Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
  • Печерський
English Prime
3549Бали English PrimeЗагальний рейтинг з платформ4.5Відгуків 3549
Особливості курсів English Prime Головна мета школи Інгліш Прайм – навчити вас розмовляти англійською. Щоб навіть люди, які ніколи не вивчали англійську мову, оволоділи нею, як другою рідною. Процес проходить природним шляхом, як у дитинстві, без зубріння. Унікальність курсів: Відмінне співвідношення ціни та якості: одне заняття в English Prime обійдеться за вартістю, як чашка гарної кави; Заняття проводяться офлайн у школі чи онлайн (на платформі Zoom); Гарантії: якщо під час навчання учень виконував усі умови, але не освоїв рівень, школа гарантує безкоштовне повторне проходження рівня; Реальний досвід: тисячі студентів, які пройшли курси та успішно застосовують свої знання в роботі, подорожах та повсякденному житті; Визнання: English Prime вже 5 років отримує звання найкращої школи, яка працює за методикою прикладної освіти; Гнучкий графік дозволяє студентам вибирати зручний розклад; Інтенсивне навчання, що імітує мовне середовище: тривалість одного рівня становить лише 7 тижнів, тоді як в інших школах цей процес може зайняти від 3 до 6 місяців. Методика школи English Pri У школи є своя унікальна методика навчання, завдяки якій студенти швидко та ефективно засвоюють знання: Зосередженість розмовною англійською: 80% уроку - практика спілкування з одногрупниками та носіями мови, і лише 20% уроку - теоретичний матеріал. За допомогою цього методу студент швидко набуде навичок вільного спілкування англійською за короткий термін; Матеріал представлений простою та зрозумілою мовою, без використання складної термінології. Інформація надається поступово: новий матеріал завжди базується на попередньому. Мета – не заплутати студентів, а поступово все пояснити. Відгуки про English Prime Навчання проходить у виключно приємній та надихаючій англомовній атмосфері, де працюють досвідчені викладачі, які мають розуміння потреб студентів та створюють умови, що сприяють подоланню мовних бар'єрів та розвитку навичок спілкування. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Speak Well
0Бали Speak WellЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Well Назва школи говорить сама за себе та акцентує увагу на основній місії – навчити вас розмовляти англійською мовою! Використовується 8-рівнева програма, що відповідає стандартам CEFR; Навчатися можна у маленьких групах (6-8 осіб) або на індивідуальних заняттях; Заняття офлайн у школі чи онлайн (проводяться на платформі Pearson); Комфортні умови навчання – навчальні аудиторії обладнані всім необхідним для роботи з аудіо-, відео- та візуальними матеріалами; Доступні ціни та опція щомісячної оплати; Постійні знижки та програма лояльності, яка допоможе заощадити до 15% вартості навчання. Методика школи Speak Well Школа “Спік Велл” дотримується комунікативної методики - головне завдання якої допомогти вам опанувати розмовну англійську. Комунікативна методика підходить тим, хто роками намагається вивчити англійську, але постійно зазнає поразки. Основний принцип комунікативного методу у тому, що учень відразу починає спілкуватися англійською з початку навчання, на заняттях заборонено використання рідної мови учня. Школа підтримує повне занурення в англійську мову та пропонує безкоштовні додаткові напрямки: участь у розмовних клубах із носіями (Speaking Clubs); кіноклубах (Cinema Clubs); граматичних клубах (Grammar Clubs); ігрових клубах з настільними іграми (Game Clubs). Відгуки про Speak Well Підхід до навчання унікальний: це не просто передача знань із книг, а творчий та методичний процес, індивідуально налаштований під кожного учня. Під час навчання створюється приємна атмосфера, а досвідчені викладачі допомагають студентам досягати своєї мети. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Bambook Academy
