Фільтр
Напрямки навчання
Райони
Метро
Ціни
  • Голосіївський
White Rabbit
0Бали White RabbitЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів White Rabbit Школа White Rabbit – Твій острівець стабільності. Ідеологія школи: вивчення англійської – ключ до подолання тривоги, спричиненої невизначеністю. Це не просто мова, це надійна опора, від якої можна відштовхнутись, щоб змінити свій світ. Навчися англійської, долай стрес і дивіться у майбутнє з більшою впевненістю! Викладачі носії мови, а також українські фахівці; Навчатися можна у маленьких групах (6 осіб); Є корпоративне навчання; Комфортні умови для навчання – класи забезпечені всім необхідним для ефективної роботи; Регулярно проводиться набір групи всіх рівнів від Beginner до Advanced. Методика школи White Rabbit В основі навчальної програми адаптовано методику Оксфордського університету: Щось нове. У викладанні використовуються лише актуальні висловлювання та теми, а також сучасна лексика; Давай поговоримо. Комунікативний підхід до навчання - на курсах усі учні дуже багато спілкуються між собою; 5 O'CLOCK TEA. Студенти знайомляться як з американським, так і з британським варіантами мови; Ти особливий. До кожного учня підбирається індивідуальна програма навчання. Відгуки про школу Білий кролик Професійні викладачі, цікаві уроки та ефективні методи навчання зробили вивчення мови цікавим та продуктивним. Школа дбайливо ставиться до кожного студента, що робить навчання ще більш приємним та результативним. Додаткові відомості про школу можна знайти на офіційному веб-сайті.
Green Forest
1Бали Green ForestЗагальний рейтинг з платформ5Відгуків 1
Особливості курсів Грін Форест Green Forest – одна із найбільших шкіл англійської в Україні. Слоган – велика школа, великі можливості: Має 14 філій у 5 містах України (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса); Навчання понад 20 000 студентів щорічно; Можливе онлайн навчання; Освіта на передовій гібридній онлайн-платформі; Щомісяця виробляється набір у групи всіх рівнів; Кожен семестр школа надає безкоштовні розмовні клуби з носіями мови, а також 650 авторських, граматичних та лексичних спецкурсів. Методика школи Green Forest Гібридний підхід у навчанні англійської мови; Використовується комунікативна методика, яка ґрунтується на 9 сучасних методах викладання англійської мови (Suggestopedia, CA, TBL, Dogme, TTT, ESA, GTM, GDA, ALA); Школа має свою програму "My Green Forest". У кожного студента є особистий кабінет, з доступом до домашніх завдань, онлайн-тестуванням для визначення рівня, зміною графіка, відстеженням успішності, тестів, новин, онлайн-версією підручників та записами на курси та додаткові заняття. Відгуки про Green Forest Грін Форест вважається однією з найкращих шкіл англійської мови в Україні, оскільки на постійній основі досягає найвищих показників випуску студентів найвищих рівнів.
Savvy Language School
0Бали Savvy Language SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Savvy Language School Навчання в Savvy Language School – це цікава пригода незалежно від віку. Понад 1000 студентів досягли нових висот у кар'єрі, успішно склали іспити, а також вільно спілкуються англійською подорожуючи світом. Групові та індивідуальні заняття в офісі та онлайн; Навчання для дорослих та дітей; Розробка індивідуальної програми навчання або підбір підходящої групи; Навчання будується на основі ефективних методик, що відповідають міжнародній системі CEFR. Методика школи Savvy Language School Школа використовує комплексний підхід навчання, застосовуючи методику, яка включає вивчення лексики, граматики, аудіювання і розмовної практики. Уроки включають різноманітні методи, такі як ігри, пісні, діалоги з серіалів, виступи перед публікою та інші креативні форми, забезпечуючи не тільки ефективне, але й захоплююче навчання. Студенти беруть участь у проектах, виступають із презентаціями, вирішують кейси та розвивають свої софт-скіли. Відгуки про Savvy Language School Savvy Language School надає чудові навчальні ресурси, панує атмосфера дружелюбності та підтримки, що сприяє комфортному навчанню. Учні помічають значне покращення у своєму володінні мовою завдяки цікавим заняттям, багатим обміном досвіду з викладачами та захоплюючою взаємодією у групі.
Speak Up
0Бали Speak UpЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Speak Up Школа англійської Спік Ап позиціонує себе як платформа, де студент неодмінно заговорить англійською. За допомогою інноваційних програм навчання, вчителі подають інформацію учнями максимально коротко, без зайвої води, але водночас максимально повноцінно та ґрунтовно. Студент може вибрати місцевого викладача з досвідом роботи більше 7 років, або носія мови, щоб опрацювати акценти та швидкість мови так, як це є насправді. Методика школи Speak Up Особливості методики та підходу школи: Максимум розмовної практики, оскільки Speaking – головна навичка англійської мови; Відсутність підручників та домашнього завдання - студент не прив'язується до вивчення англійської у весь вільний час, а виділяє на це час, відведений на урок з викладачем; Навчання онлайн з будь-якої точки України з можливістю налаштування персоналізованого графіка; Зручні умови розстрочення навчання: платіть так, як вам зручно, не асоціюйте процес навчання з чеками з банків. Відгуки про Speak Up Школа для тих, хто не хоче віддавати англійській весь вільний час, а бажає вивчати мову в кайф. Онлайн навчання індивідуальне та в групах, що дозволяє займатися в компанії з друзями чи родичами. Також у школі можна підготуватися до складання іспитів на рівень мови, будь то TOEFL, IELTS або інші поширені іспити. Більше інформації – на сайті школи.
