Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
  • Шевченківський
English Prime
3549Бали English PrimeЗагальний рейтинг з платформ4.5Відгуків 3549
Особливості курсів English Prime Головна мета школи Інгліш Прайм – навчити вас розмовляти англійською. Щоб навіть люди, які ніколи не вивчали англійську мову, оволоділи нею, як другою рідною. Процес проходить природним шляхом, як у дитинстві, без зубріння. Унікальність курсів: Відмінне співвідношення ціни та якості: одне заняття в English Prime обійдеться за вартістю, як чашка гарної кави; Заняття проводяться офлайн у школі чи онлайн (на платформі Zoom); Гарантії: якщо під час навчання учень виконував усі умови, але не освоїв рівень, школа гарантує безкоштовне повторне проходження рівня; Реальний досвід: тисячі студентів, які пройшли курси та успішно застосовують свої знання в роботі, подорожах та повсякденному житті; Визнання: English Prime вже 5 років отримує звання найкращої школи, яка працює за методикою прикладної освіти; Гнучкий графік дозволяє студентам вибирати зручний розклад; Інтенсивне навчання, що імітує мовне середовище: тривалість одного рівня становить лише 7 тижнів, тоді як в інших школах цей процес може зайняти від 3 до 6 місяців. Методика школи English Pri У школи є своя унікальна методика навчання, завдяки якій студенти швидко та ефективно засвоюють знання: Зосередженість розмовною англійською: 80% уроку - практика спілкування з одногрупниками та носіями мови, і лише 20% уроку - теоретичний матеріал. За допомогою цього методу студент швидко набуде навичок вільного спілкування англійською за короткий термін; Матеріал представлений простою та зрозумілою мовою, без використання складної термінології. Інформація надається поступово: новий матеріал завжди базується на попередньому. Мета – не заплутати студентів, а поступово все пояснити. Відгуки про English Prime Навчання проходить у виключно приємній та надихаючій англомовній атмосфері, де працюють досвідчені викладачі, які мають розуміння потреб студентів та створюють умови, що сприяють подоланню мовних бар'єрів та розвитку навичок спілкування. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Speak Well
0Бали Speak WellЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Well Назва школи говорить сама за себе та акцентує увагу на основній місії – навчити вас розмовляти англійською мовою! Використовується 8-рівнева програма, що відповідає стандартам CEFR; Навчатися можна у маленьких групах (6-8 осіб) або на індивідуальних заняттях; Заняття офлайн у школі чи онлайн (проводяться на платформі Pearson); Комфортні умови навчання – навчальні аудиторії обладнані всім необхідним для роботи з аудіо-, відео- та візуальними матеріалами; Доступні ціни та опція щомісячної оплати; Постійні знижки та програма лояльності, яка допоможе заощадити до 15% вартості навчання. Методика школи Speak Well Школа “Спік Велл” дотримується комунікативної методики - головне завдання якої допомогти вам опанувати розмовну англійську. Комунікативна методика підходить тим, хто роками намагається вивчити англійську, але постійно зазнає поразки. Основний принцип комунікативного методу у тому, що учень відразу починає спілкуватися англійською з початку навчання, на заняттях заборонено використання рідної мови учня. Школа підтримує повне занурення в англійську мову та пропонує безкоштовні додаткові напрямки: участь у розмовних клубах із носіями (Speaking Clubs); кіноклубах (Cinema Clubs); граматичних клубах (Grammar Clubs); ігрових клубах з настільними іграми (Game Clubs). Відгуки про Speak Well Підхід до навчання унікальний: це не просто передача знань із книг, а творчий та методичний процес, індивідуально налаштований під кожного учня. Під час навчання створюється приємна атмосфера, а досвідчені викладачі допомагають студентам досягати своєї мети. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Grade Education Centre