0Бали Bambook AcademyЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Bambook Academy Бамбук Академі - школа англійської, чеської та польської мови. Яка приділяє особливу увагу розмовній практиці, що дозволяє швидко засвоювати необхідні навички та застосовувати їх ефективно у майбутньому: Навчання можливе онлайн та офлайн у центрі Києва; Групове та індивідуальне навчання з нуля; Безкоштовний пробний урок; Безкоштовне тестування та підбір відповідного курсу, з урахуванням рівня, віку та мети у вивченні мови; Надається знижка при записі трьох або більше осіб одночасно; Видається сертифікат після кожного рівня. Методика школи Bambook Academy Якщо Ви станете учнем школи, на вас чекає: Комунікативний метод навчання: більшу частину заняття практикується розмовна мова з використанням аудіозаписів, відео, текстів і навіть різноманітних ігор; Спілкування: головна мета – навчити учнів говорити та розуміти англійську мову в реальних суспільних та комунікативних ситуаціях; Навчання у реальних ситуаціях: навчальні матеріали та сценарії уроків створюються так, щоб відображати реальні ситуації, з якими учні можуть зіткнутися у повсякденному житті. Це допоможе навчитися застосовувати вивчений матеріал на практиці; Акцент на комунікативних навичках: розробляються навички спілкування, такі як слухання, говоріння, читання та письмо. Учнів навчають як говорити, а й розуміти співрозмовника. Відгуки про Bambook Academy Школа наголошує на розмовній практиці, і завдяки цьому, учні впевнено висловлюють свої думки англійською та легко розуміють співрозмовників. Клієнти зазначають лояльні ціни на курси. Вся інформація про вартість, тривалість та цілі курсів прозоро представлена. На офіційному сайті ви можете знайти додаткову інформацію про школу.
Manhattan School
0Бали Manhattan SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Manhattan School Manhattan School дарує ключі до світу ресурсів та можливостей в англійській мові. Групи до 4-х студентів; Online або offline заняття; Безкоштовні розмовні клуби; Можливість обрати зручний графік занять; Різноманітні освітні програми, призначені для різних рівнів складності, інтенсивності та спеціалізації. Методика школи Manhattan School У “Манхеттен скул” спеціально розроблені уроки та ігри, які зосереджуються на розвитку усного та писемного мовлення, а також на слуховому сприйнятті мови. Методика викладання створена з метою зробити вивчення мови динамічним, ефективним та надихаючим. У школі є курси для дорослих і для дітей, школярів та підлітків. Якщо потрібен спеціальний курс – для бухгалтерів, медиків, юристів чи IT фахівців, тоді вам точно до Manhattan School. Школа також готує до іспитів IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE, ЗНО. Відгуки про Manhattan School Вчитися в Manhattan School - це не просто процес, це подорож, яка перетворює вивчення англійської на захоплюючу пригоду, де кожен крок наближає вас до мовної компетентності та культурного збагачення. Підніміть ваші мовні навички на новий рівень! Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
English Point
0Бали English PointЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів English Point English Point – перша школа англійської, яку відкрив носій мови. 6 викладачів з профільною освітою, 3 носії мови з різними акцентами; Спілкування з носіями мови у кожній групі; Кембриджська система викладання - навчання за міжнародним стандартом у напрямках ESL, EFL; Індивідуальний підбір програми під кожного учня; Підготовка до тестів TOEFL, IELTS, CPE, CAE, FCE, PET, KET, YLE, Cambridge; Навчання у групі чи індивідуально; Навчання з 0 та вище. Методика школи English Point Кембріджська система. Ця система надає структурований та ефективний підхід до освоєння мови. Використовується для вивчення англійської мови у різних країнах світу. Вона включає структурований та систематичний підхід до вивчення мови, охоплюючи різні навички, такі як читання, письмо, граматика, аудіювання та розмова; Заняття із носіями. 4 групові заняття на тиждень, 3 з носіями; Персональний підхід до навчання. Підбирається досвідчений викладач та зручний час занять, щоб покращити результати навчання; Різноманітність занять. Кожен урок має різноманітність, включаючи читання, аудіювання, розмову та граматику. Такий комплексний підхід дозволяє студентам сприймати та засвоювати мову через різні органи чуття, збагачуючи їх мовною практикою. Відгуки про English Point "Інгліш Поінт" не тільки розширить ваш словниковий запас, але й відкриє для вас нові горизонти у світі англійської мови. Підхід школи включає навчання носіями мови, що дозволяє студентам занурюватися в мовне середовище і покращувати свої розмовні навички. Школа підтримує студентів на кожному етапі їхнього навчального шляху, створюючи максимально сприятливі умови для успішного освоєння англійської.