English Group
0Бали English GroupЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів English Group Професійна команда школи English Group працює на благо найвищих результатів студентів. Вони дбають про якісне вивчення англійської мови, тому створили сучасний додаток із власною програмою. Програма містить інтерактивні домашні завдання, статистику успіхів, постійний доступ для повторення класної роботи, відео та аудіоматеріали, цікаві завдання в ігровій формі. Тепер все необхідне завжди під рукою у смартфоні студента. Офіси Інгліш Груп розташовані у загальноосвітніх школах. Це означає, що учні можуть продовжувати навчання без зайвих переходів і втрати часу. Методика школи English Group Методика, яку застосовує школа: Більше 80% уроку студент розмовляє. Це дає можливість розкрити його потенціал та прищепити йому легкість у розмові англійською. Викладачі школи роблять все, щоб студенту було комфортно розкривати свої знання та вдосконалюватись; Інтерактивний додаток для навчання став відмінною рисою школи. Діджиталізація та індивідуальні матеріали не лише полегшують фізичне навантаження для студента, забираючи необхідність носитися з матеріалами, а й додають психологічного комфорту. Тепер все, що потрібно для навчання - смартфон і вільний час; Кастомізовані матеріали, такі як "Англійська за мультфільмами", курс підготовки до школи, дитячий курс "Кругосвітня подорож", а також безліч матеріалів для дорослих. Така кількість завдань не дасть нудьгувати студентам школи та різнобічно підготує учнів до реального світу англійської мови. Відгуки про English Group Можливість вивчати англійську онлайн без прив'язки до паперових носіїв, використання онлайн-додатоку та легкість у спілкуванні з викладачами – ось основні кити, на яких тримається школа. Якщо ви шукайте школу, в якій зможете навчитися самі та навчати дитину – ви її знайшли. Також є функція корпоративного вивчення мови разом з колегами. Детальна інформація на сайті школи.
IQ Center
0Бали IQ CenterЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів IQ Center Слоган школи – будь людиною з мовою! IQ Центр – єдині, хто викладає методом Авалон в Україні. Також IQ Center є сертифікованим представником центру вивчення мов у Польщі “Akademia Nauki”. Цей центр вперше запропонував в Україні метод Callan для навчання мови, який визнаний найефективнішим та найшвидшим. Метод Авалон гарантує у 4 рази більш прискорене набуття навичок володіння мовою, порівняно зі стандартними методиками викладання. Методика школи IQ Center У чому особливість методики Авалон: Активна взаємодія та спілкування вчителі з кожним окремим учнем протягом усього заняття. Метою методу є навчити студента мислити англійською з перших занять. Усі 100% уроку проходять англійською. Постійна зміна викладачів, рух від однієї групи до іншої, повторення вивченого матеріалу – особливості методики Авалон. Групове, індивідуальне навчання та наявність інтенсивних курсів покривають весь спектр необхідних послуг на ринку вивчення англійської мови Англійська, іспанська, французька, німецька - 4 мови, вивчити які можна на базі школи При проходженні корпоративних курсів вся граматика засвоюється за 5-7 місяців, а потім проходить нарощування лексичного запасу Відгуки про IQ Center Стандартна програма шкіл англійської мови постійно використовує стандартні методи викладання, які не дозволяють подолати мовний бар'єр так швидко, як це можливо за системою IQ Avalon. Активне спілкування викладача з дорослих учнем та дитиною дозволяє утримувати увагу студента протягом усього уроку, таким чином досягається ефективний результат: людина вчетверо швидше засвоює та запам'ятовує навчальний матеріал. Довіряючи викладачам, студент отримує як максимальний ефект, так і задоволення від навчання та швидко опанує англійську мову.
