Курси англійської біля метро Палац спорту в Києві

Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
  • Палац спорту
White Rabbit
0Бали White RabbitЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів White Rabbit Школа White Rabbit – Твій острівець стабільності. Ідеологія школи: вивчення англійської – ключ до подолання тривоги, спричиненої невизначеністю. Це не просто мова, це надійна опора, від якої можна відштовхнутись, щоб змінити свій світ. Навчися англійської, долай стрес і дивіться у майбутнє з більшою впевненістю! Викладачі носії мови, а також українські фахівці; Навчатися можна у маленьких групах (6 осіб); Є корпоративне навчання; Комфортні умови для навчання – класи забезпечені всім необхідним для ефективної роботи; Регулярно проводиться набір групи всіх рівнів від Beginner до Advanced. Методика школи White Rabbit В основі навчальної програми адаптовано методику Оксфордського університету: Щось нове. У викладанні використовуються лише актуальні висловлювання та теми, а також сучасна лексика; Давай поговоримо. Комунікативний підхід до навчання - на курсах усі учні дуже багато спілкуються між собою; 5 O'CLOCK TEA. Студенти знайомляться як з американським, так і з британським варіантами мови; Ти особливий. До кожного учня підбирається індивідуальна програма навчання. Відгуки про школу Білий кролик Професійні викладачі, цікаві уроки та ефективні методи навчання зробили вивчення мови цікавим та продуктивним. Школа дбайливо ставиться до кожного студента, що робить навчання ще більш приємним та результативним. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Manhattan School
0Бали Manhattan SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Manhattan School Manhattan School дарує ключі до світу ресурсів та можливостей в англійській мові. Групи до 4-х студентів; Online або offline заняття; Безкоштовні розмовні клуби; Можливість обрати зручний графік занять; Різноманітні освітні програми, призначені для різних рівнів складності, інтенсивності та спеціалізації. Методика школи Manhattan School У “Манхеттен скул” спеціально розроблені уроки та ігри, які зосереджуються на розвитку усного та писемного мовлення, а також на слуховому сприйнятті мови. Методика викладання створена з метою зробити вивчення мови динамічним, ефективним та надихаючим. У школі є курси для дорослих і для дітей, школярів та підлітків. Якщо потрібен спеціальний курс – для бухгалтерів, медиків, юристів чи IT фахівців, тоді вам точно до Manhattan School. Школа також готує до іспитів IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE, ЗНО. Відгуки про Manhattan School Вчитися в Manhattan School - це не просто процес, це подорож, яка перетворює вивчення англійської на захоплюючу пригоду, де кожен крок наближає вас до мовної компетентності та культурного збагачення. Підніміть ваші мовні навички на новий рівень! Більше інформації про центр можна знайти на офіційному сайті.
Oxford School
0Бали Oxford SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Oxford School Оксфордська школа понад 20 років на ринку викладання іноземної мови. В школі діє змішана система: робота в групах та онлайн навчання. Групові уроки також забезпечують спілкування з носіями мови. У навчання входить можливість відвідувати офлайн заняття, безкоштовна граматична база, всі правила якої зібрані в електронному вигляді. Також студенти можуть скористатися безкоштовним інтерактивним онлайн курсом. Курси поділяються на розмовний, інтенсивний та повний. Методика школи Oxford School Особливості підходу Oxford School: Онлайн-підручники з безкоштовним доступом після реєстрації на курс. Більше жодних паперових ресурсів - все лише в електронному вигляді; Спеціалізовані курси, такі як англійська для медиків та юристів, IT та HR-англійська, англійська в маркетингу, курси для пілотів, маркетологів тощо. Школа надає тренінги з бізнес-англійської мови; Індивідуальний творчий підхід до кожного студента, простота та ясність у викладі нового матеріалу – лексики, граматики та фонетики, легкість та успішність в усній та письмовій практиці англійської мови. Крім цього, основний акцент у навчанні на розмовну практику; Онлайн-бібліотека: найбільше українське онлайн сховище тисяч відео занять з вчителями, аудіофайлів, караоке симуляторів, книг та підручників; Розмовні, grammar та відео-клуби, які проходять щотижня по п'ятницях та суботах. Якщо ви хочете більше спілкування зі студентами, то вільні відвідувати усі додаткові активності. Відгуки про Oxford School Покрокова подача інформації та участь носіїв мови у навчальному процесі дають дуже хороші плоди. Вся інформація подається весело, з гумором, уроки не змусять студента нудьгувати, і водночас залишать за собою значний багаж знань. Наявність спеціалізованих корпоративних курсів для представників різних сфер значно розширює спектр послуг школи, що робить її цікавою для широкого кола студентів. Відкривайте сайт школи та дізнавайтесь докладну інформацію.