0Бали Grade Education CentreЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Grade Education Centre Grade Education Centre - це найбільший центр міжнародних іспитів з англійської мови, він є єдиним платиновим центром Cambridge Assessment English в Україні та має ліцензію UA 007. З 2008 року - центр став офіційним партнером з Кембриджським університетом і суворо дотримується міжнародних стандартів у галузі навчання та проведення іспитів. За розробку навчальних програм відповідає академічний відділ, який забезпечує суворий моніторинг якості навчання. Методика школи Grade Education Centre Навчання в процесі спілкування: використовується комунікативна методика - усі уроки проводяться виключно англійською мовою, навіть для початкових рівнів та дитячих курсів. Таким чином мовні страхи зникають і студенти вчаться говорити та сприймати мову на слух; Граматика в контексті: не треба зубрити правила, а треба розуміти, як і навіщо використовувати граматичні конструкції; Різноманітна практика: у програмі передбачені різноманітні методи навчання - робота індивідуально, у парах чи групі. Студенти використовують не лише підручники, а й онлайн-ресурси; Відстеження прогресу: тестування проводиться після кожного модуля, для того, щоб розуміти, як студенти просуваються у вивченні мови. Навчання офлайн та онлайн (на платформі Zoom), для всіх напрямів та рівнів англійської. Відгуки про Grade Education Centre Викладачі Грейд Едюкейшн Центру - включаючи носіїв мови та українських фахівців, мають міжнародні сертифікати та великий досвід навчання мов. Також центр проводить курси з підвищення кваліфікації для вчителів. У навчальному процесі використовується комунікативна методика та контролюється процес засвоєння знань. Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
Перший Кембриджський освітній центр
0Бали Перший Кембриджський освітній центрЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Cambridge Assessment English «Перший Кембриджський освітній центр» – перша освітня організація в Україні, яка запроваджує елементи міжнародного тестування у навчальний процес англійської мови. Займатися можна онлайн в центрі або онлайн через Zoom; Українські викладачі та носії мови; Заняття 2-3 рази на тиждень, тривалість 90, 135 чи 180 хвилин. У групі 8-10 студентів; Гнучка система оплати: оплачуйте навчання етапами (за кожен модуль) або заощаджуйте 10% при оплаті всього курсу відразу. Методика школи Перший Кембриджський освітній центр Школа дотримується комунікативну методику (communicative approach) - заняття проводяться лише англійською. Підходи школи: Лексичний підхід (lexical approach): вивчення слів у словосполученнях та контексті, що значно спрощує процес запам'ятовування; Аудіо-лінгвальний метод (audio-lingual method): фрази та вирази закріплюються через багаторазове повторення та копіювання вимови та інтонації; Прямий метод (direct method): матеріал вивчається виключно англійською мовою без перекладу, із застосуванням відео, малюнків та фізичних вправ; ТТТ (test-teach-test): регулярне тестування знань учнів; Task-based learning: мова вивчається через впровадження рольових ігор, дискусій та вирішення поставлених завдань; CLIL: застосовується інтегроване навчання, при якому англійська мова використовується як інструмент вивчення інших предметів. Відгуки про Cambridge Assessment English Приємна атмосфера, грамотні викладачі, вартість курсів доступна. Ви обов'язково оціните їх відмінне співвідношення ціни та якості навчання. Додаткову інформацію про центр можна знайти на його офіційному сайті.
Green Country
0Бали Green CountryЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Green Country Green Country надає найкращі курси англійської для дітей віком 6-16 років. Онлайн-платформа з безкоштовними навчальними матеріалами; 100% заняття відбувається англійською мовою; Навчання понад 20 000 студентів щорічно; Безкоштовне тестування дитини, підбір відповідного курсу; Розроблено авторські інтерактивні підручники "24 Easy Steps" та "Notes" by GC для ефективного вивчення англійської мови; 6 шкіл-хабів, які можуть відвідувати студенти; Вправи-тренажери (Self Study). Методика школи Green Country Age + Level – підбір навчальної групи та відповідного курсу з урахуванням рівня англійської мови, мети навчання та віку дитини; На курсі англійської дитині потрібно брати участь у групових заняттях з ровесниками, що сприятливо позначається на вивченні мови; Навчання проходить онлайн та оффлайн (Змішане навчання) - учні ознайомлюються з матеріалом на онлайн