Trinity Education Group
0Бали Trinity Education GroupЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Trinity Education Group Trinity Education Group – бізнес-школа іноземних мов. Спеціалізується на підготовці до Міжнародних іспитів. Місія центру – надати можливість усім бажаючим освоїти професійні знання у галузі іноземних мов, особливо у складних та спеціалізованих сферах. Переваги курсів: Навчання індивідуально або у міні-групах – від 4 до 6 осіб; 85% часу під час уроків приділяється розмовній практиці; Заняття з носіями мови для глибшого занурення у мовне середовище. Досвідчені викладачі із сертифікатами Кембриджу (CAE, CPE, BEC, TOEFL, IELTS, TKT, CELTA); Підготовка до широкого спектру іспитів, включаючи SAT, ACT, GMAT, GRE, IELTS, TOEFL, FCE, CAE, CPE, BEC, PET, KET; Розмовний дебатний клуб допомагає практикувати мову. Методика школи Trinity Education Group Центр Trinity Education Group має особливий підхід до навчання та поєднує лінгвістичну підготовку з практичним застосуванням знань у конкретних професійних галузях. Школа “Трініті Едюкейшн Груп” викладає за класичною комунікативною методикою, яка орієнтована на розвиток навичок спілкування. Вона акцентує увагу на використанні мови у реальних ситуаціях та взаємодії між учнями. Цей метод передбачає активну участь студентів у комунікативних завданнях, сприяючи розвитку говоріння, розуміння усного та писемного мовлення. Відгуки про Trinity Education Group Професійні викладачі, індивідуальний підхід до кожного студента та інноваційні методики викладання зробили процес вивчення англійської не лише ефективним, а й захоплюючим.
Oxford School
0Бали Oxford SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Oxford School Оксфордська школа понад 20 років на ринку викладання іноземної мови. В школі діє змішана система: робота в групах та онлайн навчання. Групові уроки також забезпечують спілкування з носіями мови. У навчання входить можливість відвідувати офлайн заняття, безкоштовна граматична база, всі правила якої зібрані в електронному вигляді. Також студенти можуть скористатися безкоштовним інтерактивним онлайн курсом. Курси поділяються на розмовний, інтенсивний та повний. Методика школи Oxford School Особливості підходу Oxford School: Онлайн-підручники з безкоштовним доступом після реєстрації на курс. Більше жодних паперових ресурсів - все лише в електронному вигляді; Спеціалізовані курси, такі як англійська для медиків та юристів, IT та HR-англійська, англійська в маркетингу, курси для пілотів, маркетологів тощо. Школа надає тренінги з бізнес-англійської мови; Індивідуальний творчий підхід до кожного студента, простота та ясність у викладі нового матеріалу – лексики, граматики та фонетики, легкість та успішність в усній та письмовій практиці англійської мови. Крім цього, основний акцент у навчанні на розмовну практику; Онлайн-бібліотека: найбільше українське онлайн сховище тисяч відео занять з вчителями, аудіофайлів, караоке симуляторів, книг та підручників; Розмовні, grammar та відео-клуби, які проходять щотижня по п'ятницях та суботах. Якщо ви хочете більше спілкування зі студентами, то вільні відвідувати усі додаткові активності. Відгуки про Oxford School Покрокова подача інформації та участь носіїв мови у навчальному процесі дають дуже хороші плоди. Вся інформація подається весело, з гумором, уроки не змусять студента нудьгувати, і водночас залишать за собою значний багаж знань. Наявність спеціалізованих корпоративних курсів для представників різних сфер значно розширює спектр послуг школи, що робить її цікавою для широкого кола студентів. Відкривайте сайт школи та дізнавайтесь докладну інформацію.