ціни

Якщо Ви хочете навчитися говорити англійською, Вам потрібно розмовляти на курсах, а не слухати гарну мову носія мови чи викладача.

  • Полтавська, 10, КиївЛук'янівська
  • Онлайн
  • Для дітей
  • Для дорослих
  • Індивідуальні заняття
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до IELTS
  • Онлайн
Інформація про набори від школи Globe Education Centre оновлена від 07.09.2026
Для дітей 6-10 роківСтарт навчання 14 вересня 2026р.
  • 2850 грн/міс
  • 28500 грн/курс
  • Графік2 рази на тиждень
  • Курс10 місяців (80 занять)
  • Заняття90 хвилин
  • Носійрозмовні клуби з носіями мови
  • Рівні
    Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced
Для дітей 11-17 роківСтарт навчання 14 вересня 2026р.
  • 2850 грн/міс
  • 28500 грн/курс
  • Графік2 рази на тиждень
  • Курс10 місяців (80 занять)
  • Заняття90 хвилин
  • Носійрозмовні клуби з носіями мови
  • Рівні
    Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced
Для дітей 6-10 років (онлайн)Старт навчання 14 вересня 2026р.
  • 2350 грн/міс
  • 23500 грн/курс
  • Графік2 рази на тиждень
  • Курс10 місяців (80 занять)
  • Заняття90 хвилин
  • Носійрозмовні клуби з носіями мови
  • Рівні
    Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced
Для дітей 11-17 років (онлайн)Старт навчання 14 вересня 2026р.
  • 2350 грн/міс
  • 23500 грн/курс
  • Графік2 рази на тиждень
  • Курс10 місяців (80 занять)
  • Заняття90 хвилин
  • Носійрозмовні клуби з носіями мови
  • Рівні
    Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced

Особливості курсів Globe

Лінгвістичний Центр "Globe Education Centre" – найкращий вибір у сфері викладання англійської!

  • Викладачі: кваліфіковані спеціалісти із сертифікатами Кембриджського університету, готові поділитися своїм досвідом та знаннями.

  • Невеликі групи для ефективного навчання: розміри груп від 3 до 8 студентів забезпечують індивідуальний підхід до кожного учня.

  • Гнучкість форматів навчання: вибір між онлайн та офлайн форматами дозволяє зручно адаптувати навчання до вашого графіку та уподобань.

  • Безкоштовне тестування: дізнайтесь свій рівень володіння мовою безкоштовно та без зобов'язань.

  • Пробне заняття для дорослих: відчуйте атмосферу наших занять на безкоштовному пробному уроці.

  • Система мотивації для дітей: заохочуйте своїх малюків до вивчення мови через систему глобальних монет – Globe Coins, які можна обмінювати на подарунки.

  • Розмовні клуби та майстер-класи: поглиблюйте свої знання через розмовні клуби та корисні майстер-класи.

  • Подарункові сертифікати: Даруйте можливість вивчення мови – подарункові сертифікати дозволяють вибрати суму оплати навчання.

  • Комфортна та дружня атмосфера: ви відчуєте себе як вдома завдяки теплій та розумній атмосфері.

Методика центру Globe

Використання власної освітньої онлайн-платформи Presentation Plus з особистим кабінетом, розкладом та контролем успішності створюють ефективне освітнє середовище.

Центр використовує комунікативну методику з повним зануренням студента у заняття.

Відгуки про Globe Education Centre

Заняття у Globe Education Centre проводять досвідчені викладачі, забезпечуючи інтерактивні уроки, що включають різноманітні методи навчання – від ігор та дискусій до використання сучасних освітніх ресурсів.

Філії Globe Education Centre
Рейтинг за відгуками School Guide
Немає відгуків
  • Викладач
  • Сервіс
  • Методика навчання
Залишіть відгук першим. Це допоможе іншим учням більше дізнатися про школу.
Залишити відгук
Таблиця рейтингу
Інформація про набори від школи Globe Education Centre 07.09.2026
Залишайте ваш відгук
Відгуки 60
  • V
    Vova VovaпроGlobe Education Centre
    08.06.2026 11:33
    5.0
    Чудова школа англійської мови! Професійні та уважні викладачі, цікаві й ефективні заняття. Завжди йдуть назустріч студентам та дають можливість долучатися до уроків онлайн за потреби. Дякуємо за якісне навчання, підтримку та комфортну атмосферу!08.06.2026 11:33
  • V
    28.05.2026 19:30
    1.0
    Не радимо викладача Наталію, не тактовна, не людяна, говорить про знання і навички дитини спочатку одне, а потім в кінці геть інше, виправдовуючи себе, рік витрачений даремно, відношення викладачки неприємно вразило і залишило осад.28.05.2026 19:30
  • Єлизавета
    ЄлизаветапроGlobe Education Centre
    05.03.2026 12:49
    5.0
    Дуже цікаві методи навчання. Гарні та приємні вчителі. вчителі гарно пояснюють матеріал. Дуже рекомендую05.03.2026 12:49
    img
    Globe Education CentreвідповідьЄлизавета
    Вдячні за такий відгук!<br>
  • Даніелла Ноєнко
    Даніелла НоєнкопроGlobe Education Centre
    03.03.2026 16:31
    5.0
    Вчусь тут вже 6 років,дуже хороші вчителі,ще і інтернет хороший ,рекомендую03.03.2026 16:31
    img
    Globe Education CentreвідповідьДаніелла Ноєнко
    Дякуємо за чудову оцінку роботи школи та інтернета =) =) =)
  • Fedir Savrasov
    Fedir SavrasovпроGlobe Education Centre
    03.03.2026 16:30
    5.0
    NICE GOOD JOB 👏👍👍👍👍👍👍03.03.2026 16:30
    img
    Globe Education CentreвідповідьFedir Savrasov
    Вдячні за гарний відгук ;)
  • zareep
    03.03.2026 16:30
    5.0
    Це найкращий англійський центр з вивчення англійської мови
    Я вивчив англійську дуже швидко
    Тут дуже гарні вчителі
    03.03.2026 16:30
    img
    Globe Education Centreвідповідьzareep
    Дякуємо Ельдар за чудовий відгук! Приємно мати таких чудових студентів! =)
  • Сережа
    СережапроGlobe Education Centre
    03.03.2026 16:22
    5.0
    Best school03.03.2026 16:22
    img
    Globe Education CentreвідповідьСережа
    Дякуємо за відгук!
  • arinwsx
    03.03.2026 15:02
    5.0
    the best english school ever!!❤️❤️❤️💞💞03.03.2026 15:02
    img
    Globe Education Centreвідповідьarinwsx
    Щиро вдячні за відгук!)
  • Вікторія Гаврилюк
    Вікторія ГаврилюкпроGlobe Education Centre
    03.03.2026 15:02
    5.0
    the best english school03.03.2026 15:02
    img
    Globe Education CentreвідповідьВікторія Гаврилюк
    Дякуємо за відгук!))
  • Oleksii Shumylo
    Oleksii ShumyloпроGlobe Education Centre
    03.03.2026 14:35
    5.0
    Найкраща школа англійської мови!03.03.2026 14:35
    img
    Globe Education CentreвідповідьOleksii Shumylo
    Вдячні за гарний відгук та чудового студента ;)