платформі та закріплюють його у класі з іншими учнями; Для заохочення учнів використовується система мотивації "Success", яка базується на шкільній валюті – кантриках, які можна витратити в сувенірному магазині Yellow Shop. Також діти можуть організувати захід “піца-вечірки” або витратити гроші на благодійність. Відгуки про Грін Кантрі Якщо ваша дитина ходить в Green Country - значить вам можна розслабитися, вся доступна інформація про успішність та навчання вашої дитини є в особистому кабінеті. За допомогою системи мотивації діти самі хочуть вчитися і мотивовані. Батьки виділяють, що діти швидко вивчають англійську і хочуть продовжувати навчання та відвідувати школу. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Yappi Corporate
0Бали Yappi CorporateЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Yappi Corporate Yappi Corporate - школа, яка навчає лише корпоративній англійській мові з використанням комунікативної методики. Застосовує індивідуальний підхід до кожної компанії та їх співробітників. Уроки структуровані так, щоб максимально відповідати корпоративним вимогам, що дозволяє застосовувати отримані знання у робочому середовищі. Навчання співробітників можливе як онлайн так і офлайн; Одночасно може навчатися будь-яка кількість працівників; Розроблено авторський підручник для вивчення мови; Навчання проходить на платформі з особистим онлайн-кабінетом та додатком; Керівник може контролювати навчання у CRM-системі “YCloud”; Методика школи Yappi Corporate "Яппі Корпорейт" використовує унікальну методику у викладанні: Перевернуті класи: теоретичне навчання учні здійснюють самостійно вдома замість домашнього завдання, а на заняттях відбувається аналіз вивченого матеріалу та практика між студентами; Система інтервального повторення: весь матеріал регулярно повторюється, щоб закріпитись у пам'яті студентів назавжди; Гібридний формат навчання: навчання проходить як самостійно у додатку, так і в групі з викладачем, що дозволяє прискорити процес навчання. Відгуки про Yappi Corporate Школа націлена на корпоративне навчання, при цьому до кожного учня застосовується індивідуальний підхід у навчанні. Професійні викладачі, адаптовані програми та увага до потреб студентів роблять процес вивчення ефективним. Навчальний процес орієнтований на практичне застосування мовних навичок у корпоративному середовищі та адаптований під конкретні потреби кожної компанії.
Oxford Klass
0Бали Oxford KlassЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Oxford Klass Оксфорд Клас - курси англійської та міжнародний Кембриджський екзаменаційний центр. Школа пропонує вивчення англійської для дітей, підлітків, дорослих, підготовку до ЗНО, корпоративну англійську, а також пропонує свою базу для складання міжнародних іспитів: загальної англійської, англійської для викладачів та ділової англійської мови. Методика школи Oxford Klass Особливості школи англійської Oxford Klass: Методики навчання, які розробили британські лінгвісти, курси націлені на збалансований розвиток 4-х аспектів англійської Заняття для дітей від 4-х років із сучасними європейськими методиками викладання, індивідуальним підходом до дитини, творчої атмосфери із захоплюючими іграми Авторизований екзаменаційний центр для складання іспиту на знання мови з отримання міжнародного сертифіката Важливим елементом програми курсу є робота з британським культурним середовищем. Мається на увазі спілкування з "носіями" британської культури - артистами, художниками, музикантами та іноземними викладачами. Англійська для дітей: під час проходження курсу дитина зможе отримати підтвердження власних знань шляхом складання іспитів Кембриджу на рівнях Starters, Movers, Flyers. Відгуки про Oxford Klass Курси англійської Oxford Klass допомагають студентам навчитися думати англійською, складати пропозиції та тексти, а також скласти міжнародні іспити. Роками перевірена методика дозволяє навчати дорослих та дітей віком від 4 років, а також проводити курси корпоративної англійської для компаній, які зацікавлені у знаннях співробітників. Величезним бонусом є можливість підготовки до міжнародних іспитів англійської для дітей та дорослих. Якщо потрібно більше інформації, переходьте на сайт школи.