Letterz School
0Бали Letterz SchoolЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Letterz School Школа англійської для дітей віком від 6 років та дорослих з використанням матеріалів National Geographic, Oxford та Cambridge. Комплексне навчання для дорослих з нуля – шлях до подолання мовного бар'єру та набору лексичного запасу. Окрім стандартних курсів, Леттерз Скул пропонує унікальні літні кемпи та інтенсивні, розмовні курси для школярів з native speaker та літні курси для учнів. Методика школи Letterz School Особливості школи: Школа та студенти - друзі, учень має право поставити будь-яке питання адміністрації школи Легке подання матеріалу. Навчання відбувається за сучасними ресурсами. Letterz School організовує публічні виступи, виступи у стилі TEDx, творчі змагання та інші активності. Кожен студент може опрацювати пропущене заняття з викладачем без втрати загального прогресу. Розмовний курс за авторською методикою за участю нейтива допоможе студенту забути про мовний бар'єр, звикнути до іноземного акценту та здобути впевненість у розмові з іноземцем Прикладне вивчення англійської мови в літніх таборах з підготовкою відеороликів для сучасного вологи, створенням веб-презентацій та проектів, виїзними екскурсіями та дружними пікніками. Відгуки про Letterz School На заняттях спілкування лише англійською мовою, особливо крута атмосфера у літніх таборах. Тут зібрані однодумці, дні насичені розвагами, веселощами та вивченням англійської. Діти, які відвідують курси від Letterz School привчаються любити англійську, мислити іноземною мовою та показують найкращі результати у школах та інститутах. Навчання цікаве і дорослим, оскільки вони проходять шлях від базових до високих рівнів, вагомо відчувають власний прогрес і отримувати задоволення не лише від набутих знань, а й процесу навчання.
Логос
0Бали ЛогосЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів Логос Центр іноземних мов Логос - місце, де школяр може підготуватися до всіх іспитів, і йдеться не тільки про англійську. Навчання проходить онлайн або офлайн, у центрах Логосу у Києві. Навчання проводиться у двох форматах: усно та індивідуально. Оптимально рекомендуються 2 усні знання та 1 індивідуальне заняття на тиждень. Усні уроки відбуваються у міні-групах (2-3 особи). Тут учні навчаються вести діалоги англійською, грають у ігри, влаштовують міні-дебати. Індивідуальні уроки передбачають роботу кожного учня над власною програмою, згідно з контрольним листом. Незважаючи на те, що такий формат занять проходить не один на один, кожен учень отримує достатньо уваги з боку викладача і якісно прокачує англійську. Методика школи Логос Чому варто йти до школи Логос: Вчитель працює з конкретним учнем, а не пояснює матеріал усім учням у класі. Якщо студент потребує допомоги, вчитель допомагає кожному окремому учневі і повторно роз'яснює нюанси граматики. Після пройденої теми викладач перевіряє знання учня, вносить корекцію у разі неправильного виконання завдань та допомагає розібратися з тяжкими моментами. Завдання школи - навчити дитину вчитися самостійно, не залучаючи батьків до процесу виконання домашніх завдань та перевірки Перевага школи - можливість вивчити не один предмет, підготується до іспитів з кількох предметів та підтягнути не лише англійську, а й математику, фізику, хімію, географію та інші предмети. Відгуки про Логос Школа, в якій дитина може покращити свої знання з усіх предметів, підготується до здачі ЗНО та НМТ, знайти друзів та навчитись вивчати матеріал. Навчання англійської в Логосі допомагає школяру знайти впевненість, легко розмовляти за кордоном, із задоволенням відвідувати уроки англійської у державній школі та отримувати позитивні емоції від іноземної мови. Злагоджена робота викладачів, їхня залученість до процесу та готовність допомогти школяру на етапі його знайомства з англійською - те, що змушує батьків охоче віддавати дитину до школи Логос.
AntiSchool Online
0Бали AntiSchool OnlineЗагальний рейтинг з платформ0Відгуків 0
Особливості курсів AntiSchool Online Антишкола Онлайн - унікальна платформа, де студент вибирає як вивчати мову, і де ви ніколи не зустрінете заїжджених сюжетів, діалогів чи відео. У школі навчають англійську дорослі та діти, доступні індивідуальні, групові програми та уроки з носіями мови. Усі матеріали школи зібрані на інтерактивній платформі, а інтенсивні експрес-курси дають можливість швидко здобути нову посаду, підвищити зарплату або отримати роботу в міжнародній компанії завдяки навичкам володіння англійською мовою. Методика школи AntiSchool Online Що відрізняє AntiSchool від конкурентів: Онлайн платформа для повного занурення в англійську: більше жодних друкованих видань та сторонніх додатків для зв'язку, все необхідне в одному місці Літні інтенсивні для дітей: вашій дитині потрібно підтягнути англійську за літо, або планується переїзд всією сім'єю, тоді цей курс для вас. На уроках вчителя та учні практикують розмовний англійський та емоційний інтелект, обговорюють теми та приклади, цікаві дитині Спеціалізовані курси для юристів, працівників готельного та ресторанного бізнесу, сфери інформаційних технологій, пілотів та стюардів Прискорені курси для дорослих-початківців, який потрібен швидкий і ефективний результат Відгуки про AntiSchool Online Після курсів, можна сказати, що АнтиШкола змінює ставлення англійської мови і, безсумнівно, займає заслужене місце у серці студентів. Формат навчання, який цікавий для студентів, допомагає перестати боятися говорити та дозволяє перестати думати про проблеми з граматикою. Після закінчення курсу студенту доступна розмова з носієм мови. Після уроку native speaker пише відгук про розмову, що допомагає дізнатися свої сильні та слабкі сторони, та опрацювати деякі елементи. Проста і зрозуміла мова, грамотний підхід викладача та приємна атмосфера на уроці – те, що так подобається студентам школи.