Globe Education Centre
0Бали Globe Education CentreЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Globe Лінгвістичний Центр "Globe Education Centre" – найкращий вибір у сфері викладання англійської! Викладачі: кваліфіковані спеціалісти із сертифікатами Кембриджського університету, готові поділитися своїм досвідом та знаннями. Невеликі групи для ефективного навчання: розміри груп від 3 до 8 студентів забезпечують індивідуальний підхід до кожного учня. Гнучкість форматів навчання: вибір між онлайн та офлайн форматами дозволяє зручно адаптувати навчання до вашого графіку та уподобань. Безкоштовне тестування: дізнайтесь свій рівень володіння мовою безкоштовно та без зобов'язань. Пробне заняття для дорослих: відчуйте атмосферу наших занять на безкоштовному пробному уроці. Система мотивації для дітей: заохочуйте своїх малюків до вивчення мови через систему глобальних монет – Globe Coins, які можна обмінювати на подарунки. Розмовні клуби та майстер-класи: поглиблюйте свої знання через розмовні клуби та корисні майстер-класи. Подарункові сертифікати: Даруйте можливість вивчення мови – подарункові сертифікати дозволяють вибрати суму оплати навчання. Комфортна та дружня атмосфера: ви відчуєте себе як вдома завдяки теплій та розумній атмосфері. Методика центру Globe Використання власної освітньої онлайн-платформи Presentation Plus з особистим кабінетом, розкладом та контролем успішності створюють ефективне освітнє середовище. Центр використовує комунікативну методику з повним зануренням студента у заняття. Відгуки про Globe Education Centre Заняття у Globe Education Centre проводять досвідчені викладачі, забезпечуючи інтерактивні уроки, що включають різноманітні методи навчання – від ігор та дискусій до використання сучасних освітніх ресурсів.
International House Kyiv
0Бали International House KyivЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів International House Kyiv International House Kyiv – перша міжнародна мовна школа у Києві, яка вже 30 років допомагає учням та вчителям інтегруватися у мовне середовище Європи та Америки. З 2005 року IH Kyiv став першим в Україні Кембриджським центром перепідготовки викладачів англійської мови. З того часу International House Kyiv поширює досвід навчання учнів та викладачів як в Україні, так і за кордоном. Випускники школи створили власні заклади та працюють у різних куточках світу, допомагаючи учням з усіх точок земної кулі поглиблювати власні знання з вивчення англійської та прищеплювати любов до мови сотням людей. Методика школи International House Kyiv Школа має власну методику, основою якої є: Англійська як єдина мова викладання у школі від початкового рівня, що занурює студента в англомовну обстановку від початку; Співвідношення місцевих вчителів та носіїв мови 1:1. Унікальний шанс поринути у вивчення акцентів на прикладі спілкування з нейтивом; Власний тренінговий центр для викладачів з усього світу. Мета - навчити людей викладати англійську якісно та підковано, прищепити навичку індивідуального підходу вчителям у різних куточках світу. Відгуки про International House Kyiv Школа надає можливість індивідуального та корпоративного навчання, що якнайкраще підходить великим компаніям, співробітники яких потребують поліпшення рівня володіння мовою. Можливість отримати офіційний сертифікат школи з проходження рівня навчання англійської – приємний бонус та заохочення для студентів. Більше про школу дізнаєтесь на сайті International House Kyiv.
Speak Up
0Бали Speak UpЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Up Школа англійської Спік Ап позиціонує себе як платформа, де студент неодмінно заговорить англійською. За допомогою інноваційних програм навчання, вчителі подають інформацію учнями максимально коротко, без зайвої води, але водночас максимально повноцінно та ґрунтовно. Студент може вибрати місцевого викладача з досвідом роботи більше 7 років, або носія мови, щоб опрацювати акценти та швидкість мови так, як це є насправді. Методика школи Speak Up Особливості методики та підходу школи: Максимум розмовної практики, оскільки Speaking – головна навичка англійської мови; Відсутність підручників та домашнього завдання - студент не прив'язується до вивчення англійської у весь вільний час, а виділяє на це час, відведений на урок з викладачем; Навчання онлайн з будь-якої точки України з можливістю налаштування персоналізованого графіка; Зручні умови розстрочення навчання: платіть так, як вам зручно, не асоціюйте процес навчання з чеками з банків. Відгуки про Speak Up Школа для тих, хто не хоче віддавати англійській весь вільний час, а бажає вивчати мову в кайф. Онлайн навчання індивідуальне та в групах, що дозволяє займатися в компанії з друзями чи родичами. Також у школі можна підготуватися до складання іспитів на рівень мови, будь то TOEFL, IELTS або інші поширені іспити. Більше інформації – на сайті школи.